Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Melduję że wymiziałam małe białe cudeńko :loveu: jejku jaka ona jest mikroskopijna.......[/QUOTE]


:loveu::loveu:

[quote name='unikatowydiament']zdrówka dla ślicznej:)

pozdrawiamy[/QUOTE]

Dziękujemy :)

[quote name='Gosiapk']A trochę włosków zostało po tym mizianiu? Czy po mizianiu w zapamiętaniu wszytkie wyszły? ;)[/QUOTE]

Ulv jest jedną z bardzo, ale to bardzo nie wielu osób, którym Dee dała się pogłaskać i nawet nie warknęła - byłam w szoku:loveu:
Wyczuwa moja maleńka dobrych ludzi;)
Ale coś czuję, że muszę jej pilnować, bo Ciocia Ulv to chętnie by się małą zaopiekowała:evil_lol:

Kiedy my się Gosiu spotkamy??:cool3:


Wybaczcie tą ciszę, ale chora jestem i nie mam na nic ochoty:mad: maaaaaaaaasakra:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']
(...)
Ale coś czuję, że muszę jej pilnować, bo Ciocia Ulv to chętnie by się małą zaopiekowała:evil_lol:

Kiedy my się Gosiu spotkamy??:cool3:
Wybaczcie tą ciszę, ale chora jestem i nie mam na nic ochoty:mad: maaaaaaaaasakra:mad:[/QUOTE]

Uprzejmie informuję ciocię Ulv i inne zainteresowane osoby, że byłam pierwsza i jako pierwsza stoję w kolejce po Dee :diabloti:

Nio pewnie jak przyjedziesz do Wawy na wystawę? :hmmmm:

Może wzięła Cię jesienna chandra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Witam chomiki:lol: Co słychać?

Biedna Dee.Kiedy będzie miała operację?[/QUOTE]

Nie wiem jeszcze.. nie mogę się zdecydować:roll:

[quote name='Gosiapk']Uprzejmie informuję ciocię Ulv i inne zainteresowane osoby, że byłam pierwsza i jako pierwsza stoję w kolejce po Dee :diabloti:

Nio pewnie jak przyjedziesz do Wawy na wystawę? :hmmmm:

Może wzięła Cię jesienna chandra?[/QUOTE]

Hahahah jak zaznaczyła:evil_lol:
A nawet mam zamiar odwiedzić Warszawę i to nie raz... jak będzie się nam miała rodzinka powiększać:diabloti:
Raczej zapalenie płuc:mad: duszę się jak niewiem, nos mam jak burak.. bleeeehhhh:roll:
Kto mnie przytuli?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie wiem jeszcze.. nie mogę się zdecydować:roll:



Hahahah jak zaznaczyła:evil_lol:
A nawet mam zamiar odwiedzić Warszawę i to nie raz... jak będzie się nam miała rodzinka powiększać:diabloti:
Raczej zapalenie płuc:mad: duszę się jak niewiem, nos mam jak burak.. bleeeehhhh:roll:
Kto mnie przytuli?:evil_lol:[/QUOTE]

Nie zauważyłam Twojego wpisu.Chyba równo pisałyśmy.

Biedactwo,ja Cię przytulę
[URL="http://smayliki.ru/smilie-1213741383.html"][IMG]http://s19.rimg.info/807fb1d1418785de1ae9ebb63efa5951.gif[/IMG][/URL]

Zdrowiej szybciutko,nie daj się zarazom:diabloti:

A kiedy wreszcie Ta rodzinka Ci się powiększy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'] (...)
Hahahah jak zaznaczyła:evil_lol:
A nawet mam zamiar odwiedzić Warszawę i to nie raz... jak będzie się nam miała rodzinka powiększać:diabloti:
Raczej zapalenie płuc:mad: duszę się jak niewiem, nos mam jak burak.. bleeeehhhh:roll:
Kto mnie przytuli?:evil_lol:[/QUOTE]

Trzeba dbać o własne interesy :diabloti:

A kiedy powiększenie nastąpi? :razz:

Zapalenie płuc?! Nie żartuj, to bardzo poważne :roll:

Ja, ja :calus: [COLOR=#a9a9a9](nie ma tam Twojego TZia?)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hmm.. mam nadzieję, że nie takiego całkiem szczeniaka - a z resztą wszystkiego się dowiecie w swoim czasie ;)[/QUOTE]

Za 15 lat tak właśnie będziesz go nazywać: szczeniak (np. szczeniak podskakuje i pyskuje ;) :D )


