Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś może wie co się stało z listami wysłanymi przeze mnie do Marzeny Kameckiej? Napisałam jej wiadomość na gg, ale do tej pory nie odpowiedziała :shake:... Mam nadzieję, że ta paczka nie zaginęła gdzieś po drodze, bo jednak włożyliśmy w to dużo serca :oops:, z resztą jak wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']emir :-), może napisałabyś tutaj od kogo doszły przesyłki :-)? Globalne policzenie głosów w przesyłce mozesz sobie darować na razie darować.
Napiszesz skąd doszło?[/quote]
[B]Błagam, nie męczcie Emir... [/B]Ona ma na głowie tyle, że my chyba razem wzięci nie bylibyśmy w stanie tego udźwignąć. Wczoraj np. odpowiedziała na mój apel, i mimo iż mnie wydawało się to graniczącym z cudem, odbiła 2 skrajnie zagłodzone bernardyny trzymane w centrum Poznania w betonowym boksie 2/2, czytaj: uratowała je i zabrała do siebie na rekonwalescencję!!!!
Wszyscy jesteśmy ciekawi, ale dajmy Emir czas. Wiem, że w poniedziałek zbiera się komisja, która zacznie liczyć głosy, więc wkrótce otrzymamy konkretne informacje. (my też raczej nie wszyscy słowni byliśmy, skoro listy z podpisami wciąż napływają)
Więc cierpliwości.;)

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb: Olsztyn niesamowity :loveu: :loveu: :loveu: Musimy sie tego od Was nauczyć!:Rose:
Emir podziwiam za siłę potrzebną do zliczania tylu przesyłek :evil_lol:
To jak już jest 50 000 a nie wszystko dotarło (lub nie zostało jeszcze zliczone) to 70 000 chyba będzie z palcem w nosie :razz:
Niedużo brakuje do wymaganych 100 000 dla inicjatywy! :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

To ja się piszę na kolonię angielską ;)
Do inicjatywy naprawdę niedaleko :):):)
Marto- Pluciarz gratuluję serdecznie :loveu:
I gratuluję WSZYSTKIM innym Osobom zaangażowanym :loveu:
I powiem tak po cichu, ale nie mówcie innym...
KOCHAM WAS!!!!
I ja też chyba kocham Emir, mimo tych spięć między nami, ale nie mówcie Jej nic ;)
A wiecie co mnie najbardziej cieszy, że tak spontaniczna akcja wywołała taki odzew...
Możemy naprawdę wiele zrobić, musimy wierzyć w siebie...
Ale przede wszystkim musimy wierzyć w nasze idee, w działanie dla naszych (teoretycznie tylko) braci mniejszych...
Dzięki Wam wierzę w ludzi przez dużą literę "L"...
I zapomniałam napisać, że kocham Medara, Czarok, AnieW, Ize i Fidela, Anuleq, no bo ja Was wszystkich kocham :)
Kocham wszystkich zaangażowanych!!!!
A Izuli chciałam szczególnie podziękować, wspierała mnie po nocach jak miałam doły, Anuleq też...
No i jeszcze Ela i Krzyś, dziękuję Wam, jesteście kochani...
I wierzę, że mimo różnych niesnasek będziemy razem działać...
Nie ważne gdzie będziemy, ważne jest jedno, zmiana prawa i tego nie możemy zaprzepaścić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']
I zapomniałam napisać, że kocham Medara, Czarok, AnieW, Ize i Fidela, Anuleq, no bo ja Was wszystkich kocham :)
[/quote]

MNIE kochasz?? Kacha mam lzy w oczach :loveu:
Jestem do dyspozycji jakby co:cool3:

Wynik mamy niesamowity ! Olsztyn mnie zaskoczyl baaardzo !!
GRATULUJE wszystkim !!!

