Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 25-26.06.2011 r


Zebra

Recommended Posts

Ponieważ myślę, że choćby dla mnie, wczorajsze wydarzenie jest bardzo ważne, a dla innych [B]miłośników naszej rasy[/B] także chyba nie jest to wydarzenie do przeoczenia, więc założyłam nowy topik na temat tej wystawy.
Dziękuję tym co potrafili pokazać, ze zależy im na rasie i pogratulować, choćby skromnie, ale zawsze ;-).
Ja jestem bardzo , bardzo szczęśliwa i choć przez śmieszne dla mnie układy towarzyskie panujące na tym forum staram się tu nie udzielać, to jednak uważam, że zdobycie przez kerry blue terriera [B]BIS [/B]na wystawie rangi międzynarodowej i to u sędziny która w Paryżu na Wystawie Światowej 2011 r sędziować będzie kerry blue terriery -zasługuje na to, abym choćby się tutaj przypomniała i napisała, że nasza Semi w dniu wczorajszym wywalczyła[B] BOG i BIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]na krakowskiej międzynarodówce i że obie z Czaplą jesteśmy z niej bardzo dumne, ale nade wszystko jesteśmy bardzo szczęśliwe.
Ci co szczerzy niech się cieszą razem z nami, a reszta niech zazdrości- bo jest czego.
Pozdrawiam wszystkich bywalców.

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje!!! Żałuję jedynie ,że nie mogłam zostać na finałach i nie zobaczyłam Semi na podium " na żywo" - od czasu tymczasowej opieki nad porzuconym niewidomym kerakiem pozostał mi wielki sentyment do tej rasy. Życzę jeszcze wielu sukcesów - sunia jest tego warta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...