Jump to content
Dogomania

basen dla psa


kasia_1982

Recommended Posts

[quote name='kasia_1982'][LEFT]robi się ciepło - pomyślałam że kupię psu basen - tylko nie wiem jaki - taki rozporowy czy pompowany? Czy pies takiego pompowanego basenu nie przegryzie, zadrapie? [IMG]http://tinypic.com/r/j7ssi8/7[/IMG]
Ma/miał ktoś jakieś doświadczenia z psem w basenie?
[/LEFT]
[/QUOTE]

raczej rozporowy

[IMG]http://tinypic.com/r/j7ssi8/7[/IMG][IMG]http://i51.tinypic.com/2njzv4x.jpg[/IMG]

ja mam małego psa, ale i goldena w takim na innym wątku widziałam;)

ps. większego psa też mam, ale to mała z chęcią wskakuje do wody i basen jest raczej dla niej

Link to comment
Share on other sites

świetny pomysł ja miałam boksera kupiłam mu najtańszy dmuchany/trzy "wałki" z tym ,ze na dno dodatkowo włożyłam stary gumolit a pod cały basenik 3xfolię pęcherzykowa i starą wykładzine dywanową.Takie miejsce kąpielowe wytrzymało 3 sezony.

Link to comment
Share on other sites

O temacik idealny dla mnie, właśnie czegoś podobnego szukam tylko że typowo psie baseny sa strasznie drogie, a zwykły nie wiem ile wytrzyma ale bajasty mnie trochę pocieszył:) najpier myślałam o plastikowej piaskownicy dla dzieci ale to wszytko jest bardzo małe a mam ONka (i małego kundelka) ale to głównie o niego chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']O temacik idealny dla mnie, właśnie czegoś podobnego szukam tylko że typowo psie baseny sa strasznie drogie, a zwykły nie wiem ile wytrzyma ale bajasty mnie trochę pocieszył:) najpier myślałam o plastikowej piaskownicy dla dzieci ale to wszytko jest bardzo małe a mam ONka (i małego kundelka) ale to głównie o niego chodzi.[/QUOTE]

mój (ten ze zdjęcia) kosztował ok 20 zł. Wypróbowany kilkakrotnie, daje radę na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Tak do taplania tylko, kurcze ja nie widzę tych zdjęć :( Mogę Was prosić o te zdjęcia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] będę wdzięczna :) bo ceny podajecie bardzo zachęcające. Zaba ja też myślałam o takiej muszli ale to wszystko malutkie jest.[/QUOTE]

Marta, wysłałam Ci zdjęcia beseniku rozporowego z Tesco dla małego psa

Link to comment
Share on other sites

Dzięki murakami za zdjęcia, basen jest malutki ale przynajmniej nie z powietrzem gdzie pies może łatwo przebić pazurami jednak bardziej się skłaniam ku basenowi baster i lusi :) mogłabyś mi napisać szczegóły co do tego baseniku ?? jaka cena, jaki wymiar no i czy się sprawdza przede wszystkim bo widzę że jest nieco płytki, czy mi się wydaje ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Baster i Lusi, napisz mi proszę, gdzie można kupić taki basen, jak na zdjęciu? Chciałabym kupić coś dla mojej sterki, więc musi być spore, a te, które znalazłam w sklepie dla psów są koszmarnie drogie w dużym rozmiarze. bardzo proszę o odpowiedź, może też być na priva. Pozdrawiam. M.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megann']Baster i Lusi, napisz mi proszę, gdzie można kupić taki basen, jak na zdjęciu? Chciałabym kupić coś dla mojej sterki, więc musi być spore, a te, które znalazłam w sklepie dla psów są koszmarnie drogie w dużym rozmiarze. bardzo proszę o odpowiedź, może też być na priva. Pozdrawiam. M.[/QUOTE]

Ja kupiłam w sklepie ,,społem" ale są na allegro
[url]http://allegro.pl/okazja-swietny-basen-rodzinny-rozporowy-244x46-cm-i1719212526.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Też myślałem o basenie dla Donka.Mam obawy na ile to tworzywo zda egzamin w kontakcie z pazurami wilka.
Myślałem o starodawnej balii ocynkowanej k. służyła do prania.W dnie miała otwór k. można wodę wypuszczać.
Byłaby idealna. Ale nie mogę czegoś takiego obecnie zdobyć.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...