Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moge mu zrobic FB jak nie ma, ale jakas cioteczka musi sie zglosic do pomocy (chodzi o wchodzenie na FB i odpowiadanie na miliony roznych pytan i komentarzy roznej jakosci), bo potem ja dostaje ciagle po lbie i jakos mi sie to przestalo podobac ostatnio

Link to comment
Share on other sites

zioberek87, Kava, Teresa Borcz - przesłałam na PW (w imieniu skarbnika) dane do przelewu.

Kava - nie wiem czy tam jest SWIFT , bo takie coś to chyba do przelewów zagranicznych...
nie wiem, ale wysłałam to co miałam. gdyby coś to trzeba by napisać do Julia84. ona jest skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się na zaproszenie Pani Teresy. Serce się kraję patrząc na Timo. To młody, piękny pies.
Pewnie leczenie będzie długotrwała, ale jak już porośnie ,,sierściuchem", szybko powinien znaleźć dom:)
Postaram się wpłacać miesięcznie 20zł - proszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Zgłaszam się na zaproszenie Pani Teresy. Serce się kraję patrząc na Timo. To młody, piękny pies.
Pewnie leczenie będzie długotrwała, ale jak już porośnie ,,sierściuchem", szybko powinien znaleźć dom:)
Postaram się wpłacać miesięcznie 20zł - proszę o nr konta.[/QUOTE]

wysłałam :) wielkie dzięki w imieniu TIMO

Link to comment
Share on other sites

Jestem i podnoszę TIMO. Mam nadzieję, że dziś moje pieniążki dotrą na konto cioteczki Julii (przelew zrobiony w sobotę), które dostałam od Vutz. Udostępniłam dziś informacje o Timo moim znajomym na FB z prośbą o wpłaty. Rozesłałam maile do tych, którzy nie są na FB. Czekam na odzew. Mam tylko obawy, ze nie wszyscy zechcą wysłać na prywatne konto. Ja ufam w ciemno tutejszym cioteczkom i wujaszkom, choć nie znam ich osobiście, ale niektórzy moi znajomi mogą mieć jakieś wątpliwości. Czy ewentualnie byłaby możliwość wysyłania pieniędzy dla Timusia na konto organizacji/fundacji?

Link to comment
Share on other sites

Przypedzilam z pracy i zaraz do kompa ..na watek Timo.Tyle tu fajnych i kochanych cioteczek sie zjawilo .Juz po malu do przodu ...Cioteczko fochu serdeczne dzieki za sliczne banerki -juz sie "poczestowalam" Timciu kochany :iloveyou:..cioteczki Cie uratuja ...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jutro robie przelew ze swoja deklaracja opłacenia pobytu w dt. Rozumiem że jak nie bedzie deklaracji stałych to pies po skończeniu kwarantany pojedzie do schroniska??[/QUOTE]

Beka, tak sądzę... bo kto go utrzyma i będzie leczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jestem i podnoszę TIMO. Mam nadzieję, że dziś moje pieniążki dotrą na konto cioteczki Julii (przelew zrobiony w sobotę), które dostałam od Vutz. Udostępniłam dziś informacje o Timo moim znajomym na FB z prośbą o wpłaty. Rozesłałam maile do tych, którzy nie są na FB. Czekam na odzew. Mam tylko obawy, ze nie wszyscy zechcą wysłać na prywatne konto. Ja ufam w ciemno tutejszym cioteczkom i wujaszkom, choć nie znam ich osobiście, ale niektórzy moi znajomi mogą mieć jakieś wątpliwości. Czy ewentualnie byłaby możliwość wysyłania pieniędzy dla Timusia na konto organizacji/fundacji?[/QUOTE]


Trzeba by zapytać o takie coś Klaudus_ lub BUDRYSEK. Mnie się wydaje, że on po prostu jest pod opieką tutejszych ciotek i to wszystko. Z tego co wiem to ciotka Julia84 jest godna zufania, bo rolę skarbnika pełniła już dla innych psiaków i było OK.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie marudo 666, jak widać mamy sporo cioteczek które nigdy nie zawodzą,

beko, mam głęboką nadzieję że w takim zespole nie pozwolimy na to by taki piękny, młody pies pies zakończył życie w schronisku, a tak niestety jest, tym bardziej że nic dobrego w dotychczasowym życiu nie zaznał!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...