Jump to content
Dogomania

Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))


Agucha

Recommended Posts

Pojechała Marcia :)
Wczoraj wieczorem przetrwała dzielnie kąpiel.

Poradziłam sunię odrobaczyć na wstępie, bo odrobaczana była 3 miesiące temu (jutro planowaliśmy odrobaczać wszystkie psy, ale Mara się nie załapie :) ).

Fotek tylko trzy, bo oczywiście przypomniałam sobie o zdjęciach jak już Mara była za bramą :)
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1336/marj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9804/mar1u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/213/mar2m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Jest kocyk, różowa zabawka gumowa i chyba zabawka sznurkowa (chyba, bo dopiero po wypraniu będę wiedziała czy to ta Marciowa czy inna ;) ). Jak chcecie, żeby to gdzieś wysłać (kocyk właśnie schnie po praniu :) ), to proszę o adres.[/QUOTE]
Marcia dostanie pewnie nowe rzeczy a te może się jeszcze komuś przydadzą :)
Zapytałam z ciekawości, chociaż z drugiej strony jakaś pierdoła ze "swojskim" zapachem by jej ułatwiła asymilację.

P. Monika na pewno super się nią zajmie i Czarnucha nie będzie miała czasu tęsknić ;)

Swoją drogą...



[CENTER][SIZE=5] [COLOR=green]Bardzo chciałabym podziękować Murce
za super opiekę nad Marą!:loveu:[/COLOR]
[IMG]http://www.bizeo.pl/zdjecia/bukiet-frezji-645.jpg[/IMG]

[SIZE=2]Ps. Na dług już zbieramy ;)[/SIZE]

[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich zainteresowanych:-)Mara przespała spokojnie całą noc i z werwą pomagała nam przewozić ostatnie rzeczy. Nauczyła się wskakiwać do samochodu i coraz lepiej wychodzi nam bieganie na smyczy - trzeba przyznać, że jest bardzo pojętna i chętna do nauki. Jeszcze trochę niepewna ale popracujemy nad tym:-)A koty hmm nadal obrażone (chociaż nie wiem czym bardziej - przeprowadzką czy nową koleżanką), nie chcą zejść z szafy a Mara (Moria - tak będzie się nazywać) warczy i próbuje je ustawiać. Trzeba przejść więc przez ten etap aż dojdą do porozumienia kto gdzie rządzi i rodzinka będzie w komplecie. Znajomi i mój tato zachwyceni, z chłopcem ok 10-letnim złapała piękny kontakt więc jest SUUUUPER:)
Pozdrawiam wszystkich :lol:
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_moni']Witam wszystkich zainteresowanych:-)Mara przespała spokojnie całą noc i z werwą pomagała nam przewozić ostatnie rzeczy. Nauczyła się wskakiwać do samochodu i coraz lepiej wychodzi nam bieganie na smyczy - trzeba przyznać, że jest bardzo pojętna i chętna do nauki. Jeszcze trochę niepewna ale popracujemy nad tym:-)A koty hmm nadal obrażone (chociaż nie wiem czym bardziej - przeprowadzką czy nową koleżanką), nie chcą zejść z szafy a Mara (Moria - tak będzie się nazywać) warczy i próbuje je ustawiać. Trzeba przejść więc przez ten etap aż dojdą do porozumienia kto gdzie rządzi i rodzinka będzie w komplecie. Znajomi i mój tato zachwyceni, z chłopcem ok 10-letnim złapała piękny kontakt więc jest SUUUUPER:)
Pozdrawiam wszystkich :lol:
Monika[/QUOTE]
No w koooońcu!
Witamy serdecznie :loveu:

Moria - bardzo ładne imię! Może to i lepiej, żeby stare życie porzuciła wraz z imieniem :)

Na koty to ona pewnie mamrocze, bo nawet się z nią nie przywitały gagatki! :mad:

Bardzo się cieszę, że wszystko ok i wszyscy Morię pokochali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_moni']Hehe no coś w tym jest, że się nie przywitały;-)nie przejmujemy się tym za bardzo, humorki kotkom przejdą jak zobaczą swój nowy drapak, który przyjdzie z Morii łóżkiem:-D[/QUOTE]
No to "wprowadzka" pełną gębą :lol:
Teraz możecie zaszaleć hihi

A jak Morcia z czystością?
Stara się przynajmniej?

