Jump to content
Dogomania

Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)


kora78

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kizimizi']Juz nic wczesniej nie pisalam bo mi komp padl, moze i dobrze bo wtedy sie wkurzylam!

Marta tak bardzo chcesz zabierac Mirka i uwazasz, ze niesprawiedliwym jest, ze zawsze cos przed nim wyskoczy -ok. zabieraj wiec.
Ja w pewnym momencie doszlam do wniosku, ze Dziadek potrzebuje pomocy duuzo bardziej niz Mirek. Udalo sie sciagac inne, zaangazowane osoby na watek i psem wreszcie ktos sie zainteresowal. Udalo sie tez zebrac deklaracje i zapewnic mu wsparcie praktycznie bez Skarpety wchskiej. Zorganizowalo sie jakos i mozna myslec nad innym psem teraz.
Proponuje posiedziec nad watkiem Mirka tyle ile ja siedzialam nad Dziadka i zebrac chodz polowe planowanych deklaracji, reszte masz racje, Skarpeta pokryje z tego co ma i bazarkow. I ja i Kora uazamy ze Mirek powinien isc nastepny, pozniej Simon moim zdaniem.
Takze do dziela, szukaj mu dt i sponsorow.

Ja swoje 50zl podtrzymuje, jesli bedzie trzeba pokryje inne wydatki ale na stale deklaracje sie nie pisze.[/QUOTE]

[quote name='kizimizi']ja bym brala.
Jak stoimy z deklaracjami?[/QUOTE]

[quote name='kizimizi']oki bierzmy. Najwyzej bazarkami sie wyskrobie, skarpeta ma kase a na Franka juz chyba nie trzeba.

Marta moze poszukasz jakis dotakowych deklaracji?[/QUOTE]

Kizi, z całym szacunkiem...
Najpierw mi "jedziesz", a potem, widząc jedyną moją deklarację stałą - stwierdzasz "bierzemy", "bazarkami się wyskrobie" itp itd
Czyli to co ja pisałam...
Ja też zawsze pomogę.

Ja nie mam czasu siedzieć i wysyłać milion pięćset PM z prośbą o deklaracje, może inni mają ten czas. Ale zawsze tą deklarację u naszych psów daję. Tyle mogę, i tyle robię. Mało? Jak kto uważa...
A na co czeka kasa w skarpecie? Bo ja zawsze myślałam, że zbiera się na pomoc psom...................... Wszędzie szukają kasy, a tu kasa czeka................ I psy też czekają

Link to comment
Share on other sites

no i dalej czekamy, bo wlasnie sie zawzielam i zadzwonilam.
najpierw zadzwonilam do Myngey, bo mialam w tel wpisane dt mirek i niechaco do myngey :)
ale sie naprawilam. rozmawialam z pani i pisze Wam, co najwazniejsze.
pani mieszka na parterze w 100m mieszkaniu na krzykach. syn dorosly, pani mieszka z niewidoma mama i 3 kotami na dsi banda kotow na dt.
wazne, by pies nie byl agresywny, by wytrzymal 9godz z siku, zanim pani wroci z pracy, by nie ganial kotow.
owilam,ze co do sikania gwarancji dac nie mozemy. jakby co bedziemy szukac miejsca, by go przerzucic. jesli bedzie, jak z Reksiem u lilutosi.
pani zna matrix i demi. i budrysek. wiec wizyty nie trzeba robic.
pani zajrzy i pomysli.

jakby co trzeba deklaracji uzbierac.

no i spokoj mi tu, nie klocic sie.

Link to comment
Share on other sites

Marta prosze cie ......
TAK, wejscie na watek co 3 tyg. i danie deklaracji to troche za malo rzeby zabrac psa na hotel. Nie mowie, ze nie doceniamy twojej pracy, twoim bazarkow i bycia skarbnikiem czasami ale jest to wciaz za malo zeby psa zabierac z 1 deklaracja!

