Jump to content
Dogomania

Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z wieści - Feler musiał się na chwilę przeprowadzić do innego kojca, gdyż mamy wylewany beton i jest taki sajgon, że masakra :eviltong: Dzisiaj było w schronie trochę wolontariuszy, więc chłopak był na spacerku z dziewczynami ;)

A głodny na pewno nie chodzi ;) Dziś oprócz suchej karmy dostał również kilka udowych kości w ramach przekąski (jakieś małżeństwo przywiozło nam 20kg, bo ktoś zamówił w sklepie i nie odebrał). Także mógł sobie pochrupać.

Link to comment
Share on other sites

po betonie można nawet chlorem polać - choć dla zwierząt to niezdrowe (dla ludzi też). Ja tak niedawno sprzątałąm swoją piwnicę, gdzie mam w połowie betona na polowie terakotę. terakota zostala w swoim dawnym kolorze za to cement - zrobil się jakiś czyściejszy. Ale już nie śmierdzi mi kocimi siuśkami (przyszedl gadzina i sobie toaletę na podlodze zrobił)

Link to comment
Share on other sites

podrzucę kawalera.
wiecie co - wkurzyłam się troche, bo ze 2 dni temu wrzuciłam na allegro "labrador" a potem "lubelskie" - w tej ramce po lewej i wyskoczyło mi kilkanaście ofert w tym "reproduktor" czekoladowy za 150 zł usługa - wiec wiecie co to za "reproduktor" ale dlaczego o tym piszę, bo łapy ten pies ma takie jak Feler.... A potem całą masa dobrych ludzi szuka domu dla kolejnych nieudanych doświadczeń ludzi żądnych kasy za zwierzęta. Nie wrzucam linka, bo reklamy tej osobie robić nie mam zamiaru. Kolejny jakiś lub jakaś rozmnażaczka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...