Jump to content
Dogomania

szukam komondora


karelek

Recommended Posts

Ja na wystawie w Warszawie w kwietniu widziałam psa i sukę tej rasy ale nie wiem czy z tej pary będą szczeniaki.gdzieś w katalogu powinnam mieć namiary na właścicieli jak chcesz to mogę podać.

W Łodzi na klubówce widziałam psa ,miał wtedy chyba 10 miesięcy ale był na pewno przywieziony ze Słowacji.

Jak znajdę namiary to prześlę Ci na priv.

Pozdrawiam Anka i bergamasci

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Ja pierwszego komondora widzialam szesc lat temu, na wystawie w Lodzi, dlatego uwazam ze mamy kilka ciekawych egzemplarzy w Polsce.

Niemniej jednak, miotu w Polsce do tej pory nie bylo. Nawet jezeli, takie "wydarzenie" mialo miejsce to mimo tego polecam hodowle czeskie i wegierskie, bo psy sa wspaniale.

Postram sie czegos poszukac

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Karelek a niechcieliby ci twoi znajomi bergamasko ostatnio miałam telefon z prośbą o pomoc w sprzedaży szczenięta rodowodowe,odchowane i facet chce sprzedać w super cenie. mieszka w Nowym Targu gdybyś był zainteresowany to ci napiszę nr.tel.

Link to comment
Share on other sites

czesc w Nowym Roku:))))

na poczatku lat 90tych byla w Polsce a konkretnie na Dolnym Slasku hodowla komondorow ,, Oro- Runo'', oparta na importach z Wegier

trudno mi powiedziec czy hodowla jest jeszcze aktywna ale mozna sie tego dowiedziec w ktoryms z dolnoslaskich oddzialow ZK....... nie pamietam czy u nas we Wroclawiu byla ta hodowla zarejestrowana (poniewaz nie interesowalam sie nigdy ta rasa ) ale jest jeszcze oddzial walbrzyski, jeleniogorski, opolski i inne pobliskie

wlascicielka hodowli to byla p. Elzbieta Gluza ze Świdnicy

pozdrawiam A.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie... cos mi jeszcze switalo w glowie ze jeszcze byly jakies hodowle w Polsce

i faktycznie.... byla a byc moze jeszcze funkcjonuje hodowla ,, Elrokoparo"

p. Romana Pazdaja z Wilkszyna ( to tez okolice Wroclawia) i byla tez pani Karolina Pająk z Boguszowa Gorc..... nie znam nazwy jej hodowli wiem tyle ze wystawiala swoje komondory w drugiej polowie lat 90tych

Boguszów Gorce to oddzial walbrzyski

jak jeszcze sobie cos przypomne to dam znac:))))

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...