Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

[quote name='Euro-Emi']Pozdrawiam znajomych ;)[/QUOTE]

Witamy serdecznie Pani Iwonko:multi: bardzo nam miło Panią gościć:loveu:

[quote name='unikatowydiament']witamy się:)
a focie z wystawy będą?

pozdrawiamy:)[/QUOTE]

Możliwe, możliwe, jak nie zapomnę aparatu:evil_lol:

[quote name='Igiełka']Cieplutko Witamy :loveu:

tak tak na fotki z wystawy czekamy :multi: i mnóstwo buziaków przesyłamy :)[/QUOTE]

Dziękujemy:loveu:

[quote name='Gosiapk']Ciocia Rami to chce, aby mnie z dogo wywalili za opowieści o liczbie łóżeczek dla moich dziewczyn, czy tylko aby mnie zbanowali? :hmmmm: ( ;) )[/QUOTE]

Oj tam od razu zbanowali.. bardziej ozłocili:loveu:

[quote name='M&S']Cześć w piąteczek:):)[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Rami pewnie jeszcze śpi :)[/QUOTE]

Nie śpię:diabloti: Od 7.50 pracuję haha kto to widział wstawać o 6.30? :shake:
Co to za opis co??:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee'](...)
Oj tam od razu zbanowali.. bardziej ozłocili:loveu:

Nie śpię:diabloti: Od 7.50 pracuję haha kto to widział wstawać o 6.30? :shake:
Co to za opis co??:placz:[/QUOTE]

Chyba wsadzili w złoty kaftanik... taki z długimi rękawkami do zapinania na plecach :D

Zgadzam się, że budzenie dziewczynek o 6:30 to nieludzkie! Rami, jak możesz! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Heheh:D a kto powiedział, że one wstają?:D
Co to za opis?? JA nie jestem Ziutka:placz:[/QUOTE]


Nio, to wyznanie dla ciotencji Ziutencji, która ciągle siedzi i klepie w internecie ogłoszenia dla psiaków bidaków szukających domów. I jeszcze je za własną kaskę wyróżnia :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Pozytywny świr:loveu:
Biorąc pod uwagę, że mam 1 pokój to masz gorszą średnią niż ja:eviltong: hahah:diabloti: mamy w tym pokoju 5 spanek, kanapę i 2 fotele / na 3 psiaki:evil_lol:



A ciocia Gosia tylko opowiada, a pochwaliła by się ile ma gdzie spanek?:evil_lol: hiehihie my tu same zakręcone na swoje psy.. chyba jakiś klub założymy co?:loveu:

Ale korzystamy z dnia, łazikujemy na spacerki z psiakami mamy - zapominając aparatu:siara::splat::splat:
Więc jak widać jest dobrze:evil_lol:
[/QUOTE]

No dobra,wygrałaś:evil_lol:

Ty nas tu sklerozą nie omamiaj.My chcemy zdjęcia:mad:

[quote name='Gosiapk']Chyba wsadzili w złoty kaftanik... taki z długimi rękawkami do zapinania na plecach :D


Zgadzam się, że budzenie dziewczynek o 6:30 to nieludzkie! Rami, jak możesz! :mad:[/QUOTE]
:roflt::roflt:

[quote name='andegawenka']:-D do wszystkiego się wtracają te dogomaniaczki, do strzyzenia,karmienia a teraz do wstawania. Weź miotłę i przegoń !!!!!:-D:snipersm:[/QUOTE]
Nasza Ninka jaka waleczna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']:-D do wszystkiego się wtracają te dogomaniaczki, do strzyzenia,karmienia a teraz do wstawania. Weź miotłę i przegoń !!!!!:-D:snipersm:[/QUOTE]
Heheheh:lol::lol:

[quote name='Gosiapk']Nio, to wyznanie dla ciotencji Ziutencji, która ciągle siedzi i klepie w internecie ogłoszenia dla psiaków bidaków szukających domów. I jeszcze je za własną kaskę wyróżnia :crazyeye:[/QUOTE]

Bardzo kochana Cioteczka:)

[quote name='RUDA ZUZIA']No dobra,wygrałaś:evil_lol:

Ty nas tu sklerozą nie omamiaj.My chcemy zdjęcia:mad:


:roflt::roflt:


Nasza Ninka jaka waleczna:evil_lol:[/QUOTE]

Lepiej idę... nie napiszę nic, bo oberwę:diabloti:

[quote name='unikatowydiament']tulaski zasyłamy:)[/QUOTE]

[quote name='Igiełka']Z radością Witamy :multi:[/QUOTE]

Witamy:)

[quote name='Agnieszka Co.']I jakie wrażenia po Wrocławiu i wystawie?[/QUOTE]

Super!:D

[quote name='Pegaza']Słuchy mnie doszly ze bylas na wystawie..czy liczba czworonoznych ciagle ta sama? hehe
a moze sobie dluzszy weekend w Wrocku zrobiliscie?:)[/QUOTE]

Na wystawie było super, poznaliśmy wiele psiaków:loveu:
Dee zakochała się w bolończyku i romansowali dość chwilkę:lol:
No ilość jak na razie 3:diabloti:
[COLOR=#e6e6fa]
Zapomniałam aparatu...[/COLOR]

No, a później mieliśmy biznesową podróż, więc właśnie wróciliśmy... 1300km za nami;)

Link to comment
Share on other sites

Widziałam w wątku wystawy wrocławskiej na dogo - warto tam zajrzeć, jest bardzo dużo zdjęć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230225-XX-MWPR-Wrocław-29-09-2012-r?p=19741640#post19741640[/URL]

Zdjęcia dogomaniaczki Korenia:
[URL]https://plus.google.com/photos/107122145018143716135/albums/5794079037311977233?authkey=CNz0q6HZ747NzwE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/107122145018143716135/albums/5794079037311977233/5794080796922072418?authkey=CNz0q6HZ747NzwE[/URL]

EDIT nie potrafię dać linku do konkretnego zdjęcia, ale Dee Dee jest przy cziłkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'][URL]https://plus.google.com/photos/107122145018143716135/albums/5794079037311977233/5794080796922072418?banner=pwa&authkey=CNz0q6HZ747NzwE[/URL][/QUOTE]

Dzięki.... faktycznie Didunia ma chore oczka:shake::-(

Tam były moje ulubione (po bokserach) buldogi francuskie - łobuziaki. Były też łajki nie wiem jak ta rasa prawidłowo się nazywa. Bokserków nie było?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...