Jump to content
Dogomania

Carla ma dom


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azalia']Czy jest szansa,że my się czegoś dowiemy,do jakiego domu trafia Carlunia,czy aby dobrego?[/QUOTE]

Załozycielka wątku przestala niestety tu zaglądać :shake:

Zobacz artykuł w Nowinach.
[url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...MYSL/203961282[/url]

i na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]!
post 7680 i 7681

Link to comment
Share on other sites

wlasnie przeczytalam, ze zabrana została przez Hundehilfe Ukraine i napisałam do nich. Ale czy odpowiedzą, nie wiem. Może kierownik schroniska dostanie jakieś info..

Szkoda, że nikt u nas się nie znalazł. Bardzo bym chciała, żeby były jakieś informacje. Dobre. Ze Carla jest w swoim domu.

Link to comment
Share on other sites

Carla wcale nie ma domu.

Napisałam do Hundehilfe i po niemiecku odpisała mi Doris, czyli Pajunia. Więc Carla jest w drodze do Pajuni (teraz już chyba na miejscu) na DT (tzw Pflegestelle). Jeśli znajdzie dom pójdzie do niego, jeśli nie- zostanie u Pajuni. Tak napisała mi Pajunia.

O ile się dobrze orientuję, Pajunia ma przytulisko (?) .

Mam nadzieję, że pan kierownik schroniska wie, że Carla wcale nie ma domu. I że go to interesuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Carla wcale nie ma domu.

Napisałam do Hundehilfe i po niemiecku odpisała mi Doris, czyli Pajunia. Więc Carla jest w drodze do Pajuni (teraz już chyba na miejscu) na DT (tzw Pflegestelle). Jeśli znajdzie dom pójdzie do niego, jeśli nie- zostanie u Pajuni. Tak napisała mi Pajunia.

O ile się dobrze orientuję, Pajunia ma przytulisko (?) .

Mam nadzieję, że pan kierownik schroniska wie, że Carla wcale nie ma domu. I że go to interesuje.[/QUOTE]

Trudno mi sie wypowiadać ile wie Kierownik ale pies jest wykazany w dziale w nowych domach, a nie w domach tymczasowych.

Link to comment
Share on other sites

może by do niej napisać.bo chyba jest z tej fundacji.

[quote name='MalgosMalgos']Szukam pomocy w pomocy

Jedna z moich Fundacji, porzadni ludzie, zadne "typy spod ciemnej gwiazdy"
chce przekazac orzechowskiemu schronisku 8 duzych bud i pomoc w adopcjach

Jesli pamietacie, ja wspomagalam orzechowskie schronisko juz klika razy darami
jestem z Berlina, urodzona w Gdyni - w Rzeszowie nie znam sie niestety ani troszke
kto moglby pomoc?

Poszukiwany jest rowniez tani nocleg dla kilkorga dwu u i czworonogow, ta Fundacja jezdzi na Ukraine
i ma w jedna strone do siebie ponad 1200 km, mimo zmian kierowcow nie wyrabiaja z jazda non -stop

Czy ktos z was moglby pomoc? Szkoda by bylo tych fajnych duzych bud..
Pozdrawiam serdecznie MalgosMalgos[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Pogubiłam się szczerze.. [B]Neczka[/B] czekamy na wieści od Ciebie.[/QUOTE]

Niestety dzis Neczka napisala, że nie będzie już pisać na orzechowskich wątkach. Nic z tego nie rozumiem :shake: Zobaczcie same/ sami
ww.dogomania.pl/threads/211775-Biała-szorstkowłosa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WEŹ-MNIE-DO-DOMKU...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Carla wcale nie ma domu.

Napisałam do Hundehilfe i po niemiecku odpisała mi Doris, czyli Pajunia. Więc Carla jest w drodze do Pajuni (teraz już chyba na miejscu) na DT (tzw Pflegestelle). Jeśli znajdzie dom pójdzie do niego, jeśli nie- zostanie u Pajuni. Tak napisała mi Pajunia.


O ile się dobrze orientuję, Pajunia ma przytulisko (?) .

