Jump to content
Dogomania

Biała Perełka - Lila ... Kudłate cudo - Bastuś ... Na zawsze w sercu - Xedos...


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lili8522']Piękny a nikt go nie chce... :shake: albo do pilnowania chce... :-(
Boję się tego....... takiego dużego psa jeszcze nie wprowadzałam do stada :crazyeye:[/QUOTE]


łatwiej idą adopcje małych psów,sama doskonale to rozumiem bo dużych trochę się boję
nie możesz popełnić błędu przy wprowadzeniu Rina,chyba...ja się na tym nie znam
ważne,żeby emocje trzymać w ryzach
zresztą kochana komu ja laik... z dwoma pimpolkami to mówię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Nooo kawał faceta,ja mam zgodę na mini mini nie większe od moich...
będziemy mu kibicować;)[/QUOTE]

Oj tak kawał faceta... ja też zawsze brałam mniejsze gabaryty ale Rino to wyjątkowy wyjątek :)

[quote name='Bgra']łatwiej idą adopcje małych psów,sama doskonale to rozumiem bo dużych trochę się boję
nie możesz popełnić błędu przy wprowadzeniu Rina,chyba...ja się na tym nie znam
ważne,żeby emocje trzymać w ryzach
zresztą kochana komu ja laik... z dwoma pimpolkami to mówię:evil_lol:[/QUOTE]

A czego tu się bać Cioteczko? ;)
Wiem, że Lila go na pewno nie polubi, głównie chodzi o Bastera bo Rino jest jednak od niego większy...
Ale to dwa gówniarze więc jestem dobrej myśli :) Byle tylko dom wytrzymał jego wybryki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja za to uwielbiam duże psy,jakoś nie boie się ich wyprowadzać,a nawet lepiej się samej wtedy na spacer idzie, a do tego małe są przeważnie bardziej upierdliwe :evil_lol: widzę to po swoich :diabloti: Mi się taki DON'ek marzy ,a do tego drugi jakiś mniejszy i bardziej zwinny ,a jak do tego jeszcze jakiś molos mi się trafił byłabym w siódmym niebie,ale jeszcze sobie długo poczekam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']ja taka widzisz strachliwa jakaś:evil_lol:od zawsze wolałam malutkie pieski bo w razie czego duże krzywdy nikomu nie zrobią;)
to Lili będzie szefową :razz:najstarsza w końcu:loveu:[/QUOTE]

Masz rację z mniejszymi mniej kłopotu :) ale za to są bardziej absorbujące i szczekliwe :D (nie żebym narzekała :eviltong:)
Chodź Li ma teraz fazę spania... nie wiem czy to przez tą pogodę :roll:
Taaa Lili szefową :evil_lol: wszystkich tam poustawia, a jak! :evil_lol:

[quote name='Paulinka10']Ja też wole małe,w razie kłopotów wielkiej krzywdy nie zrobi,ale od zawsze marze o bokserze,mam nadzieje że kiedyś się spełni...
Lilcia ustawi sobie chłopaków,będzie miała pantoflarzy:)[/QUOTE]

No to Cioteczko marzenia trzeba spełniać :) Basti to już pantoflarz... ale nie wiem czy z Rino pójdzie jej tak łatwo :evil_lol:

[quote name='Patik']Ja za to uwielbiam duże psy,jakoś nie boie się ich wyprowadzać,a nawet lepiej się samej wtedy na spacer idzie, a do tego małe są przeważnie bardziej upierdliwe :evil_lol: widzę to po swoich :diabloti: Mi się taki DON'ek marzy ,a do tego drugi jakiś mniejszy i bardziej zwinny ,a jak do tego jeszcze jakiś molos mi się trafił byłabym w siódmym niebie,ale jeszcze sobie długo poczekam :D[/QUOTE]

Wtedy lepiej się na spacer idzie bo czujesz że idziesz z psem :D Ja za to spacerować wole z małymi bo wtedy barki mam na swoim miejscu :eviltong:

