Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 17.05.2022 o 16:54, maarit napisał:

Niestety Borys ma poważne problemy zdrowotne. Rano był wesoły, a teraz nie wstaje. Bidulek ma oczopląs i przekrzywioną główkę. Mari podejrzewa udar 😢

IMG-20220517-WA0004_resize_52.jpg

IMG-20220517-WA0002_resize_7.jpg

IMG-20220517-WA0003_resize_32.jpg

IMG-20220517-WA0006_resize_19.jpg

Pomimo natychmiastowego leczenia nie ma poprawy, a nawet jest trochę gorzej, bo jest słabszy, już tylko głowę podnosi chwiejąc się, nawet pić nie chce 😞 😞 jest przytomny, ale jakby sparaliżowany i z oczopląsem, pomimo całej "baterii leków" stan się powoli pogarsza 😞 😞 miał pobraną krew wczoraj, cukier OK, czekamy na wynik morfologii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 08:13, Poker napisał:

Albo udar czy wylew, ale mógł się ujawnić też guz mózgu. Niestety źle to wygląda.:(

oj, źle 😞 wczoraj 2 godziny pod kroplówką i leki, a poprawy nie widać. Martwi mnie, że nie je i nie pije, a 2-3 razy dziennie wymiotuje brunatnym śluzem. Z kolei dzisiaj rano zastałam czarną maź i nie wiem, z której strony układu pokarmowego pochodzi, wydaje mi się, że to zbyt gęste na wymioty, to bardziej jakby "przetrawione" skrzepy 😞 wynik morfologii wyszedł dobry, podobnie, jak przy kastracji - wszystkie wyniki były dobre.

Dzisiaj na 11 znów jedziemy do gabinetu..... 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...