Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma co żałować ,to nie był domek dla Kajtusia,Paniusia się rozmyśliła, cóż za mała odpowiedzialność, zrobiła tylko nadzieję. Szkoda że Kajtulek nie trafi do Ingi, Cioteczki znajdźcie wspaniały tymczas psiakowi.Ten psiak potrzebuje dużo serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Nie ma sensu dzwonić. Smutne ale prawdziwe.Kobieta przez telefon robiła pozytywne wrażenia , na prezesce też takie zrobiła jak mówiłaś.Jak widać pozory myla:(Dobrze byłoby znaleźć DT w dużym mieście gdzie jest możliwość konsultacji okulistycznych i ewentualnego leczenia Kajtka.
A ile w tym Mokrym Nosku kosztowałby miesięczny pobyt? No i czy wchodziłoby w grę zawiezienia Kajtka na konsultacje i ewentualne leczenie?[/QUOTE]

w Mokrym Nosku dla psa DT kosztuje 12 zł doba , czyli 360/ m-c.
Część psów jest w domu część jest w kojcach to w dużej mierze zależy od psa ( no i miejsca w danej chwili ) .
Dzisiaj też byliśmy w Nosku i akurat Awit przyjechała z nowym psiakiem , więć robi się tam coraz ciaśniej.
Jeżeli jesteś zainteresowana to proponuję zadzwonić do p. Małgosi z Noska i pogadać .
Co do psich wizyt w lecznicach w Warszawie to zdarza się tak , ze jeździmy my ( tzn Guliwer89 ) bo on ma auto, z tym że teraz dużo pracuje i wizyty mogłyby być umawiane albo na soboty albo na późny wieczór .
Z Warszawy jest też Borsuq z którą też można rozmawiać , bo też ma auto.
z mojej strony to tyle co mogę zaoferować , aaaa jeszcze dodam , ze na pewno bym psa odwiedzała :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem tuż po wizycie.
Pani Ola zadzwoniła dziś z przeprosinami, że nie odzywała się dwa dni. Czasami życie wciąga nas za nóżkę, czy nie tak ? :cool3:

Napiszę krótko: nie jest łatwo dostać psa od [B]Fundacji Pasterze[/B]. :cool1:
Jednak bez wahania oddałabym naszą [B]Nukę[/B] w te ręce. [url]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=421.0[/url]

Na pytanie dlaczego [B]Kajtek[/B]? dostałam wyczerpującą odpowiedź.
Trzeba dodać, że pani Ola widziała wiele nieszczęśliwych istnień w internecie, uznała, że [B]Kajtek[/B] ma najmniejsze szanse na adopcje, a ona pragnie pomóc psu mało adopcyjnemu.

Mam nadzieję, że wszystko ułoży się jak należy. :p

Link to comment
Share on other sites

Ojej! To Kajtek jednak jedzie??? Pani zgadza się na niego mimo wszystko???
Kurcze to by było superowo!
Mnie 2 tygodnie nie będzie ale mam nadzieję ,że dowóz się załatwi.martka czuwa.
oby się udało...
Część cioteczek przerzuciło swoje deklarację na jego schroniskowego kolegę Binga :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203555-Bingo-13-letni-porzucony-zim[/URL]

Jednorazowe wpłaty , pieniążki , które jeszcze wejdą z bazarków zadysponujemy za Waszą zgodą po moim powrocie.
Narazie z kajtkowej puli jak coś pójdzie na transport do Milicza.

Trzymajcie się cieplutko cioteczki przez te dwa tygodnie.
Będę tęsknić za Wami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Jestem tuż po wizycie.
Pani Ola zadzwoniła dziś z przeprosinami, że nie odzywała się dwa dni. Czasami życie wciąga nas za nóżkę, czy nie tak ? :cool3:

Napiszę krótko: nie jest łatwo dostać psa od [B]Fundacji Pasterze[/B]. :cool1:
Jednak bez wahania oddałabym naszą [B]Nukę[/B] w te ręce. [url]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=421.0[/url]

Na pytanie dlaczego [B]Kajtek[/B]? dostałam wyczerpującą odpowiedź.
Trzeba dodać, że pani Ola widziała wiele nieszczęśliwych istnień w internecie, uznała, że [B]Kajtek[/B] ma najmniejsze szanse na adopcje, a ona pragnie pomóc psu mało adopcyjnemu.

Mam nadzieję, że wszystko ułoży się jak należy. :p[/QUOTE]
tu masz odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...