Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

1 godzinę temu, maarit napisał:

Tina pozdrawia ❤️

IMG-20210505-WA0001_resize_36.jpg

 

46 minut temu, Aska7 napisał:

Brzuszek zagojony ?

Zagojony pięknie, za to uszy sobie gdzieś skaleczyła, identycznie oba koniuszki i musiała brać antybiotyk. Miluś rozczulił mnie bardzo, bo leżącej, wyciągniętej "jak długa" Tinie lizał te rany na uszkach....odwdzięczał się dziadziuś  za codzienną pielęgnację oczek <3 bo Tina to taka pielęgniarka w "domu starców" ;) <3

Dzisiaj równo dwa miesiące, jak dzięki wspaniałej Asi przyjechały do mnie Kubuś i Feniks[*]

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

IMG-20210509-WA0006_resize_81.jpg

Kubuś ucieka do cienia, a w końcu do domu, on podobnie jak ja źle się czuje na słońcu....

Kubuś słaby jest, kaszle, utyka...ale to taki rozkoszny słodziak, do tego naprawdę dzielny - pomimo słabego serduszka pokonuje schody sam :)

Cała reszta opalała się dzisiaj :) Dziękuję maarit za wrzucenie zdjęć! <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2021 o 08:51, mari23 napisał:

Czemu tak zdecydował i gdzie jest Misio, tego się pewnie nigdy nie dowiemy...

Cytuję Tolę z wątku zamojskiego:

"Wierzcie, że dla mnie wiadomość, ze Misio nie może jechać, była straszna,  ale jeszcze miałam nadzieję, że coś za jakiś czas się zmieni.

Niestety ta ostania informacja załamała mnie zupełnie, mój wielki żal po śmierci Feniksa powrócił, złość też.  Bardzo mi przykro, zwłaszcza żal mari23, która czekała na staruszka, zresztą wszyscy tutaj czekali.  Najgorszy jest ten brak informacji,  a domysły bardzo bolą; w tym zakresie nic się jednak nie zmieniło.

Złość, żal muszę jednak schować głęboko, bo nie dałabym rady jechać ponownie do schroniska, proszę o zrozumienie."

Tola naprawdę wiele zrobiła, żeby Misiowi pomóc, nie jest Jej łatwo, a wręcz z nas wszystkich jest w najtrudniejszej sytuacji... :( :(

Tyle robicie, tak się staracie, a tu jedną decyzją można wszystko zablokować:/

Dnia 30.04.2021 o 17:23, maarit napisał:

Ja to nawet ze zwierzeniami uważam, wiecie że każdy może się zarejestrować. Nie musi nic pisać, ale przeczyta i to może pogorszyć sytuację. Proszę Was, dla dobra innych bid, piszcie niektóre rzeczy na PW... We mnie też się czasami gotuje...

Niestety racja. Chociaż jak już ktoś przychodzi tu tylko po to by szpiegować to już świadczy o tej osobie...

10 godzin temu, maarit napisał:

Psiaczki dzisiaj wygrzewają boczki w słoneczku 

A mają co wygrzewać :D

Ty te fotki robisz czy "tylko" wrzucasz?

2 godziny temu, mari23 napisał:

Kubuś słaby jest, kaszle, utyka...ale to taki rozkoszny słodziak, do tego naprawdę dzielny - pomimo słabego serduszka pokonuje schody sam :)

Cała reszta opalała się dzisiaj :) Dziękuję maarit za wrzucenie zdjęć! <3

Oby jak najdłużej!

Dołączam się do podziękowań bo dzięki fotkom wątek żyje, jest kolorowy, a każde zdjęcie pozwala Ci zaoszczędzić pisania tysiąca słów:)

Znowu przychodzę tu z pustymi rękoma bo serduszka (reakcje) już wszystkie powydawałem innym postom, ale bardzo lubią oglądać zdjęcia na tym wątku. Na nich staruszki przeżywają drugą młodość, często po raz pierwszy zaopiekowane tak jak się należy:) Mari, jak ja się zestarzeję to poproszę Cię o zakwaterowanie, może być w kojcu:P

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Maciek777 napisał:

Znowu przychodzę tu z pustymi rękoma bo serduszka (reakcje) już wszystkie powydawałem innym postom, ale bardzo lubią oglądać zdjęcia na tym wątku. Na nich staruszki przeżywają drugą młodość, często po raz pierwszy zaopiekowane tak jak się należy:) Mari, jak ja się zestarzeję to poproszę Cię o zakwaterowanie, może być w kojcu:P

Macieju, to raczej ja Ciebie o miejsce w kojcu Inaby poproszę, bom starsza :) :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Maciek777 napisał:

Tyle robicie, tak się staracie, a tu jedną decyzją można wszystko zablokować:/

Niestety racja. Chociaż jak już ktoś przychodzi tu tylko po to by szpiegować to już świadczy o tej osobie...

A mają co wygrzewać :D

Ty te fotki robisz czy "tylko" wrzucasz?

