Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Śliczna sznurówka :)

I kochana, choć łobuziak i gryzak niesamowity :) to taka "niszczarka" do wszystkiego ;) ciężko zniosła narkozę, jest smutna i obolała :(

W piątek jedziemy do kontroli i zabieramy ze sobą Kubusia, bo zasłabł i tak dziwnie przez chwilę chodził, jakby jakiś udar miał. Duzo śpi, jak się obudzi to bardzo kaszle, tak było od początku, wetka go osłuchiwała, stwierdziła niedomykalność zastawek, on jest staruszeczkiem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

wetka go osłuchiwała, stwierdziła niedomykalność zastawek, on jest staruszeczkiem.

Biedactwo  :(   Bardzo dużo starszych psiaczków cierpi na niedomykanie zastawek  :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

A Tinusia nie potrzebuje ogłoszeń? Oczywiście, niech wydobrzeje u Ciebie :)

Zmartwił mnie Kubuś :(

Tina ma tu dwie rodziny chętne, ale nie chciałam jej oddawać bez sterylki...no i trochę muszę ją ucywilizować, bo nawet mnie do niej cierpliwości brakuje, strasznie niszczy. Wróci z adopcji raczej :( myślę, że do aktywnej bardzo rodziny albo do drugiego psa powinna pójść i to młodszego, chętnego do zabaw (jak był Tuliś to tak nie niszczyła)

Kubuś problem ma podwójny - jeden to chore serduszko, drugi - prostata i wielkie jądro - co jest dla niego większym zagrożeniem życia? W piątek będzie miał usg i ewentualnie jakieś decyzje trzeba będzie podjąć....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Maciek777 napisał:

Miesiąc mnie tu nie było. Widzę, że po staremu tutaj - bardzo dużo się dzieje i przeplatają się dobre wieści ze złymi. Życzę dużo zdrowia dla psiaków i dużo siły dla Mari:) 

No właśnie, gdzieś Ty się wujek podziewał ?🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Aska7 napisał:

Pewnie na Zanzibarze odpoczywał : )

oj tam ;) ma własną....znaczy Inaby pustynię z ruchomymi wydmami, po co Zanzibar ;) ;)

3 godziny temu, maarit napisał:

To ostatnio modny kierunek 😉

tylko moda na dogo trochę inna, bo my z tych p.......niętych, jak to nas "mądrzy ludzie" czasem określają ;) ;)

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mari23 napisał:

oj tam ;) ma własną....znaczy Inaby pustynię z ruchomymi wydmami, po co Zanzibar ;) ;)

tylko moda na dogo trochę inna, bo my z tych p.......niętych, jak to nas "mądrzy ludzie" czasem określają ;) ;)

 

 

20 godzin temu, maarit napisał:

często-gęsto 😉 

ja to już wyjątkowo często ;)

zdradzę, że wkrótce nasza psio-ludzka rodzina znów się powiększy....jak to bywa u takiej p..... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...