Jump to content
Dogomania

Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))


Agucha

Recommended Posts

[quote name='holly101']Dobranoc Ślicznotko![/QUOTE]

[quote name='holly101']Dzień dobry Malutka! Pokazuj piękny pyszczek :)[/QUOTE]
Witamy Ciotuniu!
[img]http://media5.mojageneracja.pl/oioiwyrryw/mediumk23igo55484a92383405c95278.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Marusia dostała dziś od Kochanej cioteczki [B]Kingi R[/B]. z FB - [COLOR=red][B]190zł[/B][/COLOR]!

[img]http://cares.blox.pl/resource/duzy_bukiet.gif[/img]
Oczywiście wklejam szybciutko w rozliczenie i niskie pokłony WSZYSTKIM Pomagaczom ślę. Gdyby nie Wy... aż się boję myśleć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Cudownie!!!

Oby tak dalej to Marusia będzie zabezpieczona naprzód i można będzie się skupić na szukaniu domku.
jak ja się nie mogę doczekać tych wieści od weta :)[/QUOTE]

Ja też...
Nie chcę wydzwaniać codziennie do hoteliku.
Może Sylwia wejdzie i zda relacje?

[quote name='2411magdalenka']może by młodej za tą kasiorę wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku? zawsze to trochę trwa zanim ruszą, a może by już jakiś domek zaczął o nią zabiegać???[/QUOTE]
Za jaką kasiorkę?
Póki co zbieramy na samo hotelowanie za lipiec... a gdzie jeszcze do tego wet... :(

Ogłoszenia mamy obiecane od cioteczki [B]tomcug:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ja też...
Nie chcę wydzwaniać codziennie do hoteliku.
Może Sylwia wejdzie i zda relacje?


Za jaką kasiorkę?
Póki co zbieramy na samo hotelowanie za lipiec... a gdzie jeszcze do tego wet... :(

[B]Ogłoszenia mamy obiecane od cioteczki[/B] tomcug:loveu:[/QUOTE]

Najprawdziwsza prawda.:p
Czekam tylko na tekścik.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim za zaglądanie do Marusi :Rose:

Niestety nadal nie mam żadnych wieści...
dzwoniłam wczoraj do hoteliku, ale się nie dodzwoniłam...

Dziś spróbuję jeszcze raz, bo zaczyna mnie to troszkę niepokoić. Minęło 1,5 tygodnia a Mara jest bez odrobaczenia... i wet ma wiecznie "nie po drodze"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia zienkiewicz']Marcia odrobaczona i odkleszczona.Wet powiedział że pazurki sobie [B]powydzierała i już jej niestety nie odrosną[/B].Sunia poza tym jest zdrowa tylko zabiedzona- wystarczy ją podkarmić i będzie ok.[/QUOTE]
To chyba nie jest możliwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia zienkiewicz']Marcia odrobaczona i odkleszczona.Wet powiedział że pazurki sobie powydzierała i już jej niestety nie odrosną.Sunia poza tym jest zdrowa tylko zabiedzona- wystarczy ją podkarmić i będzie ok.[/QUOTE]
Osobiście nie wierzę w taką diagnozę... szczeniak ma ok. 3-4 miesięcy. Waży maksymalnie 8kg... jak to możliwe, żeby sama sobie je wyrwała?
W dodatku - tak wybiórczo, bo przecież w jednej lapie nie ma ich wcale, w drugiej jest śmieszny zalążek, taki cząstkowy pazurek...
jakby powydzierala pazury ze wszystkich łap - miałaby ranki ...a przede wszystkim - [B]nie miałaby pozarastanych opuszek[/B].


Co powiedział na ranę na zadku?
Oczyścił ją jakoś? Dał zastrzyk przeciwzapalny?

Który wet ją w ogóle oglądał?

Co dostała na robale i kleszcze?
Ile waży, bo ważyć musiał skoro odrobaczał?

Link to comment
Share on other sites

chodziło o te sobie po wycierała a nie powyrywała z łapek poza tym jak ją brał za te łapki to mówił że miała pazury ale wydaje mu się że je starła ale nie jest w stanie stwierdzić jednoznacznie ale powiedział że już nie odrosną a jeśli chodzi o odrobaczenie to jutro mam pójść na zabieg ze swoim psem to odbiorę jej książeczkę i napisze jaki lek na odrobaczanie dostała na razie to staramy się ją nauczyć czystości bo załatwia się wszędzie a jeśli chodzi o te rany to nie dawał żadnych leków bo powiedział że rany się zabliźniły i nie ma takiej potrzeby żeby coś podawać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia zienkiewicz']chodziło o te sobie po wycierała a nie powyrywała z łapek poza tym jak ją brał za te łapki to mówił że miała pazury ale wydaje mu się że je starła ale nie jest w stanie stwierdzić jednoznacznie ale powiedział że już nie odrosną a jeśli chodzi o odrobaczenie to jutro mam pójść na zabieg ze swoim psem to odbiorę jej książeczkę i napisze jaki lek na odrobaczanie dostała na razie to staramy się ją nauczyć czystości bo załatwia się wszędzie a jeśli chodzi o te rany to nie dawał żadnych leków bo powiedział że rany się zabliźniły i nie ma takiej potrzeby żeby coś podawać[/QUOTE]
Na pewno ich nie starła, bo niemożliwością jest żeby pies starł sobie pazury całkowicie... tak żeby nie było ich czuć w paliczkach...
Poza tym - tak jak pisałam - ona waży tyle co piórko i niby jak miala to zrobić - chodzić po papierze ściernym?
Jak się ustosunkował do zarośniętych poduszek? Pazury starła a poduszek nie?
Dziwna diagnoza...

Rana się zabliźnia, ale powinien podać jej zastrzyk przeciwzapalny, bo tydzień temu była jeszcze nie całkiem wysuszona, a sunia nie siedzi w sterylnym miejscu...


[quote name='Agucha']

[B]Który wet ją w ogóle oglądał?[/B]

[B]Ile waży, bo ważyć musiał skoro odrobaczał?[/B][/QUOTE]

Ważyliście ją?

Zadzwonię jutro do lecznicy i zapytam o czym on w ogóle mówił... bo sprawa mnie zaintrygowała.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Razem z Marusią, zapraszamy na [COLOR=magenta]bazarek z artykułami dla psów i kotów.[/COLOR]
Jest się o co bić![/B] [/SIZE];)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210819-Psio-kocie-cuda-od-MARUSI-BEZ-PAZURK%C3%93W%21-08.07-24.07-22-00?p=17218495#post17218495"]http://www.dogomania.pl/threads/210819-Psio-kocie-cuda-od-MARUSI-BEZ-PAZURK%C3%93W!-08.07-24.07-22-00?p=17218495#post17218495[/URL]



[B]
Ps. [COLOR=red]Sylwia[/COLOR], czy Mara została zważona i czy ma już założoną książeczkę z zaległymi wpisami?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...