Dlaczego ja zmienilam zdanie i stwierdzilam, ze bierzemy psa "na zywiol" ? Bo wiem, ze Franek ma juz swoje deklaracje i Skarpeta nie musi go utrzymywac. Mozemy wiec skupic sie tylko na Mirku. 2 tyg. temu tak kolorowo nie bylo wiec twoj zapał mnie przeraza.

I znow wracamy do Skarpety; TAK po to jest tam kasa zeby psom pomagac ale jak sobie policzysz ile dt ma kosztowac szybko zobaczysz, ze starczy tylko na transport i kilka mscy. I co wtedy? Bedzie jak z Parowka. Skarpeta pomaga ale nie ma takiej opcji zebysmy co msc bazarkami uzbierali 350zl! I chodzbys nie wiem ile pendrivov i kosmetykow sprzedala, nie da sie.
Potrzebne sa deklaracje chociaz 100zl stalej.

Marta z nas kazda pracuje i ma swoje obowiazki. Wiec co, kazda moze powiedziec 'nie mam zcasu na zbieranie deklaracji'? I co, inni to moze zrobia tak?


I po ostatnie; ja ci nie "jeżdżę' napisalam co sadze o twoim pomysle -chyba po to sa watki zeby sie porozumiewac. Chyba zbyt personalnie bierzesz sobie taki post

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no wlasnie, pani z wroclawia miala wejsc na watek, zobaczyc, co to za psiak. nie odstraszcie pani swoja wymiana zdan. no, ja Wam sie baaardzo dziwie, co Wam odbilo. tyle lat sie znamy i razem dzialamy.
jeszcze pani pomysli, ze my tak tutaj ciagle. a to nieprawda.[/QUOTE]

Jakie ciągle?:crazyeye::eviltong: No co Ty
Już ani mru mru :D
A wiesz - baby tak mają. ALe już przestajemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Martka nie podejmie sie dt dla Mirka.
za to znalazla inna osobe. dziewczyne, pracujaca w sklepie zoologicznym. ma pokoj z chlopakiem, w wynajmowanym mieszkaniu, 3 pokoje, w kazdym jest para. wlasciciel nie zachodzi do mieszkania, ale kiedys byl ON i jest kot u tej dziewczyny i wlasciciel nic nie mowil.
parter. biskupin. kamienica chyba. obok parki, czy rzeka...
bdt. calkowicie free. ewentualnie za weta zwrot.
dziewczyna jezdzi na rowerze i biega to Mirek by sie wybiegal wreszcie :)
mirek bylby sam od przed 10, do 17stej. w ich pokoju. w mieszkaniu wczesniej sa juz inni lokatorzy, zwlaszcza jedna dzieeczyna studiujaca zootechnike, wiec psiolubna.



6zl z bazarku jest dla Mirka

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229945-Ogrodowo-Rozliczam[/url]

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']Martka nie podejmie sie dt dla Mirka.
za to znalazla inna osobe. dziewczyne, pracujaca w sklepie zoologicznym. ma pokoj z chlopakiem, w wynajmowanym mieszkaniu, 3 pokoje, w kazdym jest para. wlasciciel nie zachodzi do mieszkania, ale kiedys byl ON i jest kot u tej dziewczyny i wlasciciel nic nie mowil.
parter. biskupin. kamienica chyba. obok parki, czy rzeka...
bdt. calkowicie free. ewentualnie za weta zwrot.
dziewczyna jezdzi na rowerze i biega to Mirek by sie wybiegal wreszcie :)
mirek bylby sam od przed 10, do 17stej. w ich pokoju. w mieszkaniu wczesniej sa juz inni lokatorzy, zwlaszcza jedna dzieeczyna studiujaca zootechnike, wiec psiolubna.



6zl z bazarku jest dla Mirka

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229945-Ogrodowo-Rozliczam[/URL][/QUOTE]

fajnie to wszystko wyglada :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...