[quote name='Chiquita&DeeDee'](...) Hmm.. kto to wie ;) myślę, że na wiosnę może :) nie spieszymy się jak to ma być ten ostatni wymarzony ;)[/QUOTE]

Liczysz od końca, czyli najpierw ostatni, a potem pierwszy? Albo środkowy i na końcu dopiero pierwszy :D

Link to comment
Share on other sites

Ty się ze mnie nie śmiej:D Mój G. to już sam nie wie jak do tego doszło... Miał być jeden piesek :siara: później drugi i ostatni:siara::siara: później trzeci i koniec końców ostatni:evil_lol: a teraz to już czwarty i amen... ani pół więcej, bo mam przydzieloną eksmisję na papierze:diabloti: Mało tego na 4 sam się zgodził i sam zaproponował jak to ma być:mdleje:
I teraz pytanie - jak do tego doszło?:hmmmm::hmmmm: nie wiem..:niewiem: :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ty się ze mnie nie śmiej:D Mój G. to już sam nie wie jak do tego doszło... Miał być jeden piesek :siara: później drugi i ostatni:siara::siara: później trzeci i koniec końców ostatni:evil_lol: a teraz to już czwarty i amen... ani pół więcej, bo mam przydzieloną eksmisję na papierze:diabloti: Mało tego na 4 sam się zgodził i sam zaproponował jak to ma być:mdleje:
I teraz pytanie - jak do tego doszło?:hmmmm::hmmmm: nie wiem..:niewiem: :siara:[/QUOTE]


Hehehe, myślałam, że mówisz o dzieciach ludzkich, a nie psich :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:roflt::roflt::roflt:
Gosiaczku Ty jesteś jedyna... nawet ja bym na to nie wpadła:evil_lol:
Tych ludzkich to się spodziewajcie na wiosnę 2100 roku:diabloti:[/QUOTE]

2100? :roflt: Nie oczekuj prezentu z tej okazji ode mnie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ty się ze mnie nie śmiej:D Mój G. to już sam nie wie jak do tego doszło... Miał być jeden piesek :siara: później drugi i ostatni:siara::siara: później trzeci i koniec końców ostatni:evil_lol: a teraz to już czwarty i amen... ani pół więcej, bo mam przydzieloną eksmisję na papierze:diabloti: Mało tego na 4 sam się zgodził i sam zaproponował jak to ma być:mdleje:
I teraz pytanie - jak do tego doszło?:hmmmm::hmmmm: nie wiem..:niewiem: :siara:[/QUOTE]
Hmmm... Ciekawe jakich użyłaś argumentów,że tak zmiękł:siara::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']2100? :roflt: Nie oczekuj prezentu z tej okazji ode mnie. :evil_lol:[/QUOTE]

Wiesz co... a ja myślałam, że już po mału planujesz i będzie czekał na mego potomka:diabloti:

[quote name='RUDA ZUZIA']Hmmm... Ciekawe jakich użyłaś argumentów,że tak zmiękł:siara::evil_lol:[/QUOTE]

Ja się zakochałam w jednej suni.. memlałam o nią, a on był nie wzruszony.. po 2 tyg mojego gapienia się na jej zdjęcie i wzdychania powiedział, że 4 pies ok, ale na jego warunkach:diabloti: to ja korzystam oczywiście:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']
Raczej zapalenie płuc:mad: duszę się jak niewiem, nos mam jak burak.. bleeeehhhh:roll:
Kto mnie przytuli?:evil_lol:[/QUOTE]

Kochana tulę:calus: mocno :calus:

tyż widzę chorósko przyczepiło się do Ciebie jak rzep :placz: szybciutko wracaj do zdrowia

[quote name='Chiquita&DeeDee']Mój G. to już sam nie wie jak do tego doszło... Miał być jeden piesek :siara: później drugi i ostatni:siara::siara: później trzeci i koniec końców ostatni:evil_lol: a teraz to już czwarty i amen... ani pół więcej, bo mam przydzieloną eksmisję na papierze:diabloti: Mało tego na 4 sam się zgodził i sam zaproponował jak to ma być:mdleje:
I teraz pytanie - jak do tego doszło?:hmmmm::hmmmm: nie wiem..:niewiem: :siara:[/QUOTE]

wiem ale nie powiem za to głośno pomyślę :roflt: :roflt:wszak urok osobisty i cierpliwość działa cuda:siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...