Jump to content
Dogomania

2x CACIB + Specjalistyczna Wystawa Psów Myśliwskich Użgorod (Ukraina) 13-14.08.2011


waros

Recommended Posts

Ewcia lalalalala,co tam bielizna,dobrze że nam karmy (nagrody)nie rozwalili :)
A my też zadowoleni,moja
Nun Pom Clear (pomeranianka)
13.08 CACIB - V1,CAC, CACIB, BOB, BOG,[COLOR=red]IV BIS-Dr n.wet.Tomasz Borkowski z Polski[/COLOR]
14.08 CACIB - V1,CAC,CACIB, BOB, BOG [COLOR=red]iiiiiiiiiiii BIS!!!!-Dr Kelemen Atilla z Rumunii[/COLOR]
i NOWY CHAMPION UKRAINY :)

ale fakt jest faktem Mufka też woli biegać po innej nawierzchni niż te kamienie !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to czekamy aż dotrą szczęśliwie do domku!!!! ;) To będzie chyba ich najdłuższy powrót do domku z wystawy...

Paweł, znalazłam fotki, ufociłeś nas nawet w sobotę, kiedy ja biegałam z Kaliną na finałach ;)
Tylko jak ściągnąć fotki?? ;) Też chciałabym się nimi pochwalić :P

Link to comment
Share on other sites

To i ja się pochwalę :-)
Drugiego dnia CAC, CACIB, BOS i championat Ukrainy w łapce :-) (od miłego sędziego z Rumunii )
Ale żeby nie było za dobrze to pierwszego dnia oceniał sędzia z Ukrainy - wyjatkowo niegrzeczny żeby nie powiedzieć gorzej. Od początku widać było z jaką sympatią traktował pieski z Ukrainy i o ile pieski ukraińskie były oglądane bardzo pobieżnie to moja Zuzia wymiędlona było dokładnie i dość brutalnie - potraktowana została jak conajmniej pies wielkości rotweilera (a przecież to tylko mały terierek). Zuzia obyta raczej z wystawami po tych brutalnych obmacywankach była wystraszona i niezbyt chetnie dawała się ustawić. I zastanawiam się co było powodem takiego traktowania? Dostała doskonałą i nic więcej. Wszystko zgarnęły pieski z Ukrainy.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona ale bardzo zastanawia mnie zachowanie sędziego ukraińskiego. Czy dość długie i wesołe rozmowy właścicielki z organizatorami na ringu przed rozpoczęciem oceny miały jakies znaczenie? Może nie mam racji ale jakiś niesmak został.

ps. A na grancy polsko-słowackiej padł nam samochód. Do domu przyjechalismy na lawecie :-(

Link to comment
Share on other sites

Nas też oceniał sędzia z UA ale był ok. Myślałem wychodząc na ring ,że po sędziuje na ukraińskie psy ale dał nam BOB.
Niestety znam historie sznaucerów mini i nie mogłem w nią uwierzyć. Nasi byli przy tym jak rozmawiali z organizatorami.... W tej sytuacji to już mnie nic nie zdziwi.

Niestety awarie aut się zdarzają nawet nowych i tego nie możemy przewidzieć...

Link to comment
Share on other sites

To jest nie do uwierzenia ale samochód zepsuł się dokładnie na granicy podczas redukcji biegów przed "byłym" przejściem w Barwinku. Zjechalismy z górki i zatrzymalismy sie 500 m za granicą. Oczywiście po polskiej stronie:-) Laweta przyjechała po 30 minutach. Uważam to za duży sukces :-)

Link to comment
Share on other sites

Na temat tego pana też mam swoje nie najlepsze zdanie:)
Ale cóż życie jest brutalne:) nas oceniał tylko na grupie ale i tak niesmak pozostał, bo przegrać z psem porównywalnym lub lepszym żadna ujma ale .......
Może to moje subiektywne odczucie ale BOG VII w pierwszy dzień z tymże sędziaz Ukrainy nie był dla nas szczęśliwy:)

Link to comment
Share on other sites

Marta z dogami i Elką są już w okolicy Opola, ale są wykończeni i wcale im się nie dziwię... 2 noce z psami w samochodzie :( Słowacy coś się nie kwapili z pomocą :(
Mam nadzieję, że już dotrą bez przeszkód, szybciutko odeśpią i spotkamy się na kawce :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo współczuję bo to i zmęczenie fizyczne ale i jednak psychiczne.
A dla wszystkich którzy nie wiedzą to polska pomoc dojeżdża na terenie unii europejskiej bez problemu. Trzeba dodzwonić się do swojego ubezpieczyciela. Firma, która nas wiozła miała już zamówienia na lawetę z Koszyc i Chorwacji. Ja cieszyłam się, że samochód nie zepsuł się na Ukrainie, ale oni i tam jeżdżą chociaż bardzo niechętnie. Oczywiście to wszystko niestety kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Ringów w ogóle było 8 ;)
Pomeraniany były na ringu w sobotę m.in. z buldogami ameykańskimi, akitą ameykańską, gryfonikami, szkockie collie, maltańczyki, yorki, chichuachua i... owczarki niemieckie ;)
W niedzielę m.in. wilczaki, greyhoundy, basenji, szkockie collie, shetlandy, fila brasileiro, doberman, owczarki środkowoazjatyckie. Totalny miszmasz :)
Pomeraniany w sobotę sędziował Tomasz Borkowski na ringu nr 8 a na grupie Kelemen Atilla z Rumunii
W niedzielę na ringu nr 2 Małgorzata Supronowicz, a na grupie Tomasz Borkowski...

Nie ma co, egzotyczna wycieczka :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...