Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

14 godzin temu, Aska7 napisał:

A jak się miewa Kubuś ?

Kubusiowi zagoiły się rany wygryzione na grzbiecie, powoli integruje się z towarzystwem. Kuleje na przednią łapkę, raz mniej, raz więcej, ale po wstaniu kaszle i kuleje. Dużo śpi. Wazy 9 kg, wczoraj miał drugi raz osłuchiwane serduszko, ma niedomykalność zastawek, ale nie jest źle. Po świetach w piątek usg, bo koopy płaskie, jak wstążka ( prostata :( )

Wczoraj po południu do fajnego domku pojechał Tuliś. Przepłakałam przedwczorajszy wieczór, a Tuliś łzy zlizywał... nie chciałam wcale go oddawać, ale to przeciez dla jego szczęścia - tak to wytłumaczyłam jemu...a bardziej sobie.

Wciąż nie mogę sie pozbierać po odejściu Fenisia :( :( :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mari23 napisał:

starał się, próbował, ale pomoc nadeszła za późno :( :( odszedł cichutko, w spokojnym snie...

a był ze mną 23 dni.... w sercu został na zawsze !!! Cudowny pies, na samą myśl, że 13 lat na pomoc czekał, a kiedy przyszła - było za późno.... przepraszaqm,nie potrafie sie pozbierać

Był z Tobą dokładnie tyle dni, ile masz zapisane w nicku. Niektóre psy zostają z nami na zawsze. W moim także pozostanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2021 o 17:51, mari23 napisał:

starał się, próbował, ale pomoc nadeszła za późno :( :( odszedł cichutko, w spokojnym śnie...

a był ze mną 23 dni.... w sercu został na zawsze !!! Cudowny pies, na samą myśl, że 13 lat na pomoc czekał, a kiedy przyszła - było za późno.... przepraszam,nie potrafię się pozbierać

 

22 godziny temu, elik napisał:

Był z Tobą dokładnie tyle dni, ile masz zapisane w nicku. Niektóre psy zostają z nami na zawsze. W moim także pozostanie.

23 to dzień moich urodzin, dlatego ta cyfra jest dla mnie szczególna. .

Ale najbardziej szczególny, wyjątkowy był Feniks. Na zawsze zostanie w moim sercu, w pamięci.... ja wciąż mam odruch zaglądania, jak się czuje...i widzę puste miejsce :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mari23 napisał:

najbardziej szczególny, wyjątkowy był Feniks. Na zawsze zostanie w moim sercu, w pamięci.... ja wciąż mam odruch zaglądania, jak się czuje...i widzę puste miejsce :(

Marysiu, teraz wszystko jest bardzo świeże, bardzo boli, ale z czasem ból przycichnie. Feniks na zawsze pozostanie w naszych pamięciach, bo był psem wyjątkowym. Można to było odczuć nawet na odległość. Czytałam to w Twoich słowach, widziałam na zdjęciach. Ten wielki ból i żal, pytania dlaczego, za co... powoli ucichną, ale na zawsze pozostanie pamięć o wspaniałym psie Feniksie. Ale musi upłynąć jakiś czas...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

To szyfr?

Nie 🙂 Próba wstawienia nowego pliku  🙂   Już jest poprawiony.

Udało mi się zalogować na dogo 🙂  ale nie udało mi się zalogować do mBanku, żeby podać Ci numerki  🙂

Jestem na laptopie i mBank nie rozpoznaje tego urządzenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Kto to widział dawać psu drewniane JAJO ?

To tylko do świątecznego zdjęcia, Tuliś biega za gumową piłeczką, mam fajny filmik, ale nie potrafię tu go wstawić.

Miło i ciepło na sercu, bo nie tylko od Demi i Tulisia, ale od Puszka prawie spaniela, Czarka starego, Basterka, Kluska, Toficzka - życzenia dostałam ( chyba jeszcze o kimś zapomniałam ;))

Klusek tuż przed świętami stracił swoje jajeczka ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mari23 napisał:

Klusek tuż przed świętami stracił swoje jajeczka ;)

 

19 godzin temu, maarit napisał:

Ale jak to tak?  Tuż przed ,,jajecznymi" Świętami 🤭

 

4 godziny temu, mari23 napisał:

no tak...... toż to prawie znęcanie ;) ;)

To koniecznie trzeba zgłosić do jakiejś prozwierzęcej organizacji. Marysiu, czy nie znasz jakiejś w Twojej okolicy???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...