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam czy już zapraszałam :oops::oops::oops:

Tak więc....

zapraszam serdecznie na bazarek, który powstał głównie na potrzeby spłacenia długu Marusi:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-sterylk%C4%99-Lilly-M-B-%C5%9A-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie udało jej się z siku w poprzednim mieszkaniu, oczywiście tuż po przyjściu ze spaceru:evil_lol:a dziś rano pięknie dała Michałowi znać, że trzeba ją wypuścić na dwór i przez cały dzień nic, kręci się i popiskuje pod drzwiami kiedy musi wyjść, na spacerach dalej jeszcze jest tak zaaferowana, że przynosi wszystko do ogródka ale biorę to za znak, że czuje się na podwórku swobodnie:lol:Zaliczyłyśmy dziś godzinny spacerek w śniegu, trochę dziewczę zmęczyłam coby spokój był a jutro cały dzień nasz już bez jeżdżenia więc spróbujemy może oswoić park:-D

Link to comment
Share on other sites

a jak można licytować? ja tu nowa;)ten nieodżałowany kombinezon taki fajny, numer 28:)

[quote name='Agucha']Nie pamiętam czy już zapraszałam :oops::oops::oops:

Tak więc....

zapraszam serdecznie na bazarek, który powstał głównie na potrzeby spłacenia długu Marusi:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-sterylk%C4%99-Lilly-M-B-%C5%9A-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_moni']Wczoraj nie udało jej się z siku w poprzednim mieszkaniu, oczywiście tuż po przyjściu ze spaceru:evil_lol:a dziś rano pięknie dała Michałowi znać, że trzeba ją wypuścić na dwór i przez cały dzień nic, kręci się i popiskuje pod drzwiami kiedy musi wyjść, na spacerach dalej jeszcze jest tak zaaferowana, że przynosi wszystko do ogródka ale biorę to za znak, że czuje się na podwórku swobodnie:lol:Zaliczyłyśmy dziś godzinny spacerek w śniegu, trochę dziewczę zmęczyłam coby spokój był a jutro cały dzień nasz już bez jeżdżenia więc spróbujemy może oswoić park:-D[/QUOTE]
Czyli do przodu i zaczynamy ogarniać SWÓJ WŁASNY ogródek :lol:

[quote name='mala_moni']a jak można licytować? ja tu nowa;)ten nieodżałowany kombinezon taki fajny, numer 28:)[/QUOTE]
W kombinezon w sumie od lopczątku nie do końca się mieścilam haha ale tak mi się podobal... że czekal na lepsze czasy.
Jednak nie ma się co oszukiwać! ;)

jak licytować?
Wystaczy napisać na wątku bazarku co i za ile chcemy licytować.
Później trzeba pilnować czy nikt nie zechce podebrać upatrzonego fantu, a jak ktoś przebije to wystarczy zaoferować wyższą kwotę :)

Po zakończeniu bazaru - wysyłam Kupującym wiadomości z info co zakupili, łączny koszt zakupów + wysyłka.
czekam na wpłatę i rozsyłam paczki :)

Tak to wygląda po krótce ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejt_s']Nasza mała Marusia ma wreszcie domek najlepszy na świecie...Agnieszka, Kasia - jesteście najlepsze! A nowej rodzinie Marusi przesyłam dużo, dużo pozdrowień![/QUOTE]
[B]Kasiu[/B], bez Twojej pomocy nie byłoby tak kolorowo!
Z tego miejsca chciałabym Ci bardzo podziękować! :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Portret małej Marusi wisi na ścianie w Warszawie, ale mam nadzieję, że kiedyś naszą bohaterkę poznam na żywo w Lublinie. Agnieszko, to Ty maleństwo zgarnęłaś z ulicy, więc to wszystko dzięki Tobie - dziękuję za podziękowania i Tobie również dziękuję! Najważniejsze, że wszystko się tak dobrze skończyło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejt_s']Portret małej Marusi wisi na ścianie w Warszawie, ale mam nadzieję, że kiedyś naszą bohaterkę poznam na żywo w Lublinie. Agnieszko, to Ty maleństwo zgarnęłaś z ulicy, więc to wszystko dzięki Tobie - dziękuję za podziękowania i Tobie również dziękuję! Najważniejsze, że wszystko się tak dobrze skończyło...[/QUOTE]
Obiecałaś kiedyś, że ją odwiedzisz tak więc teraz się nie wymigasz ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, rzadko tu zaglądam.... Ech :( Ciężko

Ale bardzo bardzo się cieszę że Marusia - Moria (pięknie!) ma taki cudowny dom... To moja największa ostatnia miłość*z całej dogomanii. Chcieliśmy ją mieć u siebie - życie pokazało że "chcieć" to nie znaczy "móc"... Strasznie dziękuję Murce, Agusi i wszystkim zaangażowanym w pomoc tej pięknej suni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Wiecie, rzadko tu zaglądam.... Ech :( Ciężko

Ale bardzo bardzo się cieszę że Marusia - Moria (pięknie!) ma taki cudowny dom... To moja największa ostatnia miłość*z całej dogomanii. Chcieliśmy ją mieć u siebie - życie pokazało że "chcieć" to nie znaczy "móc"... Strasznie dziękuję Murce, Agusi i wszystkim zaangażowanym w pomoc tej pięknej suni![/QUOTE]
[B]Karolinko[/B], to właśnie Tobie chciałam bardzo, bardzo podziękować za wielką pomoc dla Marusi :Rose:
Masz swój wielki wkład w szczęście tej suni!

DZIĘKUJĘ :loveu:
[img]http://www.wiolcia-nawojowa.pl/110-157-thickbox/bukiet-slubny-margaretki.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...