Jump to content
Dogomania

Jurate Butkienes


Recommended Posts

Ta Pani to litwinka mówiąca po polsku,hoduje teriery szkockie.Miła,ocenia sprawnie.
Patrzy na psa jako na całość,lubi dobrze chodzące.
Moja młodsza suka była już przez nią oceniana dwa razy i chętnie jeszcze się do niej wybierzemy:-).

Link to comment
Share on other sites

Czy ta sędzina zwraca dużą uwagę na profesjonalny handling? Czy na drobne niedociągnięcia przymruża oko?
Mocno dłubie w zębach? Preferuje psy o lekkiej czy mocnej budowie? :)

chodzi mi głównie o klasę młodzieży, grupa V, ale miło widziane doświadczenia z innych grup i klas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a ja dopiero zauważyłam, że ta pani już nas oceniała na Litwie :eviltong: w zastępstwie za inną sędzinę (zmiana w ostatniej chwili chyba, skoro do tej pory nie wiedziałam, a dopiero teraz zauważyłam na karcie ocen) - dlatego nie wiedziałam :eviltong:
Przegraliśmy właśnie przez handling, pies dostał doskonałą, długi, szczegółowy opis, sędzinie bardzo się podobał, ale lokata w dół (na II), bo nie chciał się zaprezentować. Była bardzo miła ;)

Mam nadzieję, że i tym razem będzie tak bardzo się podobać, ale się zaprezentuje lepiej jeśli o handling chodzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja u niej byłam z JRT i wcale nie mówiła po polsku... W każdym razie dała nam dosk. mimo, że pies bał się hali i totalnie nie chciał współpracować, w sumie zrobiliśmy jedno kółko i to takie, że ciągnęłam go za sobą, a mimo to taka fajna ocena. :D + dopisek o uporczywym charakterku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...