To jak ja mam być szczera to marzy mi się jeszcze rottek... :loveu: Piękne, mądre psy... (sentyment po Xediku) ... teraz coraz mniej spotykane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Haha no to Ciocia Bgra najbardziej wymagająca:D
A ja spełnię na bank,tylko najpierw ta nasza chałupka się musi wybudować...teraz już nic się nie upchnie...[/QUOTE]


ale ciii....bo usłyszy ciocia Osa:evil_lol:już kiedyś chciała mi spakować jakiegoś malca z KŚ a jeszcze niestety nie czas:razz:
to trzymam kciuki za spełnienie marzeń:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Dobra nikomu nie powiemy;)
A dziękuję;)wszyscy mi mówią "bokser coś ty będzie ci się ślinił" a ja zawsze odpowiadam "będę z chusteczką chodzić i wycierać ślinkę" miny mają bezcenne...[/QUOTE]

i też jakby nie było plaskate cudoki:loveu:
[quote name='haliza']Aleście się cioteczki rozmarzyły :hmmmm: :diabloti:, a ja zawsze kocham średnie teriery, ich szczenięce miny do starości. Ale życie zweryfikowało gabaryty i teraz pokochałam maluszki :lol:[/QUOTE]

Halizko wiesz,że mi się jeszcze kotecek marzy...egzotyk:loveu:ale z alergią nie wygram
nooo sfingsy są cudowne,tylko charakterem jakby trochę odstają od moich oczekiwań:evil_lol:
no tośmy sobie pomarzyły :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że każda z Nam ma swoje typy psiaczków :cool3:

No więc u Nas wszystko dobrze Lila oczywiście już pokazała kto rządzi i Rino posłusznie staje się pantoflarzem ;)
Z Bastim dogadują się dobrze chodź bywają też momenty że Basti burczy na niego bo coś mu się nie podoba :) Za to
na ogrodzie są najlepszymi kumplami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paulinka10']Mój typ to jeszcze buldożek francuski,zreszta chyba wszystko co ma płaski ryjek;)
To sobie szybciutko ustawiła nowego faceta:)
pozdrawiamy i prosimy o zdjęcia;)[/QUOTE]

A mi się marzy jeszcze jedna dziewczynka shih :loveu:

Zdjęcia będą, będą! Na razie Lili nie mogę fotografować bo wygląda jak kupa włosów :diabloti:
Udało Nam się uprosić Panią Fryzjerkę żeby Nas przyjeła i udało się na wtorek idziemy robić ciach ciach :multi:
Będzie pięknota :loveu:

Basti jest zadowolony z nowego kumpla chodź nowy kumpel nie ma wyczucia i czasem robi mu krzywdę....... Ehhh...
Chłopaki mają ekstremalne zabawy :roll:

Link to comment
Share on other sites

A no to czekamy aż się panna ufryzjeruje;) ja mojego zaroślaczka chyba dzisiaj potrkatuje maszynką...
a no shih też....bardzo mi przypadł do gustu charakter:)
nasz Max też brutalnie się bawi tyle że z nami,z psami próbowaliśmy go poznawać ale trudno wyczuć jego zamiary,także widzą się tylko przez płot...Maja odważna na niego drze ten mały pyszczak,a jak Max tak znienacka zacznie szczekać to ucieka aż sie za nią kurzy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Ja nic nie mówię ale wczoraj był wtorek...Liluśka wypiękniona a my nie możemy zobaczyć...;)[/QUOTE]

wczoraj był Wielki Dzień!
nie zdziwię się jak Lili zapomniała o strzyżeniu:evil_lol:i przygotowywała wszystko na przywitanie Dropsa:loveu:
jak Ty to wszystko ogarniasz :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Hi hi jesteśmy! Drops się znalazł jak jechałam do domu po Lileczkę aby ją zawieźć na strzyżenie :)
i już sama nie wiedziałam czy mam jechać po Dropsa czy do fryzjera, ale mam zastępstwo więc spokojnie
pojechaliśmy robić nowy image i mamy :multi: Lili wygląda pięknie :loveu: Zdjęcia będą obiecuje za niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...