Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 30.12.2021 o 15:09, mari23 napisał:

 

Wasze kciuki pomogły i to jak!!!!! Nie mogę pisać, bo ryczę....z radości!!!!!

Serduszko Kubusia osłuchowo brzmi dramatycznie, natomiast w badaniu kardiologicznym - jak na jego wiek całkiem dobrze, żadnych leków nasercowych nie potrzebuje, serduszko do kontroli dopiero za rok - półtora 🙂 🙂

Źródłem kaszlu jest prawdopodobnie mechaniczne uszkodzenie krtani (być może razem ze złamaniem szczęki to było). Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy, co się stało, można by było prześwietlić układ oddechowy w całości, żeby to stwierdzić, ale czy to jest Kubusiowi potrzebne? Nawet narkozę można Kubuniowi podać i wyciąć te zmienione nowotworowo jąderka. Pan doktor przesympatyczny (długi, jak miesiąc, cienki, jak wypłata ;)), zachwycał się urodą i grzecznym zachowaniem Kubunia.

                   Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...

 Wszelkiego Zdroweczkowego Cieplego Spokojnoscia Plynacego Roku Nowego                                       Maryniu Zasylamy z Serca Calego
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 15:09, mari23 napisał:

 

Wasze kciuki pomogły i to jak!!!!! Nie mogę pisać, bo ryczę....z radości!!!!!

Serduszko Kubusia osłuchowo brzmi dramatycznie, natomiast w badaniu kardiologicznym - jak na jego wiek całkiem dobrze, żadnych leków nasercowych nie potrzebuje, serduszko do kontroli dopiero za rok - półtora :) :)

Źródłem kaszlu jest prawdopodobnie mechaniczne uszkodzenie krtani (być może razem ze złamaniem szczęki to było). Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy, co się stało, można by było prześwietlić układ oddechowy w całości, żeby to stwierdzić, ale czy to jest Kubusiowi potrzebne? Nawet narkozę można Kubuniowi podać i wyciąć te zmienione nowotworowo jąderka. Pan doktor przesympatyczny (długi, jak miesiąc, cienki, jak wypłata ;)), zachwycał się urodą i grzecznym zachowaniem Kubunia.

oto dowód, że Kubuś to symulant :) :) i kolejne życzenia od byłych tymczasów ❤️ 

20211230_185620.jpg

IMG-20211231-WA0040.jpg

Szafir vel Tago ❤️ 

IMG-20220101-WA0036.jpg

Lisia z kumpelą

IMG-20220101-WA0035.jpg

Niko - student 😉

IMG-20220101-WA0014.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ileż wzruszeń, ileż wspomnień....mnóstwo życzeń dostałam od dawnych podopiecznych i ich nowych rodzin, nie wszystkie ze zdjęciami, część wcześniej przekazała maarit..... pomimo tylu zmartwień piękny to był świąteczno-noworoczny czas - wypełniony tyloma dowodami pamięci i życzliwości....

Poniżej: kiedyś Rudy, teraz Felek - kocisko rozpieszczone niewiarygodnie 😉

IMG-20211231-WA0010.jpg

Vegusia z ukochaną "pańcią" ❤️ 

IMG-20220101-WA0029.jpg

Cezar - właśnie minął rok, jak został sierotą i zbliża się rocznica jego cudownej adopcji

IMG-20211228-WA0015.jpg

Gruby i Muszka (bezdomniaki, które  od niedawna mają cudowny domek) to nie były moje tymczasy, ale myślę, że też chcą być "sławne" 😉 a przede wszystkim złożyć Wam najlepsze życzenia noworoczne w imieniu swojej wspaniałej Pani  ❤️ 

IMG-20211226-WA0018.jpg

IMG-20211226-WA0019.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 15:57, maarit napisał:

Gruby nie wierzy swojemu oku, że trafił w internety... jak celebryta jakiś 🤣

Celebryta z odwrotnej strony 😉 w całej swojej krasie ❤️ poszczęściło się biedakowi bardzo, że do Ciebie trafił ❤️ 

IMG-20211226-WA0017.jpg

Felek - kot, który szczęściem mógłby obdzielić conajmniej 10 kotów...

IMG-20211215-WA0015.jpg

Kubuś jak zwykle zasnął w miejscu najmniej do tego przeznaczonym....zablokował Kajtusiowi przejście, a mnie dostęp do zlewozmywaka... dzięki Kubuniowi miałam alibi, nie musiałam myć garów 😉 

20211231_132001.jpg

rudo się zrobiło, więc trochę szarej, smutnej rzeczywistości.... dzień wolny, a ja byłam w pracy nakarmić "nasze" koty, jest ich 7, większość podchodzi do misek dopiero, jak człowieka nie widzą 😞 zdjęcie z okna naszego biura zrobiłam, trzeciej miski i 2 kotków nie widać, bo jeszcze dalej trzeba im zostawiać, tak się boją 😞

20220102_145238.jpg

we wtorek Kajtuś ma kontrolne badania krwi i moczu, a na sprawdzenie stanu trzustki muszę zapisać Kubunia.... niestety jego koopki nie napawają nadzieją 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 20:15, mari23 napisał:

we wtorek Kajtuś ma kontrolne badania krwi i moczu, a na sprawdzenie stanu trzustki muszę zapisać Kubunia.... niestety jego koopki nie napawają nadzieją 😞

Kajtuś rano był badany, miał znów USG, pobrany mocz i krew, obcięte pazurki i oględziny "całosci".

Na USG źle wygląda wątroba, co potwierdziło się w wynikach, poza tym całkiem dobrze. Chyba kilkudniowe karmienie Kajtusua puszkami Urinary dało efekt - w pęcherzu widać osad, nie kamienie, w moczu też nic nie widać. Jutro idę po leki dla Kajtusia a w piątek o 10.45 Kubuś na badania kontrolne po zakończonym leczeniu.

