Jump to content
Dogomania

VIKI czarnulka z Nowodworu znalazła swój domek !


*Gajowa*

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłyśmy z wizytą u cioci Lary i... Viki test na małe dzieci zdała. Nie bardzo się nimi interesowała, była troche zdenerwowana bo nowe miejsce, nowe zapachy i uciekająca kociczka przykuwały głównie jej uwagę :evil_lol: ale obu chłopców jednak pocałowała :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści - bede wiec drążyć temat z dzieciakami - chociaz spróbuję podrażyć jeszcze jeden... ludzie szukali dla leniwego labradora energicznej towarzyszki do rozkręcania zabawy. Mają ogród ... nie mam ich e- maila. Znając tych ludzi wiem ze posłuszna owczarkowata Viki byłaby jak miód na serce. Owczarek i labrador to super duecik. Czesto labrador jest psem - pani, owczarek - pana. Facet to jednak chciałby aby ten pies coś robił: stróżował, szczekał anie tylko chodził na spacery, merdał ogonem i wąchał ...Owczarki za to są zestresowane ciągłym poszukiwaniem i nasłuchiwaniem zagrożenia więc labradory z ich "spoko " do wszelkich obowiązków domowych są stymulujące ... lubię takie duety - owczarek trochę wyluzuje, ale wciąż pilnuje - a labrador zaczyna się słuchać , bo w duszy jednak rywalizuje z owczarkiem o względy.
Dlatego po 2 niemal identycznych adopcjach pomyślałam o domu z tym labkiem. Do tego czarnym ...

Link to comment
Share on other sites

Jakieś wieści z odnosnie potencjalnych domków ?
Viki dogadała sie ze wszystkimi przebywającymi u mnie psiakami i sukami, a teraz ma nowe hobby - obserwacja wiewiórek, których u mnie biega sporo. Niezupełnie jest to obserwacja , raczej obłędna gonitwa i wspinaczka na drzewa :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo potrzebne ogłoszenia ! Niestety jestem całkowitym antytalentem literackim, trudno mi napisac tekst, a w dodatku nie potrafię robić ogłoszeń :shake:.
Nie widziałam żadnego ogłoszenia Viki... Paulina_mickey czy mogłabyś wstawić link do jakiegokolwiek starego ogłoszenia ? Może trzeba coś zachęcającego dodać...

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć żądnego linku do ogłoszenia, ale ja używałam takiego tekstu:

[B]VIKUSIA suczka jest zaszczepiona, posiada książeczkę , jest zachipowana , wysterylizowana.
Suczka jest przyjacielem całego swiata i kocha się przytulać .

jeżdzi samochodem,

chodzi na smyczy

nie reaguje na koty,

z pieskami i suczkami chce sie zapoznac - z czystej ciekawości.

Podczas licznych spacerów nie wykazała zadnej agresji, nie warknęła nawet - była przez obce osoby przewożona, robiono jej zastrzyki, rozczesywano dredy .Podchodzi i poznaje różnych ludzi bez obaw a nawet z przyjemnością... [/B]

Z tym, że ja ją ogłaszałam jeszcze w tym okresie pomiędzy schroniskiem a przyjazdem do Ciebie, więc trzeba by dodać jeszcze Twoje uwagi ewentualnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze takie zalety :
Lubi psie towarzystwo, świetnie się dogaduje i bawi z psami oraz sukami.
W mieszkaniu zachowuje czystość, nie niszczy pozostawiona sama.
Jest bardzo posłuszna.
Lubi stróżowanie.
Szaleje goniąc wiewiórki, kota pogoniłaby gdyby uciekał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']jak bedzie tekst to wrzuce pare ogłoszeń.
A na kogo?[/QUOTE]

Ogłoszenia z numerem tel. teresz10 . Trzeba mieć wiele cierpliwości zeby sie do mnie dodzwonić, w domu praktycznie nie mam zasięgu :shake:.
Ciotki powiedzcie jak zmienić tytuł watku.

Link to comment
Share on other sites

No to ja przygotowałam taki tekst-wydaje mi się że jeszcze trzeba by zamieścic w nim informacje odnosnie jej wieku.

[B]VIKUSIA suczka zaszczepiona, posiada książeczkę , jest zachipowana oraz wysterylizowana.
Suczka jest przyjacielem całego swiata i kocha się przytulać . Jazda autem nie stanowi dla niej żadnego problemu. Potrafi chodzić na smyczy. Może pogonić kota jeśli takiego zobaczy ale nie wykazuje żadnej agresji. Lubi psie towarzystwo, świetnie się dogaduje i bawi z psami oraz sukami.
W mieszkaniu zachowuje czystość, nie niszczy pozostawiona sama.
Jest bardzo posłuszna.
Lubi stróżowanie.
[/B][B] Podczas licznych spacerów nie wykazała zadnej agresji, nie warknęła nawet - była przez obce osoby przewożona, robiono jej zastrzyki, rozczesywano dredy .Podchodzi i poznaje różnych ludzi bez obaw a nawet z przyjemnością... [/B]

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją suni skontaktuj się z nami:
tel. 506181718
mail. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...