Dołączam się do podziękowań bo dzięki fotkom wątek żyje, jest kolorowy, a każde zdjęcie pozwala Ci zaoszczędzić pisania tysiąca słów:)

Znowu przychodzę tu z pustymi rękoma bo serduszka (reakcje) już wszystkie powydawałem innym postom, ale bardzo lubią oglądać zdjęcia na tym wątku. Na nich staruszki przeżywają drugą młodość, często po raz pierwszy zaopiekowane tak jak się należy:) Mari, jak ja się zestarzeję to poproszę Cię o zakwaterowanie, może być w kojcu:P

Niestety są sprawy "nie do przeskoczenia", czasem zło jest silniejsze :( 

Fotki robię ja, a wrzuca maarit - dzieli nas cała szerokość Polski :) ja na zachodzie, maarit na wschodzie mieszka :)

8 godzin temu, Maciek777 napisał:

Ale energią i wytrwałością dużo młodsza ode mnie:)

Ostatnio została mi już tylko wytrwałość, energia zaczyna się wyczerpywać, jakby ktoś baterie wyciągnął :(

śmierć Feniksa i zniknięcie Misia strasznie mnie przybiły :(

1 godzinę temu, maarit napisał:

A kto by nie chciał trafić do Marysi.... 🙂 

Myślę, że jakby miały wybór te moje pieski, to wolałyby własny domek i bycie jedynakiem...czasem mi ich żal właśnie dlatego, że muszą się dzielić moją miłością, a każde z nich ( i każdy pies na świecie!) zasługuje, by mieć swojego "własnego" kochającego człowieka...

Link to comment
Share on other sites

Oj wątpię, wg mnie to one bardzo szczęśliwe są że są razem. Sama wiesz, jeden nie widzi, drugi nie słyszy, ale wzajemnie się uzupełniają. Mlodsza Tinusia chociaż dziadeczków rozrusza. Śpią razem i są szczęśliwe. Same by się nudziły w domu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, maarit napisał:

Oj wątpię, wg mnie to one bardzo szczęśliwe są że są razem. Sama wiesz, jeden nie widzi, drugi nie słyszy, ale wzajemnie się uzupełniają. Mlodsza Tinusia chociaż dziadeczków rozrusza. Śpią razem i są szczęśliwe. Same by się nudziły w domu. 

Myślę, że tak właśnie jest  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2021 o 21:10, mari23 napisał:

Myślę, że jakby miały wybór te moje pieski, to wolałyby własny domek i bycie jedynakiem...czasem mi ich żal właśnie dlatego, że muszą się dzielić moją miłością, 

A ja myślę że raczej by zostały :-)) co z tego że muszą się dzielić Twoją miłością, tyle jej jest do podziału, że jeszcze by się drugie tyle piesków by załapało i pokrzywdzone by nie były  :-)) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, maarit napisał:

Siostra oddziałowa 🐾

IMG-20210511-WA0004_resize_78.jpg

 

12 godzin temu, maarit napisał:

Oj wątpię, wg mnie to one bardzo szczęśliwe są że są razem. Sama wiesz, jeden nie widzi, drugi nie słyszy, ale wzajemnie się uzupełniają. Mlodsza Tinusia chociaż dziadeczków rozrusza. Śpią razem i są szczęśliwe. Same by się nudziły w domu. 

                             image.jpeg.5324981d60b3477737c8672b341f1e41.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2021 o 21:10, mari23 napisał:

(...)

Fotki robię ja, a wrzuca maarit - dzieli nas cała szerokość Polski :) ja na zachodzie, maarit na wschodzie mieszka :)

Ostatnio została mi już tylko wytrwałość, energia zaczyna się wyczerpywać, jakby ktoś baterie wyciągnął :(

śmierć Feniksa i zniknięcie Misia strasznie mnie przybiły :(

Myślę, że jakby miały wybór te moje pieski, to wolałyby własny domek i bycie jedynakiem...czasem mi ich żal właśnie dlatego, że muszą się dzielić moją miłością, a każde z nich ( i każdy pies na świecie!) zasługuje, by mieć swojego "własnego" kochającego człowieka...

Czyli idealna współpraca ogólnopolska ;)

Jeszcze nie czas na wyjęcie baterii. Ale rozumiem doskonale. Myślę, że ani się obejrzysz, a trafi się nowy podopieczny, który wypełni tę lukę.

Co do całej rodziny, którą tworzysz ze swoimi psami to zgadzam się z Maarit:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, malagos napisał:

Zagladam i ja, pozostawiam uściski i życzenia dobrego dnia! I słoneczka :) bo ponoć burze się zbliżają...

U nas już była burza wczoraj wieczorem i potem w nocy lało i grzmiało, dzisiaj tylko zimno i wieje, psiaczki nie chcą wychodzić, Kajtek rano koopę na schodach zrobił..... po raz pierwszy od tylu lat....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2021 o 21:59, mari23 napisał:

U nas już była burza wczoraj wieczorem i potem w nocy lało i grzmiało, dzisiaj tylko zimno i wieje, psiaczki nie chcą wychodzić, Kajtek rano koopę na schodach zrobił..... po raz pierwszy od tylu lat....

Zaczęły się uroki ciepłych dni:/ U mnie (niezapowiedziane) burze od kilku dni, a zapowiadają od jutra do środy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

Tina chyba planuje jak dobrać się do kwiatków 

IMG-20210516-WA0004_resize_13.jpg

Działka ma 13 arów, a tylko niewielkie skrawki odgrodzone płotkami udało się ocalić ;) Chłopaki podlewają, Tina przesadza - ogrodników u mnie nie brakuje ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...