Jump to content
Dogomania

Wer.

Recommended Posts

Witam :) Mam trzyletniego Grzywacza Chińskiego. Mamy problem z którym borykamy się praktycznie od zawsze. Mianowicie u Kazia (grzywacza) pojawił się problem charczenia. Brzmi to jakby krztusił się, miał katar lub chrapał. Nie da się tego dokładnie określić. Z początku podejrzewałam katar sienny, jednak dziwi mnie, żeby trwał on całe jego życie. Byliśmy zapytać o zdanie weterynarza, który sprawdził drożność dróg nosowych Kazia, wyniki okazały się pozytywne, drogi były drożne, weterynarz stwierdził, że nie ma się co martwić. Jednak po dłuższym czasie stało się to niepokojące. Czy jest to groźne, nienormalne, lub do wyleczenia ?

Link to comment
Share on other sites

moze to byc katar wsteczy, chociaz wtedy pies nie kaszle, tylko sie "zapowietrza" - jakby smarki wciągał;)
kaszel u psów moze tez byc objawem choroby serca, moze warto by go było pod tym kątem zbadać. chociaz jesli kazik miał to od zawsze, to pewnie nie jest to serce. może cos z krtanią?
najlepiej skonsultuj sie z jeszcze jednym lekarzem.
moja frania cierpiała na katar wsteczny, dostała ktopelki na alergie (zyrtek dla dzieci) i jest o niebo lepiej, już sie nie zapowietrza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...