Jump to content
Dogomania

WOJTUŚ-młody WIELKOPIES-do trzech razy sztuka ? NIE-wyszkolony ZOSTAJE :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja Ci powiem co to jest za mina - chwilę wcześniej szalał po ogródku i stwierdził że skoro róża ma gołe gałęzie to jest to na pewno patyk do zabawy, pociągnął i wyrwał całą. Potem udawał niewinnego i się chował przede mną bo go pogoniłam. Jeszcze wykopał parę dołków i zrobił mega syf w ogródku ale jak wrócił do domu spał jak zabity. Jednym słowem dałaś mi jakiegoś diabła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

PUK PUK czy ktoś jeszcze zagląda do Tuśka ? to już 2 lata minęły od adopcji i właśnie z okazji 2 rocznicy był symboliczny tort parówkowy :) był bo pochłonięcie go zabrało Tusiowi jakieś 10 sekund :) Jeszcze raz wielkie dzięki SOZ za najlepszego psiego przyjaciela :) Poniżej kilka fot z imprezzzzzki :)

Link to comment
Share on other sites

Oj było warto !!!! teraz nie wyobrażamy sobie z Michałem żeby to mógł być jakikolwiek inny pies. Właśnie jak to pisze Tunio trzyma swoją wielką głowę na mojej stopie i śpi smacznie -spokojny i szczęśliwy. Nawet nie wiem jak te 2 lata szybko zleciały, a tu już 3 rok razem zaczynamy. I choć ma swój psi, czasami niełatwy ,charakterek :evil_lol: to jest cudowny. Sama nie sądziłam że tak się zaprzyjaźnimy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...