Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monia&nero']Witanko! Zasyłam dużo głasków dla Trojaczków!!! Fajnie że udało się z wizytą. Mnie udało się do żony Dr Garncarza na 17.11. Pozdrawiam[/QUOTE]

To super :)

[quote name='Agnieszka Co.']A to już na jakiś ewentualny zabieg czy tylko konsultacja?
Głaskanko i pozdrowionka dla maluszków[/QUOTE]

Myślę, że raczej wizyta. Dziękuję za głaskanko i czekam nadal na adres do wysyłki;)

[quote name='andegawenka']a czemu taka radość z wizyty? nie ma miejsc do tego lekarza?:roll:[/QUOTE]

Radość, bo Dr z Wawy... a przyjeżdża w nasze rejony, więc spokojnie możemy się do niego wybrać, nie robiąc 700km przy tym:cool3:

[quote name='Gosiapk']Możemy bić? to co? Lejemy? :eviltong:[/QUOTE]

Auuuuu? :evil_lol: Słabiutka jesteś wiesz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam u chomiczków:loveu:

[quote name='Gosiapk']Dobrze Pciółeczko :diabloti:



Oooo brzusio Julinki zobaczyć, to nie takie łatwe[/QUOTE]
Ale chyba nie niemożliwe?

[quote name='Chiquita&DeeDee']Oj tam od razu wcięło :evil_lol: zrobiłam się wstydliwa:diabloti: hahahah

Dziewczynki, ale się cieszę!:multi:
Przyszłam się z Wami podzielić moją radością - otóż moja maleńka jest zapisana do Dr Garncarza na wizytę:multi:

Zdjęć nie mam, możecie mnie bić i opluwać... leń okrutny mnie trzyma:roll:[/QUOTE]
Wstydliwa?:roflt::roflt::roflt:

Cieszę się razem z Tobą i czekam na jak najlepsze wiadomości:lol:
Oby pomógł:calus:


Rami,wiesz,że dorcia 44 złamała rękę?:-(

[quote name='Gosiapk']Możemy bić? to co? Lejemy? :eviltong:[/QUOTE]

Taaak:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny potrzebna pomoc!! Wspaniała osoba, która jest bdt i pomaga jak może zwierzakom potrzebuje pomocy!!
Cokolwiek karma, spanka, jakiś grosz! Proszę zobaczcie..

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137145-Forumowiczka-w-potrzebie-Ona-i-zwierzaki-potrzebuja-wsparcia[/url]

Już parę osób z moich znajomych pomaga, choćby 20zł u niej to na wagę złota.. PROSZĘ WAS:modla:

U niej była moja ukochana Żabka! Ja jej pomagam od dawna kiedy mogę i ile mogę, ale teraz potrzeba więcej..


DZIĘKUJĘ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dziewczyny potrzebna pomoc!! Wspaniała osoba, która jest bdt i pomaga jak może zwierzakom potrzebuje pomocy!!
Cokolwiek karma, spanka, jakiś grosz! Proszę zobaczcie..

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137145-Forumowiczka-w-potrzebie-Ona-i-zwierzaki-potrzebuja-wsparcia[/URL]

Już parę osób z moich znajomych pomaga, choćby 20zł u niej to na wagę złota.. PROSZĘ WAS:modla:

U niej była moja ukochana Żabka! Ja jej pomagam od dawna kiedy mogę i ile mogę, ale teraz potrzeba więcej..


DZIĘKUJĘ![/QUOTE]

Już lece na ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...