Mam nadzieję, że pan kierownik schroniska wie, że Carla wcale nie ma domu. I że go to interesuje.[/QUOTE]

Skoro dysponujesz obydwoma mailami wyslanym i otrzymanym, to moze najprościej byloby przeslać je na schroniskowy mail adresujac na Kierownika ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie. nie wysle ich kierownikowi. Może tam zadzwonię. Ale chyba pan kierownik wie co robi...tak myślę.[/QUOTE]

Mysle, że trzeba zacząc od kontaktu z Kierownikiem. Tak bedzie chyba najwlasciwej. [B]Spytasz sie czemu ja tego nie zrobie? Nie jestem w dyspozycji tych maili, co wiecej nawet ich nie widzialam. Nie znam też Ciebie. Nawet nie wiem skąd jesteś, nic o tobie nie wiem. Co mialabym napisać? Ze ktoś podpisujący się na Dogomanii nikiem Charly podał, że Carla trafi/trafiła w Niemczech do przytuliska?
I proszę żebyś mnie dobrze zrozumiala i nie poczula sie dotknieta. W żadnym razie nie kwestionuję prawdziwości Twoich informacji ale nie moglabym ich w żaden sposób uwiarygodnić.
Dlatego prosilam Cię abyś to Ty skontaktowala sie Kierownikiem. Nie wiem czy zrobisz to telefonicznie, czy mailowo.[/B] Ale warto od tego zacząć. I nie musisz podawać, że informacje na temat Carli i jej adpcji masz z Dogomanii. Artykuł o wizycie wolontariuszy z Hundehilfe i zabraniu jednej starej suczki były w papierowym i internetowym wydaniu Nowin. Zreszta wpisując w google Nowiny 24 Przemysl można do tej pory znaleźć ten artykul. Innej starej suczki od momentu wizyty nie wyadoptowano - stąd wywod, że jest to Carla.
Czekam na ewentualne informacje - jeśli je uzyskasz. Odezwę sie wieczorem.

A możesz podać namiary mailowe na Hundehilfe-Ukraine ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tylko ze to nie jest dom. [B]To jest przytulisko, jeśli się nie mylę[/B].

[/QUOTE]

Droga Charly!!!!!

Nie wiedzialam, ze w moim domu , w Niemczech mam przytulisko ? Ciekawe, ze osoby postronne, sa tak dobrze zorientowane na tematy dotyczace mnie, o ktorych ja sama nie mam zielonego pojecia. Jak Charly Ci juz napisalam, z pewnoscia moi sasiedzi nie byliby szczesliwi, gdyby okolo 100 psow mieszkalo na mojej posesji i w moim domu w Niemczech.
Przytulisko, jak wielu jest to znane, znajduje sie w Polsce, w miejscowosci Zelgoszcz. Zagadka jest dla mnie, skad te wiadomosci, ze Carla sie w przytulisku znajduje? Carla NIGDY w PRZYTULISKU NIE BYLA!!! Hm. No coz, jak nie ma zadymy, to trzeba ja koniecznie zrobic.!!!!:angryy:
Zamiast od roku hopac , trzeba bylo dla niej dom w Polsce znalezc, a nie teraz , gdy Carla ma dobrze, glupoty wypisywac. :angryy:
I jeszcze psuc schronsku w Orzechowcach kontakty z dobra organizacja, ktora chce temu Schronisku pomagac. :angryy: Z pewnoscia sie kierownictwo Schroniska bardzo ucieszy.

Chcialam zdjecia Carli z tego rzekomego " przytuliska " u mnie wstawic, niestety po tej calej zmianie na dogo, nie potrafie, ale Charly dostala juz dzis rano ode mnie te zdjecia. Wiec niech wstawi.

To byl tylko moj krotki pobyt na dogo, gdyz nie moglam tych nastepnych wypisywanych glupstw strawic. Moja przygoda z dogo zakonczyla sie juz dawno .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie. nie wysle ich kierownikowi. Może tam zadzwonię. Ale chyba pan kierownik wie co robi...tak myślę.[/QUOTE]

No nie jestem przekonana czy wie i czy chce wiedziec...

A DT pajuni to tez zaden dom. Po co mialaby miec przytulisko w Polsce, jesli tak latwo moze dac DT psu u siebie w Niemczech? Az musi z Orzechowców psy zbierac bo widac u niej w przytulisku psom domów nie potrzeba!

Link to comment
Share on other sites

Carla ma DT u Pajuni Collie.

Za zamieszanie z przytuliskiem jak powyżej pisałam przepraszam.

Nie mam zdjęć. Nie doszło ani jedno. Ale ja mam problemy z ruterem i ogólnie raczej nie mam internetu. Muszę non stop wyciągać ruter i wkladać znowu do wtyczki i wtedy mam na chwilę. Może dlatego.

Ale moze ktos inny poda swoj adres mailowy, zebysmy mogli zobaczyć Carlę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...