Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']MACIEK a ty do spania bo jutro(znaczy dziś) do szkoły nie wstaniesz!!!!!
to Ci mówię jakem Twoja matka :mad: :evil_lol:
wogóle wszyscy idźcie spać, bo ja jutro się załamie jak otworze temat "zbieramy podpisy" a tu pzez noc przybędzie 1400 stron postów :crazyeye:
[B]DOBRANOC WSZYSTKIM[/B]
[B]KARALUCHY POD PODUCHY :evil_lol: [/B][/quote]

Dobranoc Asiu :) Słodkich snów, nie bij Maćka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']To powiedz kiedy???? Tutaj oficjalnie, też chciałabym wiedzieć...[/quote]
Co się działo jak szukalismy koordynatora głównego? Jaka była Twoja reakcja na moje zastrzeżenia? Co sie stało jak poszedłem Ci "na ręke" ? .Komunikat że Marzena jest równouprawnionym itd. Czyż nie? Nie pamietasz już całości rozmowy? Już widzę ten komentarz, na prawdę nie liczę. Dobranoc wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ochloncie do jasnej anielki i myslcie co dalej... a nie co wczesniej.
Jest sprawa - trzeba rozwiazac, a nie wdawac sie w durne dysputy.

dziekuje

GreenEvil[/quote]

;) a wiec:

1.Jutro ktos dzwoni(kto?) do trzech kancelarii i mowi...nazywam sie ta i tak, reprezentuje tego i tamtego i prosilibysmy o wyznaczenie spotkania aby wreczyc ponad 90 tys podpisow dotyczacych sprawy..Ozziego i w zwiazku z tym apel o zmiany do ustawy o ochronie zwierzat.


2.ktos-inni-redaguje list do mediow i przewodni...

3.przyklepujecie kto idzie osobiscie,z podpisami...


4.uzupelniacie w liscie do mediow daty i godzine. Trzy/dwa dni przed pierwszym terminem wysylacie do wszystkich mediow info.

5. idziecie na spotkania, skladacie na podawczy podpisy, gadacie z mediami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Co się działo jak szukalismy koordynatora głównego? Jaka była Twoja reakcja na moje zastrzeżenia? Co sie stało jak poszedłem Ci "na ręke" ? .Komunikat że Marzena jest równouprawnionym itd. Czyż nie? Nie pamietasz już całości rozmowy? Już widzę ten komentarz, na prawdę nie liczę. Dobranoc wszystkim.[/quote]

I nie licz , bo do tej pory zgłaszają się osoby, które nie wiedzą co mają robić z podpisami....
Tak im Marzena pomogła i te podpisy z Pruszkowa, gdzie one są????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'];) a wiec:

1.Jutro ktos dzwoni(kto?) do trzech kancelarii i mowi...nazywam sie ta i tak, reprezentuje tego i tamtego i prosilibysmy o wyznaczenie spotkania aby wreczyc ponad 90 tys podpisow dotyczacych sprawy..Ozziego i w zwiazku z tym apel o zmiany do ustawy o ochronie zwierzat.


2.ktos-inni-redaguje list do mediow i przewodni...

3.przyklepujecie kto idzie osobiscie,z podpisami...


4.uzupelniacie w liscie do mediow daty i godzine. Trzy/dwa dni przed pierwszym terminem wysylacie do wszystkich mediow info.

5. idziecie na spotkania, skladacie na podawczy podpisy, gadacie z mediami..[/quote]

Tu jest trzezwy plan dzialania - mnie sie podoba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Na początku był Ozzy....Powstała petycja...Zbieraliśmy podpisy....Po naradzie z prawnikiem doszliśmy do wniosku, że przekazanie petycji z podpisami do Kancelarii Prezydenta ( do Pani Sekretarki) odniesie mały skutek ( jak wiele innych petycji). Natomiast przekazanie prokuratorowi prowadzącemu sprawę może uświadomić, że sprawa Ozzy'ego odbiła się szerokim echem w całej Polsce i nie jest to jakiś bezdomny pies, którym nikt się nie interesuje. Zbiórka podpisów pod petycją miała pomóc sprawie Ozzy'ego. Po Waszych postach, zgodnie z wolą większości petycja trafi do adresata.[/quote]

1.Czarok,jeszcze cos przypomne.Otoz na poczatku akcji padaly z ust glownych koordynatorow takie teksty,ze akcja nie jest skierowana przeciwko Agnieszce W,ze ma na celu poprawienie sytuacji OGOLU zwierzat,a akcje zapoczatkowal Ozzy.Na logike wiec: po kiego grzyba pytac jakiegos prawnika (?) co zrobic z petycja??
2.Kwestia kasy.Skoro ktos podejmuje sie koordynowania akcja ,to niestety musi sie liczyc z jakimis kosztami.KAZDY z nas je mial !
3.Skoro Kacha chce podjac sie finalizacji sprawy petycji to [B]ja jak najbardziej jestem "za".
[/B]
Moj maz przestrzegal mnie przed wszelkimi fundacjami,bo kręty itd.
Jeszcze nie wie jaka mial cholerna racje...
Choc ludzie,ktorzy podpisywali mi petycje nie wiedza co sie tu wyprawia,to juz plone ze wstydu za fundacje Emir i za K.Sroczynska....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...