Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Witamy się u Was :)
Podglądam Was, więc czas się przywitać ;)

przepiękne masz stado :loveu:
Jak tak czytam to Prezes jest podobny do Ciapulca, jemu też wszystko wolno :evil_lol:
Szczeniak śliczny i na taką grzeczną wygląda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Co chcesz od Gnidy,przeca to afrykanski pies :-)[/QUOTE]

Moze i afrykanski...ale nie chce upieczonego na skwarkę:evil_lol:

[quote name='Mała Nika']Kurde piękne zdjęcia! I taakie śliczne piesy:loveu:

A mała rosnie jak na drożdżach :D[/QUOTE]

Jutro pojedziemy sie zwazyc ponownie, ciekawe ile teraz waga pokaze...ledwo juz nosze sczyla:roll:

[quote name='Izabela124.']Kiedyś na pewno skorzystam z zaproszenia :) Czekam na więcej fotek :)[/QUOTE]

Moze przy okazji wystawy kiedys sie uda :)

[quote name='kalyna']Witamy się u Was :)
Podglądam Was, więc czas się przywitać ;)

przepiękne masz stado :loveu:
Jak tak czytam to Prezes jest podobny do Ciapulca, jemu też wszystko wolno :evil_lol:
Szczeniak śliczny i na taką grzeczną wygląda :loveu:[/QUOTE]

Witam serdecznie :)
Oj tak Prezio rozpieszczony na max:evil_lol:


Ostatnie dni to takiego lenia miałam, nic mi sie nie chciało kompletnie...nawet focic:evil_lol:
Trzeba sie wybrac na jakis pacer socjalizacyjny z Menda i Gnida, moze w weekend gdzies wyskoczymy jak nie bedzie upalow. Teraz to psy w zasadzie tylko w wodzie siedza...ja tylko sprawdzam czy sie nikt nie topi:lol:

Link to comment
Share on other sites

fur, chciałabym zobaczyć miny ludzi, kiedy wołasz swoje psy :diabloti: szczególnie Mendę i Gnidę :diabloti:

mój tż się wstydził przy ludziach zawołać PATRYK! :grin: jak był z nim wczoraj nad zalewem, dostaję regularny ochrzan za durne imię, jeśli tylko ktoś na spacerze zrobi z tego aferę, a co dopiero przy Mendzie i Gnidzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']fur, chciałabym zobaczyć miny ludzi, kiedy wołasz swoje psy :diabloti: szczególnie Mendę i Gnidę :diabloti:

mój tż się wstydził przy ludziach zawołać PATRYK! :grin: jak był z nim wczoraj nad zalewem, dostaję regularny ochrzan za durne imię, jeśli tylko ktoś na spacerze zrobi z tego aferę, a co dopiero przy Mendzie i Gnidzie :evil_lol:[/QUOTE]

Ja to pol biedy...gorzej jak z TZtem jesteśmy a stoję z Menda w oddaleniu a on sie do niej wydziera...wiadomo ze ona mu nie odpowie wiec ja tam mu cos odkrzycze...miny ludzi bezcenne jak mysla ze on do ciezarnej zony zwraca sie per Mendo lub Gnido...a zona zachwycona tym faktem przy okazji:evil_lol: Ostatnio go jakaś babcia torebka potraktowała i opierdzieliła ze do kobiet tak nie można sie zwracać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja to pol biedy...gorzej jak z TZtem jesteśmy a stoję z Menda w oddaleniu a on sie do niej wydziera...wiadomo ze ona mu nie odpowie wiec ja tam mu cos odkrzycze...miny ludzi bezcenne jak mysla ze on do ciezarnej zony zwraca sie per Mendo lub Gnido...a zona zachwycona tym faktem przy okazji:evil_lol: Ostatnio go jakaś babcia torebka potraktowała i opierdzieliła ze do kobiet tak nie można sie zwracać:lol:[/QUOTE]

.....:grin::grin:

nas wyśmiewają głównie małolaty, których w sezonie pełno wszędzie wokół na naszych terenach (krzaczki, zalew, piwko - żyć nie umierać), kiedyś Pat zwiał gdzieś w cholerę i darliśmy się po lesie, siedziała jakaś grupka małolatów... i nagle na PAAATRYYYYK wyłazi kundel zza krzaka :diabloti: ale mieli ubaw :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja to pol biedy...gorzej jak z TZtem jesteśmy a stoję z Menda w oddaleniu a on sie do niej wydziera...wiadomo ze ona mu nie odpowie wiec ja tam mu cos odkrzycze...miny ludzi bezcenne jak mysla ze on do ciezarnej zony zwraca sie per Mendo lub Gnido...a zona zachwycona tym faktem przy okazji:evil_lol: Ostatnio go jakaś babcia torebka potraktowała i opierdzieliła ze do kobiet tak nie można sie zwracać:lol:[/QUOTE]



:roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor'].....:grin::grin:

nas wyśmiewają głównie małolaty, których w sezonie pełno wszędzie wokół na naszych terenach (krzaczki, zalew, piwko - żyć nie umierać), kiedyś Pat zwiał gdzieś w cholerę i darliśmy się po lesie, siedziała jakaś grupka małolatów... i nagle na PAAATRYYYYK wyłazi kundel zza krzaka :diabloti: ale mieli ubaw :diabloti:[/QUOTE]

Tez pewnie bym sie uśmiechnęła na miejscu tych dziaciakow:evil_lol:

[quote name='3 x']z nas się znowu śmieją, jak na Prodziaka (40 kg, wzrostowo powyżej kolan) wołamy "Chodz maluchu/maleńtasie"
nic na to nei poradzę że w powrównaniu z Fredżkiem taki pokurcz z niego :evil_lol:[/QUOTE]

Tak, to jest przeurocze po prostu jak do takich psow czlowiek zwraca sie jak to malutkich pieseczkow:loveu::lol:

[quote name='weszka']Ufff super, że wynik dobry![/QUOTE]

Ojjj gdyby nie pasozyt to bym to chyba opila...gdzie ja nie pijaca w zasadzie. Taki kamien mi z serca spadl ze ciezko to nawet opisac :)

[quote name='Vailet']Moj pies nazywa sie Gruby, bardzo czesto wolam na niego Gru, Grub, jakos sobie skracajac. Wiec... gdy ide po polu i dre sie Grrrruub tez wszystkie spojrzenia są skierowane na mnie :evil_lol:[/QUOTE]

Dobrze ze nie mamy psa o takim imieniu, pewnie by mysleli ze do TZta tak wolam haha:evil_lol:


Kupiłam Gnidzie posłanko, z kociego juz wypadała...mam nadzieje ze go nie zeżre bo ostatnio coś zaczęła częściej ząbków używać:roll:
Fot mam sporo ale nie chce mi sie wstawiać, totalne lenistwo mnie ogarnęło:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='furciaczek']Ja to pol biedy...gorzej jak z TZtem jesteśmy a stoję z Menda w oddaleniu a on sie do niej wydziera...wiadomo ze ona mu nie odpowie wiec ja tam mu cos odkrzycze...miny ludzi bezcenne jak mysla ze on do ciezarnej zony zwraca sie per Mendo lub Gnido...a zona zachwycona tym faktem przy okazji:evil_lol: Ostatnio go jakaś babcia torebka potraktowała i opierdzieliła ze do kobiet tak nie można sie zwracać:lol:[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt:bosko

Mała jest fantastico :loveu:
Przeczytałam że to już drugi Berbeć, i to w tym samym wieku, hmm, na dogo jakaś moda zapanowała? ;))))

Czy ja dobrze widzę że to Luiza od Mandali była u Ciebie na grillu? :)

Edited by anetta
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niby w ciąży człowiek powinien odpoczywać a ja latam i czasu nie mam kompletnie na nic:roll:
Nadal występuję w dwupaku, ale chyba już nie długo.
Znalazłam jednego psiaka przy autostradzie, albo wywalony z auta albo potracony uciekinier...nikt go nie szuka w każdym razie.
A zeby bylo zabawniej to dwa dni później w nocy ktos mi wrzucił na podwórko szczeniaka...jakim trzeba byc kretynem zeby wrzucać małego psa w biegające stadko kaukazów? Nie wiem jakim cudem chlopak noc przeżył w ich towarzystwie.
Tak wiec mam dwa nadprogramowe psy...w ramach urozmaicenia bo przecież nie mam co robić i sie nudzę:evil_lol::evil_lol:

Nie mogliśmy z Kuba za żadne skarby świata dojść do porozumienia w sprawie imienia dla pasożyta, Kubcio specjalnie przyjechał na weekend aby w końcu rozwiązać problem...wiec decyzje podjął najważniejszy członek rodziny, nie kto inny jak Prezes :loveu:
Ja wrzuciłam jedna propozycje, Kubcio dwie i Prezio wybrał...po mojej reakcji widać czyja propozycja wygrała:lol:

[video=youtube_share;CDcbOQxEVBM]http://youtu.be/CDcbOQxEVBM[/video]
[url]http://youtu.be/CDcbOQxEVBM[/url]

Kubcio byl nie pocieszony ale powiedzielismy sobie ze z wyborem Prezesa nie ma dyskusji i obojętnie co nie padnie tak będzie, wiec juz oficjalnie można mówić ze pasożyt to Mariusz:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...