Dodam jeszcze ,ze JAWOR ma baaardzo dobry wynik !!
Nie spodziewalam sie...Wiecie,ze Jawor to bardzo male miasteczko?
Bylam tam raz z podpisami i bardzo zle mi poszlo.Ludzie trzaskali drzwiami od samochodu,gdy do nich podchodzilam.
Wyjasnie jeszcze,ze ZLOTORYJA to rowniez LEGNICA.
Moglo byc lepiej,bo Legnica to ponad 100tys miasto,ale niestety brak bylo ludzi do pomocy.Pod koniec akcji dolaczyl Sebastian.
Czesc podpisow ,ktore wyslalam,a zaliczone sa pod Zlotoryje jest rowniez z Lubina,gdzie zbierala Edyta (Florcia).

Jak ma wygladac to sprawozdanie i do kogo je wyslac? Do Emir?

Link to comment
Share on other sites

Kochani! nawet gdyby nie było już więcej podpisów to już jest sukces, którego się nie spodziewałam!!
Ja też dziekuję Wam wszystkim bo to naprawdę był wielki wysiłek i ogromna praca.
A dziękuję dlatego, bo ogromnie mnie porusza dola bezdomnych, porzuconych, niechcianych zwierząt. Od wielu lat próbowałam zainteresować tym różne organizacje. Kończyło się fiaskiem. A tu patrzcie: TAKI ZRYW i bez prezesów, bez nakazów!
Może właśnie dlatego tak dobrze nam poszło?
Pięknie napisała Kacha, ja tak nie potrafię, ale jestem Wam Wszystkim ogromnie wdzięczna za to co zrobiliście. Szczególnie tym z mniejszych miast. Im było najtrudniej.

Proszę tylko byście się nie spieszyli z chęcią kosztowania owoców tego sukcesu. I nie zniechęcili chwilą ciszy, która potem zapadnie. Zmiana prawa to baaardzo długi proces.
Teraz - mam nadzieję - trzeba rozdmuchac sprawę w mediach. Na całą Polskę.
A potem, gdy te nasze podpisy będą leżeć w archiwum Kancelarii Przezydenckiej, nawet za kilka lat można sie będzie na nie powołać.
Proponuję, aby teraz archiwizować relacje prasowe i telewizyjne z nagłośnienia naszej akcji. Tego nikt za nas nie zrobi!

Jestem pewna, że męczeńska śmierć Ozziego nie pójdzie na marne.

Ja też kocham Was wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']I zapomniałam napisać, że kocham Medara, Czarok, AnieW, Ize i Fidela, Anuleq, no bo ja Was wszystkich kocham :)
Kocham wszystkich zaangażowanych!!!!
[/quote]

Kasiu, dziękuję :oops: :oops: :oops: ;) :multi: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :laola: [B]WSZYSCY jesteście WSPANIALI !!!.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Olsztyn dziękuje za ciepłe słowa i gratulacje :lol:

My z całego serca gratulujemy wolontariuszom z Poznania i cieszymy się z ciągle rosnącej liczby zebranych podpisów, tym bardziej, że to wskazuje, iż szanse na powodzenie inicjatywy społecznej rosną :multi::multi::multi:.
To jest też nasz wkład pracy poświęcony Ozziemu.

Pozdrawiamy z Olsztyna wszystkich wolontariuszy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Witam! mam prośbe
Bardzo prosze jak ruszy inicjatywa
o poinformowanie na meila lub priv o rozpoczęciu akcji
wszystkich biorących udział w zbieraniu podpisów pod petycją
bo ja np. rzadko tu zaglądam a niepodarowałabym sobie przegapienia akcji
Dzięki
Pozdrawiam wszystkich i gratuluje wszystkim takiego efektu :multi:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, przeciez poczta nie dziala chwilowo, a pani na poczcie mi powiedziala ze neiwie ile to moze jeszcze potrwac, niewiem jak to jest z wyslanymi listami ale do mnie
od tygodnia nic nie przychodzi... nawet neiwiem czy moje podopisy zostaly wyslane.... a ja durnowata nie napisalam na kopercie adresu nadawcy z tego pospiechu. w kazdym razie w srodku byla kartka "wroclaw 280 waznych podpisow" moze z powodu tej poczty warto by bylo przedluzyc termin liczenia? szkoda by bylo zeby pozniejsze listy sie zmarnowaly przez ten strajk!
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...