Jump to content
Dogomania

Samojedka Milka - proszę o pomoc i rady str. 26


aMich

Recommended Posts

[quote name='aisaK']Czy jest ktoś z forum samoyedzkiego? Trzeba coś zrobić!!! Zadzwonić jutro do schroniska dla zwierząt w Żukowie k/Gdańska...czy jest tu ktoś z tych okolic???Nie mogłam znaleźc telefonu do tego schroniska...jedynie do gminy...[/quote]

Można zadzwonić do urzędu miasta. Ja próbowałam znaleźć ten numer przez informację TP SA ale nie mieli w bazie danych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby to były okolice Warszawy to bym się tym jakos zajęła, ale to Gdańsk:( trzeba sprawdzic czy ma tatuaz w uchu, samków nie ma az tak duzo bez rodowodu. chociaz na zdjęciu jego ogon nie do konca wyglada jak samoyedzi. Juz napisałam na szpicach, i na samoyed.pl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aMich']To prawda. Pies leżał w dole, jakieś 5m od drogi, pod krzaczkiem.
Pan, który zgłosił nam tę sprawę jako jedyny się nim zainteresował i zadzwonił do schroniska. Faceci ze schronu powiedzieli mu, że już jadą, więc odjechał. To było w niedziele. Tą samą trasą przejechał we wtorek, a pies nadal leżał...[/quote]
I to ma być schronisko?? to jacyś degeneraci, czy co? nie zareagować w takiej sytuacji?
A co na to kierownik tego schroniska? czy ktos go o tym zawiadomil? To złamanie ustawy! Czy on tez jest taki sam jak jego pracownicy?
Cz ktos zna ten schron?????????
proszę o info, może być na priva
dziekuję
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka']Jutro rano będe dzwonić do schroniska...
Nie znam się dobrze w tych sprawach... o co mam pytać...abym o czymś waznym nie zapomniała?:roll:
Pojechac tam będe mogła dopiero w piatek lub sobotę :roll:[/quote]
Ela,przede wszystkim spytaj co z nim? czy go nie uspili?w jakim jest stanie co mu jest itd.gdzie jest i kiedy bedzie i gdzie do wziecia do adopcji wtedy sie da info na bs.i gdzie jeszcze sie da.
masz ten numer do tego schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaerjot']Dzwonił tam ktoś? Żeby nie robić zamieszania, ja mogę spróbować podjechać, tyle, że pracuję do 16 w Gdańsku.[/quote]

Ja dzwonie do tego schronska w Glinczu ale nikt tam nie odbiera:mad:, no nic bede próbowała dalej. Jak się czegos dowiem to odrazu napisze.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie wiem czemu jak wysyłam priva to mi wyskakuje błąd:roll: No więc odpowiem tutaj.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13061"]Agnie Koty[/URL] dzwoniłam pod ten drugi nr który mi podałaś ale tam mi babka powiedziała że oni działaja tylko w obrębie Gdańska i Żukowo już do nich nie nalezy niestety. U nich nie zgłoszona wczoraj takiego przypadku.

No więc tak.... dodzwoniłam się do pana który psa zabrał wczoraj ( dzięki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=16907"]aMich[/URL]) Po wstepnym badaniu nie stwierdzili żadnych poważnych obrażeń. Pies nie chodził bo był zagłodzony i przez to osłabiony. Jest w schronisku w Glinczu.
Nie ma tatuażu ani czipa. Jest to suczka. Cięzko będzie dojść co to za sunia mimo że samków jest bardzo mało, ale do nierodowodowej to sie pewnie nikt nie przyzna:roll:, chodzi mi oczywiście o hodoffce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...