Jump to content
Dogomania

Grzywacz Chiński


WojCciech

Recommended Posts

Witam serdecznie... Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość. Otóż mam do was pytanie. Moja Ciocia posiada Grzywacza Chińskiego - Suczkę owłosioną. Ma akurat ostatni moment gdzie może zostać dopuszczona aby mieć szczeniaki i poszukujemy dla niej partnera i pytanie moje jest takie czy można dopuścić SUKĘ z Bratem? Ja osobiście uważam, że nie, ale moja ciocia się upiera abym sprawdził czy w tej rasie można bo jest taka sytuacja, że znajomy mojej ciotki ma PSA z tej samej matki co jej pies. Proszę was nie zbesztajcie mnie za takie pytanie tylko odpowiedzcie spokojnie.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem hodowczynia ,ale mysle ,ze to nie jest dozwolone laczyc suczke z bratem to jest kaziroctwo ,inzes.Podobne jak by twoja mama miala mezaliansz ze swoim bratem.ojej jakie to ulomne dzieci moglyby sie urodzic!
Ile ta suczka ma lat?Czy suczka ma rodowod i metryke?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

przecież to mogą się urodzić szczeniaki martwe. Jeśli byś tak zrobił to mogły by mieć deformację genetyczne, szybciej zdychać, urodzić się martwe.

Zwierzęta to by na pewno zrobiły bo one tak nie przestrzegają tych zasad ale narażasz się na bardzo wiele kłopotów, i wizyt u weterynarza być może.

To tak jak u ludzi brart z siostrą to potem bardzo ciężko chore są ich dzieci, nierób tego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...