Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hheheh, też się popłakałam jak ją w tym zobaczyłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Casablanka to jest bluza z "dogs zone" tylko ta była w rozmiarze xxxxxxxs:roll: reszta firm nie przewiduje psów o wadze 1kg... i niestety:roll:[/QUOTE]
Mam dwa ciuszki d sprzedania-różową bluzę z playboyem i t-shirt z piłką nożną Wielka Brytania :D Niedługo mam zamiar wystawić je na bazarek dla staruszka Fado ;)
Rozmiar:
[FONT=Calibri]Dł.pleców-20-26 cm Obw.klatki piersiowej-26-30 cm [/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]Blance są za małe :D[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehehe, Jagusiu, a już myślałam, że to tylko ja mam takiego fizia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale co prawda, to prawda- rzeczy od Taks są genialne i idealnie na wymiar :loveu:

A Laski zawsze wyglądają bosko...:loveu::eviltong: oczywiście Twoje- bo jeszcze mnie posądzą o narcyzm:splat:[/QUOTE]
W prawdzie teraz oszczędzam ale na przyszłość: mogłybyście mi dziewczyny podać jakiś link do strony/wątku Taks? Dee naprawdę ma świetną bluzę, w sklepie kosztowałaby więcej niż 30zł...
Kiedy zmobilizuję Babcię, żeby nauczyła mnie obsługi maszyny do szycia- stoi u rodziców- będę na początek szyć na miarę polarki dla chi- z tego turkusowego polaru, projekt jest prosty- bez rękawków, bo to już "wyższa szkoła jazdy", przy szyjce wiązane albo na gumce- właśnie nie mogę się zdecydować (albo guziczki), na dole wszyta będzie guma- jako ściągacz. Jeżeli byłybyście zainteresowane- piszcie na pw, ale to może dopiero kiedy wstawię prototyp- czyli polarek Chickusi i Milki. Mogę też coś wyhaftować na pleckach- np imię psa- chociaż nie wiem jak to jest z haftem na polarze, wszystko na razie "w powijakach". W każdym razie Twoje dziewczynki dostaną od cioci prezenty polarkowe- o ile oczywiście to mi wyjdzie i będzie się nadawało do noszenia...:D

Link to comment
Share on other sites

Hehhehehe, wierzę w Ciebie Arielko:kciuki: myślę, że powinno się udać, dobrze wymierzysz i coś może z tego wyjść :loveu:

A skoro dziewczynki dostaną prezenty to będę kibicować jeszcze bardziej:evil_lol::evil_lol::diabloti: hehehe żarcik taki ;)

A Taks robi tylko obróżki i szeleczki, ubranko mam z "Dogs zone" firmy internetowej, ost linki jakie dodałam to od nich;)

A wątek Taks, o tu mam
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185419-Psia-moda-by-taks[/url]
:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, jakaś obróżka fajna wkrótce będzie mi potrzebna- męska jakby nie było :D... Mam jakąś po Paku, ale byłaby zbyt obszerna dla szczylka chi- a w wypadku maluszka od Pa-ttti już nie popełnię tego błędu i w zimie maluszek też będzie wychodził- ubrany, jak trzeba to i buciki będzie miał, ale socjalizacja w tym wieku jest ch*****nie ważna- widzę na podstawię Chicki, że nie wychodząc z nią w mrozy, teraz nie dość że na deszcz nie wyjdzie, to jest nieco dzikusek- chociaż jak się rozkręci wcale nie jest nieśmiała- tak więc wina jest całkowicie po mojej stronie, i teraz stara, się to nadrabiać odkąd się zrobiło ciepło. Właściwie to dopiero od 2-óch tygodni wycieczki metrem nie są mega- przeżyciem, za to zaczęła się czuć zbyt pewnie, atakuje większe psy- podlatuje i obszczekuje, po czym ucieka- jest to na pewno denerwujące, więc od dzisiaj spacerki tylko na smyczy...
Za polarki zabiorę się ...no właśnie, tu wszystko zależy od Babci, kiedy będzie się czuła troszkę lepiej- bo Babcia choruje i ma lepsze i gorsze okresy :sad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'][URL]http://www.dogszone.pl/product_info.php?info=p1655_Sweterek----BLUE-LUCIO---WYPRZEDAZ.html&XTCsid=8b215b908d3496b3604ff067b73da4db[/URL]
To by było fajne tylko nie przepadam za niebieskim... :D hehehhhe

