Jump to content
Dogomania

Lordette


Sebastian

Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...  

12 members have voted

  1. 1. Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...



Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LAMIA YIELD to kolejna fantastyczna suka idealnie w moim typie i guście! A propos-Sebo, czy mogłabym prosić Cię o aktualne fotki DURANGO i OFF SPRING w pozycjach wystawowych (na maila), gdybyś był u Hunów i Buldożerów? Byłabym Ci ogromnie wdzięczna! Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']LAMIA YIELD to kolejna fantastyczna suka idealnie w moim typie i guście! A propos-Sebo, czy mogłabym prosić Cię o aktualne fotki DURANGO i OFF SPRING w pozycjach wystawowych (na maila), gdybyś był u Hunów i Buldożerów? Byłabym Ci ogromnie wdzięczna! Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

Dzięki Aga! jak będzie tylko okazja zobaczę co da się zrobić;) Off Spring możesz ściągnąć z ostatnich wystaw, wygląda tam świetnie!

Link to comment
Share on other sites

[B]Miło mi poinformować że mój Zuzol po raz kolejny spodziewa się potomstwa![/B]

Magnetic Boy Buldożer
[img]http://images31.fotosik.pl/334/1673f647f198036d.jpg[/img]

[B]Wspaniałą matką zostanie[/B]:loveu::loveu::loveu:
[b]Córka Durango Daffodil Yellow i Off Spring Buldożer[/b]

[B]Luksja De Lux Buldożer[/B]
[img]http://images32.fotosik.pl/327/2c0d3fdf9b255039.jpg[/img]

Ja ze swojej strony dodam, że to skojarzenie jest w charakterze mojego widzenia i poglądu na rasę. Hodowcom i przyszłej mamusi życzę wszystkiego dobrego!
======================
[B]LUKSJA DE LUX Buldożer [/B]
CH.PL,MŁ.CH.PL
2xNDSwR
5xCWC
2xRes.CACIB
BOB,II-Naj.Bull-Koszalin-2005r
[B]MAGNETIC BOY Buldożer-Clear of L2HGA&HC [/B]
CH.PL,MŁ.CH.PL
MŁ.ZW.KLUBU
3xNSZwR
1xIII-BIS PUPPY
4xNJwR
6xZw.Mł
7xBOS
6xBOB
17xCWC
1xIII-BOG,1xII-BOG
2xRes.CACIB
ZW.RASY I FINALISTA WYSTAWY CHAMPION OF CHAMPIONS-2007r.,

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale super skojarzenie! Inbred na mojego ukochanego DURANGO!!! Sama chciałabym szczenię z tego skojarzenia! Trzymam kciuki za szczęśliwe przyjście maluchów na świat!
A czy weźmiesz sobie szczeniaczka z tego związku?
No i gratuluję kolejnego sukcesu na wystawie-REWELACJA!!!!!!
P.S.
Mój Yuko też jest po OFF SPRING i DURANGO, a więc jest pełnym bratem Luksji, tyle, że z innego miotu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']O rany, ale super skojarzenie! Inbred na mojego ukochanego DURANGO!!! Sama chciałabym szczenię z tego skojarzenia! Trzymam kciuki za szczęśliwe przyjście maluchów na świat!
A czy weźmiesz sobie szczeniaczka z tego związku?
No i gratuluję kolejnego sukcesu na wystawie-REWELACJA!!!!!!
P.S.
Mój Yuko też jest po OFF SPRING i DURANGO, a więc jest pełnym bratem Luksji, tyle, że z innego miotu![/QUOTE]
Bardzo bym chciał sunie po nich, ale już w mieszkaniu wszystkiego nie dał bym rady pogodzić:evil_lol:Mam też cichą nadzieję że maluszki z tego skojarzenia to będzie strzał w 10! z wiadomych względów będę bacznie obserwował ich rozwój;)Dudek to też Zosi dziadek;) w końcu masz rację to skojarzenie to już fachurka hodowlana;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE="5"][CENTER][B][COLOR="DarkRed"]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA SOPOT 2008[/COLOR][/B][/CENTER][/SIZE]

Witam ciepło i parę słów od nas. Jestem bardzo szczęśliwy bo mój pies MAGNETIC BOY BULDOŻER na międzynarodowej wystawie w Sopocie gdzie sędziował pan Walter Jungblut /D/ wygrał klasę Championów uzyskując kolejny wniosek CWC, zostaje także najlepszym dorosłym psem w rasie BOS, uzyskuje wniosek na interchampiona CACIB i kończy jako najlepszy w rasie BOB, dopełniając naszą wielką radość u pana sędziego Zoran Brankovich /SER/, który wybierał najpiękniejszego psa grupy trzeciej, i tu watro zaznaczyć prestiż jurora faktem iż decydował również o wyborze najpiękniejszego psa wystawy daje zwycięstwo naszemu kochanemu Zuzolkowi i tym samym zostaje najpiękniejszym terierem uzyskuję tytuł BOG!
Jest to wspaniałe wyróżnienie biorąc pod uwagę fakt, że pośród trzydziestu trzech stafforshire bulterrierów mój pies staje jako najpiękniejszy, spośród wielu wspaniałych terierów staffik staje na podium jako numer jeden! i wreszcie z ponad dwóch i pół tysiąca psów stać w pierwszej dziesiątce daje dowód że można, i tego wszystkim życzę! Czas przeminie, nagrody psiaki zjedzą, pucharki się zakurzą, medale zaśniedzieją, ale wspomnienie naszej wspólnej radości i smak łzy z oka pozostaną w moim sercu na zawsze!
Pozdrawiam jak zawsze, taki mały ja.;)

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie:loveu:bardzo dziękujemy, miłe słowa są dopełnieniem szczęścia, apropo, kiedy oczekiwałem na wejście na BEST IN SHOW potrzedł do mnie szanowny pan sędzia Jungblut który dał nam zwycięstwo rasy aby jeszcze raz pogratulować i z życzeniami powodzenia w przyszłości. Myślę że ten znaczący gest był dowodem zadowolenia z wyboru, potwierdzając fakt, że Jego decyzja nie była przypadkowa. To było naprawdę bardzo miłe dla mnie ale także było to wyrazem szacunku za który jestem bardzo wdzięczny. Krótko mówiąc człowiek z klasą.

Fotka z finału.
[IMG]http://images24.fotosik.pl/264/968f455e6bbfd07amed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mineły pierwsze emocje i grad gratulacji.Myślę że wszyscy ochłoneli.
Ja od siebie mogę dodac,że bardzo się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi:
[B]z osiągnięcia mojego wychowanka MAGNETIC BOY Buldożer.[/B]
Łza w oku mi się zakręciła gdy usłyszałam przez megafon -
"[B]ZWYCIĘZCA GRUPY III - STAFFORDSHIRE BULTERRIER"[/B]
Uczucie wspaniałe -przyjemnie jest byc najlepszym.
Sebastian GRATULUJĘ wybiegania z ZUZOLEM najwyższego miejsca na podium
Przyjmij gratulacje od całej Family Buldożer i Hunów.
Siostrzyczka MAGIC LADY Buldożer/ ZUZA / bardzo się cieszy z sukcesów braciszka.

[B]Family Buldożer[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...