Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 21.12.2022 o 08:42, mari23 napisał:

"Fajny pies" - tak określa Atosa każdy, kto go pozna.... ale domu nie widać 😞 😞 Atosowe rany pooperacyjne już się pięknie zagoiły, odczekamy jeszcze kilka dni, żeby go zaszczepić. Psisko zdrowe, radosne, kochane..... a gdzie się podziewa TEN domek Atoskowy ???

W trakcie leczenia są dwa staruszki - Kajtunio i Misio, reszta jakoś się trzyma, choć Betty coraz niechętniej wstaje, dużo śpi, leży....martwi mnie to bardzo 😞 niedawno miała badania - są dobre.... może ja jak zwykle "nadopiekuńcza" jestem.... oby!

IMG-20221217-WA0052.jpg

IMG-20221217-WA0056.jpg

IMG-20221217-WA0060.jpg

IMG-20221217-WA0054.jpg

IMG-20221217-WA0058.jpg

                                serce na dłoni - Puzzle Factory

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca Wam dziękuję za życzenia ! ❤️ 

Niestety muszę kupić sobie nowy komputer do domu, piszę więc spóźniona, ze służbowego komputera w pracy. 

Życzę Wam, aby pokój, dobro, ciepło i wszystkie radosne chwile Świąt Bożego Narodzenia pozostały w Waszych sercach i domach na długo! ❤️❤️❤️ 

świeta.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2022 o 08:12, mari23 napisał:

Życzę Wam, aby pokój, dobro, ciepło i wszystkie radosne chwile Świąt Bożego Narodzenia pozostały w Waszych sercach i domach na długo! ❤️❤️❤️ 

Piękne życzenia, gorąco za nie dziękuję i Tobie życzę tego samego  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbliża się sylwestrowy horror dla psiaków 😞 u nas już od początku grudnia strzelają 😞 na szczęście większość staruszków głucha, więc się "nie boją " 😉 ale Atos, Bezik i Odiś już od początku grudnia mają stres, Pikuś i Tinka  nie chcą z domu wychodzić....

Wczoraj wieczorem przy sprzątaniu kolejnych psich koopek w przedpokoju ułożył mi się taki dwuwiersz: 

"Debile strzelają, pieski w domu s..ją."

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2023 o 23:14, maarit napisał:

... i gwiazda na koniec czyli Majeczka ❤️

IMG-20221229-WA0014_MPr9EqYk91.jpeg

IMG-20221230-WA0005_EGmcq6Lo75.jpeg

Tutaj troszkę Majeczka ,,wykipiała" z posłanka 😉 ale i tak wygląda uroczo ❤️

IMG-20221229-WA0010_O5T79mw631.jpeg

IMG-20221230-WA0003_XqEHwGqP0Z.jpeg

Majeczka często śpi właśnie tak, jakby "wykipiała" z posłanka.

9 stycznia minie rok, jak do mnie wróciła..... dopiero od paru dni jest weselsza, zaczyna bawić się z Tinką i radośnie podskakiwać... prawie rok była smutna, osowiała 😞 Panu Stasiowi od Majeczki zrobiłam na grób świąteczny stroik, nikt tam chyba oprócz mnie nie zagląda 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2022 o 09:28, mari23 napisał:

Zbliża się sylwestrowy horror dla psiaków 😞 u nas już od początku grudnia strzelają 😞 na szczęście większość staruszków głucha, więc się "nie boją " 😉 ale Atos, Bezik i Odiś już od początku grudnia mają stres, Pikuś i Tinka  nie chcą z domu wychodzić....

Wczoraj wieczorem przy sprzątaniu kolejnych psich koopek w przedpokoju ułożył mi się taki dwuwiersz: 

"Debile strzelają, pieski w domu s..ją."

Starość ma i swoje dobre strony 😛 

Dwuwiersz jak u poetki 😄 

Dnia 1.01.2023 o 23:09, maarit napisał:

Trochę zaległości z 2022 😉

Takie stare zdjęcia? 😉 Lajków już mi zabrakło...

 

 

I ja życzę zdrowia i pomyślności na ten rok 🙂 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę o kciuki za Pirata..... oby bolał go tylko kręgosłup....

Dzisiaj po raz kolejny będzie miał badania, tym razem nie tylko krwi, ale usg i "ogólne" pod kątem kręgosłupa.

W tych dniach mija 10 lat od zabrania z ulicy rannego, pogryzionego przez psy wtedy jeszcze "dwuuchego" Pirata, ucho po 2 tygodniach trzeba było amputować i został "jednouchym" Piratem ❤️ 

Postarzał sue bardzo, zwłaszcza ostatnio podupadł na zdrowiu, to kolejne jego badania, poprzednie nic nie wykazały, a psu ewidentnie coś dolega. Dzisiaj będą więc "rozszerzone" badania o 12.15

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2023 o 11:13, mari23 napisał:

Proszę o kciuki za Pirata..... oby bolał go tylko kręgosłup....

Dzisiaj po raz kolejny będzie miał badania, tym razem nie tylko krwi, ale usg i "ogólne" pod kątem kręgosłupa.

W tych dniach mija 10 lat od zabrania z ulicy rannego, pogryzionego przez psy wtedy jeszcze "dwuuchego" Pirata, ucho po 2 tygodniach trzeba było amputować i został "jednouchym" Piratem ❤️ 

Postarzał sue bardzo, zwłaszcza ostatnio podupadł na zdrowiu, to kolejne jego badania, poprzednie nic nie wykazały, a psu ewidentnie coś dolega. Dzisiaj będą więc "rozszerzone" badania o 12.15

To trzymamy kciuki i czekamy na wyniki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...