No i czekają nas "hurtowe" szczepienia, pani wet powiedziała, że przyjedzie, żebym nie musiała ich po kolei wozić. Jedynie Kubuś zaszczepiony przy wyjeździe ze schroniska i Bezik, bo jest u mnie od czerwca, Pirat już zaszczepiony, reszta "do kłucia" 😉

IMG-20210213-WA0017 (Copy).jpg

Wklejam szczęśliwego Tulisia..... szczęście zawdzięcza wspaniałej osobie - ewu, która uratowała go, jak wiele innych z miedarskiego schroniska, dzięki Niej trafił do mnie i znalazł wspaniały DS.

Dzisiaj o 3.15 odeszła ewu - Basia [*]

żadne słowa nie wyrażą bólu i smutku...

FB_IMG_1641367894096_copy_474x575.jpg

https://www.facebook.com/lepsiezycie/photos/a.2403008263310013/3101251816818984/

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 15:09, mari23 napisał:

Wasze kciuki pomogły i to jak!!!!! Nie mogę pisać, bo ryczę....z radości!!!!!

Serduszko Kubusia osłuchowo brzmi dramatycznie, natomiast w badaniu kardiologicznym - jak na jego wiek całkiem dobrze, żadnych leków nasercowych nie potrzebuje, serduszko do kontroli dopiero za rok - półtora 🙂 🙂

Źródłem kaszlu jest prawdopodobnie mechaniczne uszkodzenie krtani (być może razem ze złamaniem szczęki to było). Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy, co się stało, można by było prześwietlić układ oddechowy w całości, żeby to stwierdzić, ale czy to jest Kubusiowi potrzebne? Nawet narkozę można Kubuniowi podać i wyciąć te zmienione nowotworowo jąderka. Pan doktor przesympatyczny (długi, jak miesiąc, cienki, jak wypłata ;)), zachwycał się urodą i grzecznym zachowaniem Kubunia.

Oby więcej takich informacji 😄 

Dnia 4.01.2022 o 21:14, mari23 napisał:

No i czekają nas "hurtowe" szczepienia, pani wet powiedziała, że przyjedzie, żebym nie musiała ich po kolei wozić. Jedynie Kubuś zaszczepiony przy wyjeździe ze schroniska i Bezik, bo jest u mnie od czerwca, Pirat już zaszczepiony, reszta "do kłucia" 😉

Powodzenia przy szczepieniu 🙂 

Tyle tu super zdjęć, w świątecznej atmosferze, a ja już lajków nie mam.  Dla takich fotek warto pomagać 🙂 

Ewu już jest w lepszym świecie...

 

Mimo wszystko życzę udanego 2022 roku

 

000001.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kubunio w oczekiwaniu na badania.... na chwile puściłam smycz....a on chciał zwiać 😉 

Czekamy na wyniki, Kubunio od kilku dni miał coraz gorsze koopy, dzisiaj był na czczo, więc rano ok, ale teraz...dramat, zielonkawa ciecz leje się z Kubunia. Jeszcze czekamy na wynik i jedziemy....pewnie na zastrzyki jakieś 😞

20220107_104938.jpg

20220107_104941.jpg

20220107_104955.jpg

20220107_104958.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 15:31, Tyśka) napisał:

Ojej, Kubusiu... zdrówka:(

 

Dnia 7.01.2022 o 15:34, Nesiowata napisał:

Trzymaj się chłopaku.

 

Dnia 7.01.2022 o 15:41, Alaskan malamutte napisał:

Kubusiu, trzymam kciuki za ciebie. 

Kubunio już po lekach, śpi maluszek, zmęczył się szukaniem żarełka w miskach 😉 niestety dietka 😞 

Wyniki całkiem niezłe, jak na Kubusia - bardzo dobre zdaniem wetki,trzustka w normie, wątrobowe minimalnie przekroczone, tylko w morfologii stan zapalny widać. Mam nadzieje, że zdrówko Kubusiowi jeszcze długo posłuży ❤️ 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 20:06, mari23 napisał:

 

 

Kubunio już po lekach, śpi maluszek, zmęczył się szukaniem żarełka w miskach 😉 niestety dietka 😞 

Wyniki całkiem niezłe, jak na Kubusia - bardzo dobre zdaniem wetki,trzustka w normie, wątrobowe minimalnie przekroczone, tylko w morfologii stan zapalny widać. Mam nadzieje, że zdrówko Kubusiowi jeszcze długo posłuży ❤️ 

Kubuniu śliczny, pomarańczowy❤️Trzymaj się dzielnie  staruszku.

Maurycy się pozbierał... Jest lepiej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 20:46, maarit napisał:

A tak Kubunio próbował potęgą myśli otworzyć drzwi i zwiać z gabinetu 😁IMG-20220107-WA0002_resize_34.jpg.f78ba838c34f9a65fcf30d2d2923bcee.jpg

IMG-20220107-WA0003_resize_68.jpg

IMG-20220107-WA0001_resize_84.jpg

 

Dnia 7.01.2022 o 20:06, mari23 napisał:

 

 

Kubunio już po lekach, śpi maluszek, zmęczył się szukaniem żarełka w miskach 😉 niestety dietka 😞 

Wyniki całkiem niezłe, jak na Kubusia - bardzo dobre zdaniem wetki,trzustka w normie, wątrobowe minimalnie przekroczone, tylko w morfologii stan zapalny widać. Mam nadzieje, że zdrówko Kubusiowi jeszcze długo posłuży ❤️ 

                    Me to you trzymający mnóstwo czerwonych serc - Gify i obrazki na  GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...