Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Moment na wybranie imienia idealny, podobno rodzę...ogarnę zwierzaki, poczekam do wieczora zeby im spacer jeszcze machnąć przed nocą i jade do szpitala. Kubcia wczoraj odstawilam na lotnisko a jutro biedka spowrotem bedzie musial przyleciec...nie do konca do niego dotarlo co do niego mowie ale to bylo do przewidzenia:lol:
Pewnie beda powstrzymywac i bede gnic w tym szpitalu nie wiadomo ile czasu ehhh:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Moment na wybranie imienia idealny, podobno rodzę...ogarnę zwierzaki, poczekam do wieczora zeby im spacer jeszcze machnąć przed nocą i jade do szpitala. Kubcia wczoraj odstawilam na lotnisko a jutro biedka spowrotem bedzie musial przyleciec...nie do konca do niego dotarlo co do niego mowie ale to bylo do przewidzenia:lol:
Pewnie beda powstrzymywac i bede gnic w tym szpitalu nie wiadomo ile czasu ehhh:shake:[/QUOTE]o kurcze, to sporo za wcześnie. może uda im się jeszcze podtrzymać tą twoją ciążę ze 2 tygodnie chociaż.
i powinnaś leżeć plackiem a nie śmigać z psami:crazyeye::shake:

Link to comment
Share on other sites

Zjedz batona i idź na ktg :diabloti:. Mnie za takie coś (nieświadomie uczynione) chcieli położyć w szpitalu. Moja doktor tak się wystraszyła że zawołała specjalistę na konsultację, ale że mi ciąży kawałek już prowadziła to zaczęła pytać o to czy przypadkiem czegoś nie narozrabiałam i się wydało że gamoń zjadła batona zamiast czegoś normalnego i dzieć w brzuchu oszalał z radości :p.
Przyjeżdżaj do Wawy to Ci te batoniki podrzucę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Zjedz batona i idź na ktg :diabloti:. Mnie za takie coś (nieświadomie uczynione) chcieli położyć w szpitalu. Moja doktor tak się wystraszyła że zawołała specjalistę na konsultację, ale że mi ciąży kawałek już prowadziła to zaczęła pytać o to czy przypadkiem czegoś nie narozrabiałam i się wydało że gamoń zjadła batona zamiast czegoś normalnego i dzieć w brzuchu oszalał z radości :p.
Przyjeżdżaj do Wawy to Ci te batoniki podrzucę :evil_lol:[/QUOTE]

to przed porodem nie można zjeść sobie batona? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Powinni zapodać cos na powstrzymanie, ale po co...lekarka powiedziała ze oni nie powstrzymują, i jak sie rodzi to sie rodzi...nie zalecili nic poza leżeniem. Nawet nic o no spie czy magnezie nie powiedzieli...bo po co.
Wiec leze plackiem...juz swiruje a co dopiero za pare godzin czy dni...ja sie nie nadaje do takiego leżakowania:roll:
Ponadrabiam przynajmniej watki na dogo:lol:

Link to comment
Share on other sites

a myslałam, że do tej prywatnej kliniki się wybierzesz jednak. 34 tydz. to zdecydowanie za wcześnie żeby rodzić. z tego co pamiętam w takiej sytuacji powinni podać ci coś na szybki rozwój płucek dziecka, jakby miał się urodzić już teraz.
w szpitalu chociaż cie zbadali? potwierdzili, że to już a nie po prostu skurcze?

Link to comment
Share on other sites

Jak to dopiero 34 tydzień to powiedz temu malutkiemu człowieczkowi żeby się nie wygłupiał i siedział grzecznie w ciepełku z jedzonkiem które dostaje bez wysiłku ;). Leżenie da się znieść tylko znajdź sobie ciekawą lekturę na ten czas :lol:. Trzymaj się dzielnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']34 tydz. to zdecydowanie za wcześnie żeby rodzić. z tego co pamiętam w takiej sytuacji powinni podać ci coś na szybki rozwój płucek dziecka, jakby miał się urodzić już teraz. [/QUOTE]Potwierdzam.
Furciaczku, może skonsultuj w innym szpitalu, z innym lekarzem. Lepiej dmuchać na zimne.
Trzymam za Was kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...