Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacha_wawa']To jak zaszła potrzeba to proszę o ich odesłanie na mój adres, który posiadacie...
Za przesyłkę zapłacę, jeśli Emir tak boli jej odesłanie...[/quote]

Emir już się nawysyłała ( przypominam, że rachunki były wyższe niż wpływy). Za to już zresztą też zebrała. Nie masz daleko, możesz podjechać.

Link to comment
Share on other sites

Mam na myśli to, o czym mówiłem wcześniej. Wszystko było jasno powiedziane, co gdzie jak. Po co wszystko utrudniać wysyłając podpisy gdzieś gdzie trafić nie powinny? To jest chore. NIKT NIE MA PRAWA DECYDOWAĆ ZA KOGOŚ INNEGO CZY TEGO CHCE CZY NIE ! ! ! Jeśli uzyskacie zgodę tych osób na przekazanie ich danych do prokuratury - nie ma sprawy. Ale bez tego nie macie prawa zrobić z podpisami czegoś innego niż wcześniej było ustalone! Ludzie podpisywali się pod petycją do określonych adresatów!

Co dla prokuratury? Może jakieś pisemne sprawozdanie z akcji, jak przebiegła, jak ludzie poświęcili dla niej swój czas, pieniądze. Ile dla niej zrobili. I na końcu napisać wynik naszej pracy i ilość podpisów. Najlepsze rozwiązanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Właśnie zaszła taka potrzeba. Petycja i podpisy są do odebrania w Fundacji Emir.[/quote]

Jolu, chyba mnie nie zrozumiałaś, odbiorę przesyłkę na mój koszt i przekażę ją w powołane ręce, ale nie przyjadę po nią, bo nie mam czasu.
Byle jak najszybciej, bo nie życzę sobie kopiowania moich danych, z tego co wiem kurierzy działają ekspresowo, jutro (a właściwie już dziś) po 17 będę w domu i czekam na przesyłkę.
Po 20 już mnie nie będzie, więc kurier powinien być między 17 a 19:30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Mam na myśli to, o czym mówiłem wcześniej. Wszystko było jasno powiedziane, co gdzie jak. Po co wszystko utrudniać wysyłając podpisy gdzieś gdzie trafić nie powinny? To jest chore. NIKT NIE MA PRAWA DECYDOWAĆ ZA KOGOŚ INNEGO CZY TEGO CHCE CZY NIE ! ! ! Jeśli uzyskacie zgodę tych osób na przekazanie ich danych do prokuratury - nie ma sprawy. Ale bez tego nie macie prawa zrobić z podpisami czegoś innego niż wcześniej było ustalone! Ludzie podpisywali się pod petycją do określonych adresatów!

Co dla prokuratury? Może jakieś pisemne sprawozdanie z akcji, jak przebiegła, jak ludzie poświęcili dla niej swój czas, pieniądze. Ile dla niej zrobili. I na końcu napisać wynik naszej pracy i ilość podpisów. Najlepsze rozwiązanie[/quote]

amen.

A ja nadal czekam na wyjasnienie, skad wogole wzial sie taki pomysl... i co za prawnicy wymyslaja przekazywanie danych osobowych do osob innych niz adresaci :shake:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Emir już się nawysyłała ( przypominam, że rachunki były wyższe niż wpływy). Za to już zresztą też zebrała. Nie masz daleko, możesz podjechać.[/quote]

Czy Ty sobie w kulki teraz lecisz????
Nie macie do tych podpisów żadnego prawa...
Odesłanie ich kurierem zajmuje minuty, wystarczy zadzwonić...
To już jest przegięcie sprawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Czarok, Ty sobie chyba kpiny teraz urzadzasz? *foch* i nie-bo-nie??? bosz..

pzdr
GreenEvil[/quote]

Nie nie-bo-nie. Nie - bo nie ma pieniędzy ( dlaczego, jak ktoś śledzi losy psiaków Emira, to wie). A wiecie, że druk plakatów, ulotek nie został do dziś pokryty? ( to znaczy został, ale nie z zebranych pieniędzy na akcję, ale z prywatnych pieniędzy naszych i Emir).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Emir już się nawysyłała ( przypominam, że rachunki były wyższe niż wpływy). Za to już zresztą też zebrała. Nie masz daleko, możesz podjechać.[/quote]