[URL]http://www.dogszone.pl/product_info.php?info=p1466_Jogger---CHIHUAHUA---RED-WYPRZEDAZ.html&XTCsid=8b215b908d3496b3604ff067b73da4db[/URL]

To też nie najgorsze tylko czy ja lubię czerwony???:diabloti:

Takich bardziej wymyślnych to już nie lubię na pewno...[/QUOTE]

jaka wybredna :roflt::roflt::roflt:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Buahahahaha, no Ty to masz łep:roflt::roflt::roflt:
Choć ponoć u chi ten kolor jest zabroniony i niesie gen śmierci.
A propo Tessi to widziałam dziś jej ksero kopie na allegro :evil_lol::evil_lol:

Taniocha, bo z wyprzedaży:diabloti::diabloti: dogs zone, w googlach wygoogluj :evil_lol::evil_lol: chociaż na allegro też mają ciuszki chyba... oj ja chora to i myślenie na 1 biegu i to jakby pod górkę maluchem załadowanym w 5 osób:diabloti:[/QUOTE]

ma się ten mózg :roflt:
sprzedaję Tesiaka na allegro :diabloti: więc to nie była kserokopia tylko oryginał :roflt::roflt:
tak u chi jest zabroniony merle ale jednak się czasem merlasy rodzą. kupię takiego i będę sprzedawać bachorki od Tesiaka po 10 tysięcy jako takie same :roflt::roflt:

zdrowiej!!!!


wiecie co.... Goldie ma 30 cm w klacie :roflt::roflt::roflt:
arielko zazdroszczę! ja nie mam ani mozliwości ani chyba chęci :diabloti: szycia. jak sobie pomyślę co by mogło z tego wyjść :roll::roflt:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, Babcia jak Babcia, zapewne już swoje lata ma ;) trzeba jej wybaczyć okresy gorszego samopoczucia. Ja w zasadzie babć i dziadków już nie mam...
U Taks znajdziesz na bank jakąś świetną obróżkę, a ja np. zamawiam moje na specjalne zamówienie, wybieram kolor i rozmiar, więc jak będzie potrzebna malutka, to bez problemu można zamówić, tak samo jak szeleczki czy smyczkę... ja jestem chyba już mało obiektywna, bo zakochana jestem w rzeczach od niej :D a w nowej smyczce chodzi się normalnie nie powiem, jak "ważniak":D pełen lans:loveu:

Wiem o czym mówisz, ja mam same wyciągnięte z... hmm.. złych rąk, to dopiero wyzwanie socjalizować psiaka, który boi się własnego cienia, jest dorosły i połamany, zagłodzony, skatowany i zamęczony...:placz::placz::placz:
Ale już jest o niebo lepiej :loveu: moje dziewczynki uczą się pomału.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jagusiu...:loveu:
No cóż, ja jestem bardzo wybredna, mam wyśmienity gust...:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::roflt::roflt::roflt:

Tralalalala, już Cię widzę jakbyś sprzedała małą wersję siebie:diabloti: Łooo mamusiu, to ja to muszę gdzieś zgłosić, dzwonię do cbś, czy kogoś tam, żeby Ci zrobili rewizję:diabloti::roflt::roflt::roflt: no.. chyba, że się dogadamy i odpalisz z 20%...:cool3:

zdrowieje, szczególnie jak czytam Twoje posty:loveu: śmiech to samo zdrowie ponoć:lol:

