Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Chciałam jeszcze tylko bardzo podziękować za pomoc w utrzymaniu Basta. Dzięki Wam Baścisko przeżył swoje ostatnie lata w spokoju i dostatku. Co prawda nie miała własnego domu, ale on hotelik w któym mieszkał traktował jak dom.
Jestem bardzo Wam wdzięczna bo sama nie dałabym rady, niestety bezdomniaków nie ubywa a wręcz przeciwnie :shake::shake:
Jest mi tak smutno bez Basta :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

o matko dopiero zajrzałam po 2 miesiącach i tak mi smutno...najważniejsze, że ostatnie lata przeżył zadbany, najedzony, leczony, w spokoju, wśród opiekunów w hoteliku których lubił
w wolnych chwilach jak córcia mi pozwoli zrobię bazarek z rzeczami niemowlęcymi na spłatę długu

Link to comment
Share on other sites

Myślę że luka zapłaciła za hotel z fundacyjnych pieniążków, kwota minusowa to dziura w budżecie fundacji - ale takie są moje przypuszczenia, może najlepiej niech luka się wypowie. Ja nadal wpłacam na konto fundacji pieniążki - ale bez ukierunkowania, bo tam są ogromne potrzeby. Na FB jest wyliczenie że miesięcznie potrzeba na utrzymanie psów i kotów fundacyjnych ok 7000 zł - ogromne pieniądze :(

Co do bazarków to ostatnio mniej robię - czasu mi brakuje :/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bardzo mi przykro z powodu odejścia psiaka :( Choć długo mnie na Dogo nie było (ok 2 lat), chciałabym choć pomóc spłacić dług-mam kilka rzeczy na bazarek (akurat robię remont, więc trochę się nazbiera). Niestety, sama nie mogę zrobić bazarku- powodem jest konto, na którym mam niestety urząd skarbowy z powodu niezapłaconego mandatu (a na tę chwilę przekracza to moje możliwości). Dlatego też niestety nie mogę robić przelewów ani żadnych innych operacji, poza pójściem do banku i wyjęciem pieniędzy-polskie prawo na szczęście nie może mi zabrać nic jeżeli mam mniej niż 80 000. Przepraszam za tę dygresję, ale chciałam wytłumaczyć, dlaczego nie mogę zrobić bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper']Bardzo mi przykro z powodu odejścia psiaka :( Choć długo mnie na Dogo nie było (ok 2 lat), chciałabym choć pomóc spłacić dług-mam kilka rzeczy na bazarek (akurat robię remont, więc trochę się nazbiera). Niestety, sama nie mogę zrobić bazarku- powodem jest konto, na którym mam niestety urząd skarbowy z powodu niezapłaconego mandatu (a na tę chwilę przekracza to moje możliwości). Dlatego też niestety nie mogę robić przelewów ani żadnych innych operacji, poza pójściem do banku i wyjęciem pieniędzy-polskie prawo na szczęście nie może mi zabrać nic jeżeli mam mniej niż 80 000. Przepraszam za tę dygresję, ale chciałam wytłumaczyć, dlaczego nie mogę zrobić bazarku.[/QUOTE]

Można zrobić tak, że jak coś sprzedasz to kupujący mogą wpłacić na konto fundacji Nero. Można też zrobić tak, że ktoś może użyczyć swojego konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...