Zresztą skąd Ty możesz wiedzieć jakie mam warunki komunikacyjne...
Nie muszę się Tobie tłumaczyć...
Sprawa była jasna do kogo trafiają podpisy, jak Emir nie potrafi się wywiązać to niech teraz zamawia kuriera!
A Ty i Jurek to co???? Adwokaci diabła????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Nie nie-bo-nie. Nie - bo nie ma pieniędzy ( dlaczego, jak ktoś śledzi losy psiaków Emira, to wie). A wiecie, że druk plakatów, ulotek nie został do dziś pokryty? ( to znaczy został, ale nie z zebranych pieniędzy na akcję, ale z prywatnych pieniędzy naszych i Emir).[/quote]\
nie kumam, przeciez kacha napisala, ze zaplaci :roll:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Nie nie-bo-nie. Nie - bo nie ma pieniędzy ( dlaczego, jak ktoś śledzi losy psiaków Emira, to wie). A wiecie, że druk plakatów, ulotek nie został do dziś pokryty? ( to znaczy został, ale nie z zebranych pieniędzy na akcję, ale z prywatnych pieniędzy naszych i Emir).[/quote]

Pisałam jasno i wyraźnie, że na mój koszt, chociaż tak być nie powinno, Emir powinna przesłać podpisy dalej...

Link to comment
Share on other sites

Ja bym podjechala, ale znowu bedzie że psy psychotropami faszeruje...
Skoro Emir nie ma kilkunastu zlotych zeby wyslac podpisy kurierem, to moze chociaz ma ze zlotowke aby zadzwonic po kuriera i wyslac na koszt kachy? Ktora z reszta sie zadeklarowala ze za przesylke zaplaci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Pisałam jasno i wyraźnie, że na mój koszt, chociaż tak być nie powinno, Emir powinna przesłać podpisy dalej...[/quote]
Rozumiem Kasiu, że sama juz się ustanowiłaś przedstawicielem dogomani ( przez kogo ??), czy mam juz zawiadomić prasę i TV ??
Ja się nie zgadzam na takie jednoosobowe przedstawicielstwo i basta.

[B][COLOR=#993366]”[/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=darkred]Wspólny wysiłek – proponuję, aby skład delegacji ( ilość osób), termin złożenia petycji i podpisów, oraz osobę do której zostaną złożone j/w, ustalili sami dogomaniacy.”[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Słuchajcie, żeby znowu nie było nieporozumień![/B] Czy upowaznimy Kasię do odbioru petycji od Emir i dostarczenia jej do Kancelarii Prezydenta?
A może jest ktoś - poza Kasią - z Warszawy i pomógłby jej to zrobić?
Pismo przewodnie może być krótkie, a podpis pod nim:
z upoważnienia społeczności internetowego Forum Dogomania

Imie nazwisko
adres

może sie nawet podpisac pod tym kilka osób.

Oddając petycję trzeba miec kopie pisma przewodniego i poprosic na nim o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Nie adwokaci diabła, ale byliśmy w grupie koordynatorów i organizatorów akcji.[/quote]

No właśnie, a Ela&Krzyś, a właściwie Krzyś był przy całej akcji i ma zupełnie inne zdanie...
Był najbliżej, a teraz ktoś się wybija kosztem psa...
Nie mówię nic o AniW, bo Ona teraz pewnie najbardziej przeżywa...
Nie róbcie z nas idiotów, jesteście w tej chwili pionkami w rękach Emir, spójrzcie na wszystko z innej strony...
Robicie co ona Wam karze....

Link to comment
Share on other sites

Medar, ja rozumiem ze wreszcie ktos ruszy tylek i zrobi cos z podpisami i NA PEWNO ICH NIE SKOPIUJE.
Bo wy tylko czekacie i nie robicie tego co mieliscie z nimi zrobic...

Edit: Kacha postaram sie jakos Ci pomoc w zwiazku z odebraniem podpisow. Ale nie moge nic obiecac, gdyz... khem... wysle Ci na pw
:-S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...