Jump to content
Dogomania

Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odwiedzam chłopaka :)

(a z tymi adopcjami mco w Pl to porażka - towarzystwo wzajemnej adoracji jak nic!!!! Ze Stanów można sprowadzić takego kota ze schronu - czyli ratujesz go od zastrzyku śmierci, bo tam zabijają a nie trzymają po schronach - za ok 100 dolarów - koszty przelotu i weta, niech sobie w Pl się kiszą). Szukam na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Niezmiernie miło mi poinformować, że Feler przejdzie pod opiekę Fundacji PRIMA :) Czeka już na niego DT w Poznaniu, gdzie nauczy się wszystkiego i poczeka na nowy dom :)[/QUOTE]
serio????? To CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!! jejku! I do Poznani pojedzie sobie Feler :) jak się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj dzwoniłam w sprawie Felera i wszystko potwierdzam :) DT już przygotowuje się na przyjęcie Felera i powoli dogrywamy transport, więc dni Felera w schronisku sa już policzone i bardzo nas to cieszy :)
Mimo krótkich łapek ujął nas ten niskopodwoziowy labek i aż trudno nam uwierzyć, że już ponad rok czeka i czeka i nie może się doczekać...
Ale już wkrótce :) Feler, czekamy na Ciebie w Poznaniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naia']Ja wczoraj dzwoniłam w sprawie Felera i wszystko potwierdzam :) DT już przygotowuje się na przyjęcie Felera i powoli dogrywamy transport, więc dni Felera w schronisku sa już policzone i bardzo nas to cieszy :)
Mimo krótkich łapek ujął nas ten niskopodwoziowy labek i aż trudno nam uwierzyć, że już ponad rok czeka i czeka i nie może się doczekać...
Ale już wkrótce :) Feler, czekamy na Ciebie w Poznaniu![/QUOTE]
Jesooo, miód na serce :)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Od soboty jestem tymczasową opiekunką Felerka! Wielkie dzięki dla Drzagodhy za dogranie transportu:loveu: Feler ma się dobrze,jest wykąpany, ma piękną ,błyszczącą sierść, wygłaskany,nakarmiony. Z moją labradorką traktują się z chłodnym dystansem.Jest bardzo grzeczny i przesympatyczny. Postaram się od czasu do czasu coś napisać i wkleić zdjęcia. Wiecej na forum Fundacji Prima. Zdjecia bedą jak Feler przestanie się wiercić ,bo na razie zadanie to jest awykonalne:lol:

[URL]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?t=2530&highlight=feler[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...