Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

44 minuty temu, Aska7 napisał:

Kubuś wygląda, jakby za przeproszeniem zgubił sztuczną szczękę : /

Aż parsknęłam herbatą  .... 

Kubuś jest słodki, ale na niektórych zdjęciach rzeczywiście tak wygląda :-))  

Ze szczęką czy bez, uśmiech ma przepiękny.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, limonka80 napisał:

Aż parsknęłam herbatą  .... 

Kubuś jest słodki, ale na niektórych zdjęciach rzeczywiście tak wygląda :-))  

Ze szczęką czy bez, uśmiech ma przepiękny.

On się biedak tak starał a Wy się śmiejecie ;)

Mój raz biegał ze sztuczną... którą ukradł babci :D  Wcale piękniej nie wyglądał ;) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pojechała Nika do ludzi, którzy chcieli Tulisia, przekonałam ich, że dziewczynka jeszcze fajniejsza, niż Tulinek. Bardzo zależało i na jej szybkiej adopcji, ona bojaźliwa i delikatna, na dodatek blisko mojego domu, nie byłoby to dla niej dobre, żeby zamieszkała u mnie na dłużej, niż tą godzinkę.

przyprowadziła sunię, dała jej zabawkę i odeszła. Płakała bardzo Nika....i ja.... ale jednak radośnie powitała nowych ludzi - poznała ich już wcześniej, jak byli poznać Tulisia...i ją ;)

Tuliś też ma domek, dzisiaj była wizyta przedadopcyjna, wypadła wspaniale, Tulisio będzie tam kochany przez trzy pokolenia, od dziadków, po wnuki. Wciąż płaczą na wspomnienie staruszka, który im odszedł miesiąc temu, miało już nie być psa....no ale jak żyć bez psa...a Tuliś bardzo podobny..... będzie tam szczęśliwy na pewno i tym wciąż sie pocieszam, to nieustannie wbijam sobie do głupiej głowy..... i ryczę, patrząc na Tulisia.

Na dodatek dzisiaj rano dzik zaatakował psa moich dawnych sąsiadów...nie na polu, nie w parku, nie pod lasem...na spacerze z panem w środku miejscowości, w biały dzień - godz. 8.15 ! Jego pan odpędził dzika i tylko dlatego Roki nie zginął na miejscu, ale w klinice okazało się (pomimo braku zewnętrznych ran) że ma połamane żebra i oberwane płuca.... Roki[*] był moim ulubieńcem, znałam go 12 lat, od szczeniaczka....przepłakana niedziela :( :(

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 20.03.2021 o 20:23, maarit napisał:

Ojjjj tam. Nam pewnego aktora przypomina :D

IMG-20210320-WA0021_resize_7.jpgIMG-20210320-WA0018_resize_90.jpg

12 godzin temu, malagos napisał:

Jakiego? Nasza jedna suczka tymczasowa była podobna (takie same okrągłe oczy!) do aktorki Fido :)

Sylvester Stallone będzie sprzedawał noże Rambo!

Podobni? ;) ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...