Ja nie myślę, co by wyszło jakbyś się wzięła za szycie, tosz to by był Armagedon :evil_lol::evil_lol: ale wiesz jak jest, moda jest... hmm... czasami ciężka do zrozumienia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']A masz jakieś foty?:razz: bo jak cena będzie, że tak powiem na moją kieszeń to może się tym zainteresuję :evil_lol:[/QUOTE]
Mam foty ;) Jak już miałam wycenione prędzej, to na 25 zł bluza i 23 zł t-shirt :) Kupione po 40 i 30 zł, w ogóle nie używane. Bluza jest taka, ale zastanawiam się czy jednak jej sobie nie zostawić w razie jakby coś chiłkowego przybyło do rodziny :evil_lol::evil_lol:
[URL="http://grandefinale.pl/pl/?204,bluza-b15"][IMG]http://grandefinale.pl/pl/files/200/B15.jpg[/IMG][/URL]
A bluzeczki zdjęcia na stronce grandefinale nie mogę znaleść, a tej mojej mam na pendrive, więc innym razem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Jagusiu...:loveu:
No cóż, ja jestem bardzo wybredna, mam wyśmienity gust...:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::roflt::roflt::roflt:

[/QUOTE]
potwierdzam :diabloti: w końcu lubisz MNIE :roflt:

[quote name='Chiquita&DeeDee']

Tralalalala, już Cię widzę jakbyś sprzedała małą wersję siebie:diabloti: [/QUOTE]
nie no posikałam się w tym momencie.... :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

15 % i umowa stoi :diabloti::diabloti: co Ty na to Baby? :diabloti:

bluza jest zarąbista no! :loveu: Milka by w takiej wyglądała ekstra :loveu::diabloti::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jaga[/B], ja też nie umiem szyć:D ale chęci są a co z tego wyjdzie- zobaczymy... Na początku moje dziewczynki biegały w obciętych rękawkach- nawet nie podszytych- po prostu żeby było cieplej :diabloti: To się nazywa lans na chyba ten...vintage :hmmmm: ;)

[B]Chiquita[/B], niebieski-nie, czerwony-nie. :lol: To jakie Ty słońce kolorki lubisz?
Dobra, wiem- różowy :D...

Link to comment
Share on other sites

Buhahahahahahaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mnie podsumowały...:diabloti:

Jaguszku, ja Ciebie uwielbiam wręcz:loveu::evil_lol::evil_lol:

Znowu sikasz??? Ja na te majtki nie zarobię :diabloti: No cóż, powiedzmy, że na początek może być 15%, w miarę rozwoju biznesu będziemy myśleć:evil_lol::evil_lol: Także Baby umowa stoi:diabloti:

Milka we wszystkim by wyglądała ekstra- w końcu ma nieprzeciętną urodę :loveu:


Arielko, ja lubię... (ale co innego jak ja się ubieram, a co innego moje dziewczynki- one są takie malutkie:eviltong: ) dziewczynki lubię w szarym, różu, fiolecie, żółtym, jakieś wzorki kobiece, złoty, czerwony- napisałam, że nie wiem czy lubię, zależy jaki ciuszek;) niebieski i zielony wydaje mi się męski, chyba, że jest jako dodatek...? Sama nie wiem:D

Link to comment
Share on other sites

A wiesz, chyba masz rację- niebieski (nie mylić z błękitnym) i zielony rzeczywiście takie bardziej męskie :hmmmm: Z resztą brąz tak samo...

Dla moich dziewczynek ja preferuję inne kolory dla Mili, a inne dla Chikusi- tak więc Milka ma ubranka w odcieniach ciepłych raczej- żółtą koszulkę, beżowy sweterek, oliwkową kurteczkę. Czika natomiast- golfik typu "melanż" różowo-granatowy, turkusowy polar-taaak, ten uszyty przeze mnie:evil_lol:, no i to chyba cała kolekcja ubrań dziewczynek...:D

