Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 21.08.2022 o 00:43, Poker napisał:

Do środy mam czas. Potem po weekendzie. Pod którym numerem mieszka  chętna, bo Legnicka jest baaardzo długa.

Bardzo dziękuję ❤️

Wracam do świata żywych po chorobie i gorączce, pani miała podać adres i się nie odzywa.... napisałam do niej, jak nie odpisze - zadzwonię. Trochę mi jeszcze ciężko mówić 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 10:04, mari23 napisał:

Bardzo dziękuję ❤️

Wracam do świata żywych po chorobie i gorączce, pani miała podać adres i się nie odzywa.... napisałam do niej, jak nie odpisze - zadzwonię. Trochę mi jeszcze ciężko mówić 😞

                                      ❤️❤️❤️764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 10:04, mari23 napisał:

Bardzo dziękuję ❤️

Wracam do świata żywych po chorobie i gorączce, pani miała podać adres i się nie odzywa.... napisałam do niej, jak nie odpisze - zadzwonię. Trochę mi jeszcze ciężko mówić 😞

pani nie odpisuje na sms i nie odbiera telefonu... no cóż.... wizyta odwołana, domek skreślony 😞

edit: Jednak będzie wizyta, tylko inny domek, zapowiada się dobrze, pani podała adres, napisałam PW.

a oto mały piesek nad wielką rzeką - Odra z jakimiś żółto-zielonkawymi smugami płynie  dzisiaj:

20220823_142326.jpg

20220823_142006.jpg

20220823_142343.jpg

20220823_142536.jpg

a oto, co znalazłam wpisując w google: mix chihuahua - terier 😉 jakby braciszek Badisiowy :)

eb62e5ca39fee041c39d6096fb1acc99.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przyszła pańcia Badi ma 54 lata. Mieszka sama, ale często odwiedza ją 7. letni wnuk.  Jest pedagogiem i pracuje w liceum.

Poprzedni piesio to jorczek, po którym ma jeszcze szelki i inne akcesoria. Pod koniec życia bardzo chorował , a pani troskliwie się nim opiekowała.

Pani szukała piesia od 3 miesięcy , ale w ogłoszeniach wszystkich malizn warunkiem adopcji był dom bez dzieci.  Do poszukiwań włączyła się kuzynka pani i natychmiast znalazła Badi, a pani natychmiast podjęła decyzję o jego adopcji.

Pani ma spore mieszkanie, wokół dużo terenów spacerowych.

Przy wyjściu z domu spotkałyśmy młodą sąsiadkę z pieskiem, adoptowanym z jakiegoś azylu, który boi się ludzi, ale lubi psy. Jest szansa, że Odi będzie miał kolegę.

Spotkała mnie miła niespodzianka, bo przy pożegnaniu pani wręczyła mi w podziękowaniu płócienną reklamówkę z małą czekoladką Merci.

Prawdopodobnie jutro Badi zmieni miejsce zamieszkania.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2022 o 00:14, Poker napisał:

Prawdopodobnie jutro Badi zmieni miejsce zamieszkania.

Myślę, że już obwąchuje swój nowy domek ❤️ pojechał Badiś, a u mnie.... "jedną maluczką duszyczką tak wiele ubyło..." trochę mi smutno i "mokro" koło oczu, ale wiem, że piesio będzie szczęśliwy u tej wspaniałej nowej pańci  ❤️ 

Raz jeszcze bardzo dziękuję Poker za wizytę ❤️ 

Zdjęcie z powitania ( i zwiedzania - w tle ogromna chwilę wcześniej zwodowana barka przy nabrzeżu stoczni - naprzeciw mojego domu)...

20220825_084812.jpg

no i pożegnanie na dworcu...

20220825_094006.jpg

20220825_094131.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2022 o 11:00, anica napisał:

Też coś czuję że domek z tych "wspaniałych"  uciekam , bo mokro się zrobiło wokkół  oczu...

Dziękuję , Marii ❤️ Dziękuję Poker ❤️

Nie jestem na bieżąco, zajrzałam przed chwilą i też wokół oczu mokro mi się zrobiło ze wzruszenia.

Powodzenia maluszku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2022 o 20:13, maarit napisał:

Cudne łobuziary nic tylko brać, kochać i sterylizować... 

no właśnie...sterylizować! Chyba to jest przeszkodą, bo z ogłoszenia zero telefonów.

Za to odezwała się ta pierwsza pani, która chciała Badiego ( odzyskała telefon), fajny domek do wykorzystania - może ktoś ma do adopcji niedużego pieska?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 09:06, mari23 napisał:

no właśnie...sterylizować! Chyba to jest przeszkodą, bo z ogłoszenia zero telefonów.

Za to odezwała się ta pierwsza pani, która chciała Badiego ( odzyskała telefon), fajny domek do wykorzystania - może ktoś ma do adopcji niedużego pieska?

Może Fibi jest mała,opis na ostatniej str.wątku,z tym,że Fibi jest na podkarpaciu.

https://www.dogomania.com/forum/topic/356878-hugo-i-fibi-psiaczek-kudłaczek-który-jedną-łapką-no-może-dwoma-jest-już-w-domku-ale-prosi-o-pomoc-finansową-na-hotel-i-weta-razem-z-nim-do-kompletu-schronisko-opuści-młoda-sunia-też-prosi-o-pomoc-finansową-ale-tylko-na-weta/page/7/#comment-17912675

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 09:06, mari23 napisał:

no właśnie...sterylizować! Chyba to jest przeszkodą, bo z ogłoszenia zero telefonów.

Za to odezwała się ta pierwsza pani, która chciała Badiego ( odzyskała telefon), fajny domek do wykorzystania - może ktoś ma do adopcji niedużego pieska?

Może Teoś? Jest u Jagny na Śląsku:

https://www.olx.pl/d/oferta/idealny-piesek-do-towarzystwa-mlodziutki-leos-3lata-8kg-CID103-IDQCNdi.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 10:24, Anula napisał:

 

Dnia 26.08.2022 o 11:22, Poker napisał:

 

Dnia 26.08.2022 o 22:59, Tyśka) napisał:

pani od jakiejś wolontariuszki adoptowała dzisiaj pieska, przysłała mi zdjęcie.

Za to Badi.....rozrabia 😞 nie przepuści żadnemu psu na spacerze 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...