Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

2 minuty temu, KrystynaS napisał:

Nie no mari powiedz, że żartujesz. U Ciebie nie będzie miał gorzej niż ma teraz. Powiedz, że to ponury żart

Jeżeli to jest ponury żart, to tylko pana kierownika :( :(

Ja po tej rannej wiadomości czuję się, jakby mnie ktoś rozdeptał.... Misio tak bardzo za Kubusiem zaglądał, kiedy Kubuś wyjeżdżał, tak patrzył....też chciał jechać... mam nadzieję, że jednak się uda.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, KrystynaS napisał:

No kochana tu tylko Tola może pomóc, prosić, przekonywać. Na ile ją wysłuchają nie wiadomo, ale tylko Tola, no bo co Ty zadzwonisz?

Mógłby się rozeźlić jeszcze bardziej :( Tola próbuje i oby jej się udało. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że Tola zdoła wyciągnąć Misia, przecież to Twój Misiunio, tak na niego czekasz, a on tak bardzo potrzebuje wyjść ze schroniska. Ale co się stało? dlaczego? nagle się ciężko rozchorował i oni będą go skutecznie leczyć i troskliwie dbać o niego? Nawet nie wiem jak nazwać tą absurdalną sytuację

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, maarit napisał:

Dlatego staram się zawsze, mimo wszystko, trzymać język na wodzy... :(

 

43 minuty temu, Jo37 napisał:

Pewne rzeczy można pisać tylko na PW.  Mam nadzieję, że Misiowi się uda.

Aaano właśnie. To nie tylko w tym schronisku tak się dzieje. W gminnym punktach przetrzymań również. Tyle, że kiedy się pewne rzeczy przemilcza to można się spotkać z niezrozumieniem na Forum. A tu chodzi o dobro psiaków.

Oby Misiowi udało się opuścić to miejsce. :(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Tola "na żywo" ze schroniska, gdy "nasza Biała" je opuszczała.

Sprawa Misia wygląda tak, że piesek ostatnio mocno schudł u bardzo dużo pije, weterynarz ma zdiagnozować, co mu dolega ( cukrzyca? babeszjoza? ) i Misio będzie mógł opuścić schronisko, tak więc BDT na Misia czeka, Kubuś powiedział, że się posłankiem z kolegą podzieli, żeby tylko przyjechał <3

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, mari23 napisał:

Dzwoniła Tola "na żywo" ze schroniska, gdy "nasza Biała" je opuszczała.

Sprawa Misia wygląda tak, że piesek ostatnio mocno schudł u bardzo dużo pije, weterynarz ma zdiagnozować, co mu dolega ( cukrzyca? babeszjoza? ) i Misio będzie mógł opuścić schronisko, tak więc BDT na Misia czeka, Kubuś powiedział, że się posłankiem z kolegą podzieli, żeby tylko przyjechał <3

Obecny stan Misia prawdopodobnie nie pozwala na transport.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maarit napisał:

,,Co będzie dobrego?" Tina, Miluś i Kajtuś. 

IMG-20210414-WA0005_resize_87.jpg

Miluś czeka na kolegę z Zamościa...

28 minut temu, Aska7 napisał:

Nic nie wymyślimy. Czekamy na diagnozę Misia. Jeśli wet się nim zajął, to chyba wie co robi, oby.

oby stan Misia szybko się poprawił !

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Miejsce Misia w aucie nie zostanie puste - Anula i Bogusik zabierają do szafirki malutkiego, prawdopodobnie niewidomego starszego pieska

1617801410788.jpg

A czy tego psiaka nie miała adoptować Pani, która go znalazła? Po kwarantannie? Czy coś mi się pozajączkowało?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Isiak napisał:

A czy tego psiaka nie miała adoptować Pani, która go znalazła? Po kwarantannie? Czy coś mi się pozajączkowało?

Albo pani się rozmyśliła, albo to kierownikowi się "pozajączkowało" ;)

Dobrze, że miejsce Misia się "nie zmarnuje", maluszek opuści schronisko, a Misia zdiagnozują i też pojedzie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...