Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 20:06, mari23 napisał:

 

 

Kubunio już po lekach, śpi maluszek, zmęczył się szukaniem żarełka w miskach 😉 niestety dietka 😞 

Wyniki całkiem niezłe, jak na Kubusia - bardzo dobre zdaniem wetki,trzustka w normie, wątrobowe minimalnie przekroczone, tylko w morfologii stan zapalny widać. Mam nadzieje, że zdrówko Kubusiowi jeszcze długo posłuży ❤️ 

Ja ostatnio spóżniam się ze wszystkim,  z wpisami na wątki również, ale dotarłam i bardzo się cieszę  z dzielnie  przeżytej przez Kubulka  wizyty u weta i z takich wyników. 

Dużo zdrówka życzę ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W jakim wieku jest Maja i jaka duża? Wygląda na małą. Pytam, bo szykował się super domek w szczecinie dla Oreo dzięki AlfaLS. Ale nie zdecydował się , bo Oreo za młody, za duży no i ma jakiś problem z łapkami. Szkoda, bo domek naprawdę brzmiał super, no i jeszcze AlfaLS jest sąsiadką.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 19:14, Poker napisał:

O ludzie. Ale się dzieje. 

Jakoś nie pamiętam Skubi. Tak nagła umarł? Współczuję.

Mają pewnie wróciła do mari

Życie nie daje odetchnąć.

 

Skubi[*] to był piesek mojego siostrzeńca, od szczeniaka ponad 10 lat tam mieszkał, zawsze mnie radośnie witał przy samochodzie, jak do mamy przyjeżdżałam....a wczoraj, jak tam przyjechałam,  wokół mojego auta "tańczył" wielki, brązowy, w kolorze jego sierści, suchy  liść katalpy, kręcił się i tańczył...zupełnie tak, jak robił to zawsze Skubi [*] 

Skubi od dwóch lat chorował na serce, ale niestety śmierć jego była dramatyczna, tak bardzo pogryzł go pies sąsiada, że trzeba było wezwać weterynarza....mógł tylko pomóc mu odejść 😞 😞

Pies sąsiada wdarł się na posesję, jest "nowy" i znów bezpański ( choć "wielkopański" ), jak jego poprzednik....

Jak dobrze, że nie pozwoliłam tym sąsiadom ( wtedy jeszcze przed ich rozwodem)  adoptować Łatusia[*] przed laty....

 

Dnia 9.01.2022 o 20:37, elik napisał:

Ależ przełom 2021/2022 obfituje w nieszczęścia  😞  
Serdecznie współczuję Mari z powodu Skubiego [*] i Mai. Tyle tego nieszczęścia, że trudno udźwignąć 
967157175_pacze1.jpg.00d7b1c360a2bf53c10bd9d47651cf98.jpg

i śmierć Basi - ewu [*].... i w rodzinie ogrom smutku 😞 😞 😞

Dnia 10.01.2022 o 00:21, Poker napisał:

W jakim wieku jest Maja i jaka duża? Wygląda na małą. Pytam, bo szykował się super domek w szczecinie dla Oreo dzięki AlfaLS. Ale nie zdecydował się , bo Oreo za młody, za duży no i ma jakiś problem z łapkami. Szkoda, bo domek naprawdę brzmiał super, no i jeszcze AlfaLS jest sąsiadką.

Majeczka ma teraz ok. 16 lat ( albo i więcej). Jest maleńka, myślę, że waży mniej, niż 7 kg, dzisiaj ją zważę i nie tylko 😞 raczej pilnie potrzebuje wizyty w gabinecie 😞

Ma chore serduszko, kaszle po wysiłku, do tego jakaś paskudna choroba skóry (z tym miała problem od początku, ale nie aż tak poważny) i dziwny guzek za prawym uchem, boli ją, nie chce, żeby dotykać. Oczka mętne, ale widzi. 

Wykąpałam ją wczoraj w Manusanie, wycięłam sfilcowane "portki". Drapie się biedna, smutna,  bardzo się tuli. Strasznie się cieszy na widok smyczy, znad Odry wracamy i ona nie chce do furtki, chce iść dalej, do swojego ukochanego Pana, ciągnie w stronę domu, mieszkała niedaleko.

skóra Majeczki:

20220109_205118.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 10:30, Poker napisał:

Biedny piesio. Facet powinien być pociągnięty do odpowiedzialności i ponieść karę chociażby dla przykładu.

Majunia też biedna. Tęskni za panem.

To jest niestety "klasa wyższa" czyli bezkarna 😞 😞 i bezduszna 😞 kary nie poniesie, bo stać go na najlepszych prawników, a pies to darmowy stróż na pustej przez cały tydzień, ogromnej posesji 😞 😞

A Majunia była już ze mną u wetki, dostała leki, bo ma straszny stan zapalny skóry, guzek za uchem to nic groźnego, morfologia OK, czekamy na wynik biochemii.

Majeczka w stronę lecznicy biegła, ciągnęła....ale chciała minąć i biec dalej, do Pana....

wróciłyśmy...nadal nie chce jeść, wyje..... a ja "wyję" przy niej 😞

edit: wyniki Majeczka ma dobre.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...