Link to comment
Share on other sites

No widzisz;) u mnie w sumie cała szafa była Chiquity, teraz dzieli się z Dee, mają tą różową bluzę i trzy swetry zwykłe bez golfów w odcieniach brudnego ciemnego fioletu z wzorkami robione na drutach:) nie preferuje jakoś innych ubrań czy na lato czy coś, bo wiem, że dziewczynom to nie sprawia radości. Za to obróżki to już inna bajka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja tam nie mam się czym pochwalić jeśli chodzi o szafę moich dziewczyn...Kilka ciepłych, funkcjonalnych swetrów w tym te zrobione przeze mnie ze skarpetek, jedna puchowa kurteczka i kombinezony na papiloty w których już żadna nie chodzi sprezentowane od znajomej hodowczyni:)
Za to na punkcie jakiś oryginalnych obroży, szelek czy ringówek mam fioła:) Oczywiście nie znaczy to że mam ich dużo, bo najczęściej te które upatrzę są za drogie....Kiedyś np taką świetną ringówkę chciałam Lilce kupić, ale kosztowała 150zł...podczas gdy normalna cena za fajną ringówkę to 20zł. Ale mojej następnej gwiazdce zrobię już prezent:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Pa-ttti[/B]Na krajówce w W-wie były chyba te ringówki o których mówisz- ja ich nie widziałam, tylko moja mama- nawet się zastanawiała czy nie zrobić nam prezentu, ale że czekają nas ważniejsze wydatki ;) zrezygnowałyśmy.
A niebieskie-tzn raczej błękitne- szeleczki dla Zuzi już spakowane czekają :D Powinny się podobać- ja je kupiłam bo nie mogłam się oprzeć, miałam nadzieję że Chicca dorośnie do nich- ale nie ma szans ;) Kolorystycznie ładnie i dla brunetki-jak Zuzia, i dla blondynki- jak Chikulec mały wstrętny (obudził mnie dzisiaj bo chciał się wcisnąć do mnie za wszelką cenę, a że pańcia zawinięta w kołdrę, darła japkę przy moim uchu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie napisałaś, bo się czaisz i nie chcesz oddać bluzy:razz::mad: hehehehehheheh

Ja mam bzika tylko na smyczki od Taks, nic innego:loveu:

Arielko skąd ja to znam:D mi też psiaki włażą na głowę od... hmm... 6 rano?:evil_lol::evil_lol: Ale po śniadaniu to nie tykaj, bo księżniczki mają sjestę:evil_lol::evil_lol: Łobuziary kochane- najbardziej to lubię jak wrócę koło 4 rano, a tu o 6 głodomory czekają nad moją głową:lol:

No ja to nie zapłacę dużo, generalnie jak już coś kupuję to za tyle ile dla mnie jest warte, więc moje ciuszki tylko na przecenach jak już, choć nie lubię chodzić po sklepach... Więc za ciuchy dla psiaków np nie zapłacę więcej niż za swoje:diabloti: ale nie lubię ich ubierać, więc jak już to funkcjonalne swetry/bluzy na zimę i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nic nie napisałaś, bo się czaisz i nie chcesz oddać bluzy:razz::mad: hehehehehheheh

Ja mam bzika tylko na smyczki od Taks, nic innego:loveu:

Arielko skąd ja to znam:D mi też psiaki włażą na głowę od... hmm... 6 rano?:evil_lol::evil_lol: Ale po śniadaniu to nie tykaj, bo księżniczki mają sjestę:evil_lol::evil_lol: Łobuziary kochane- najbardziej to lubię jak wrócę koło 4 rano, a tu o 6 głodomory czekają nad moją głową:lol:

No ja to nie zapłacę dużo, generalnie jak już coś kupuję to za tyle ile dla mnie jest warte, więc moje ciuszki tylko na przecenach jak już, choć nie lubię chodzić po sklepach... Więc za ciuchy dla psiaków np nie zapłacę więcej niż za swoje:diabloti: ale nie lubię ich ubierać, więc jak już to funkcjonalne swetry/bluzy na zimę i tyle...[/QUOTE]

Nieeeeee....:roll::evil_lol: Z bluzą to się jeszcze zastanowię i jak będę chciała wystawiać bazarek, to dam znać ;)

A moge wiedzieć ile zapłaciłaś za te obróżki od Taks? I jak, sama wybierałaś wzró i rozmiar? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Domyślam się że pomyliłaś wątki i czekasz na decyzję Casandry- a dotarło do mnie ;) I nie wiedziałam- na co Ty czekasz :lol: No chyba że źle to sobie wymyśliłam...:confused:[/QUOTE]
Przepraszam...:D Teraz już pora aktywności, kolacyjka zjedzona, ale szaleństwa jeszcze się nie zaczęły...
A w ogóle dzisiaj odszedł mój szczurek- Zenek- zmarł ze starości, znalazłam chłopaka w jego domku :(...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...