Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Foty cuuudne, mam jeszcze sporo. Przy okazji wrzucę :) 

 

Teraz latam jak dzika osa, w czwartek zopkowi przyjeżdżają...bigos gotuje, pierogi lepie i jednocześnie kończę remont pokoju w którym maja nocować. Nie wiem centralnie jak się nazywam, mam nadzieje ze będą zadowoleni z wizyty i wszystko wypadnie dobrze. U mnie średnio z organizacja wiec może być rożnie :P Musze jakieś rozmówki pol-ros kupić, zawsze to chociaż cos będzie w razie problemów z dogadaniem się. Stresa mam jak nie wiem hihi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gosiu,
dzisaj Sisi była u fryzjera. A strzyże ją znajoma co hoduje od lat sznaucery mini
I usłyszałam, że Sisi jest ładną suczką - ocena pod kątem rasy :)Ma ładną głowę, szyję i ladne proporcje :)
Nio jaka dumna byam :) Ona dzięki dużej ilości ruchu tak ładnie się "przebudowała" nabrala mięśni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znowu jestem...o dziwo tym razem nic sie nie stało wiec przełamałam tradycje przychodzenia tu w celach żałobnych. 

 

Goscie byli, było super, bez problemu sie dogadaliśmy...nawet w sklepach robiłam za tłumacza co w połączeniu z moja zerowa znajomością rosyjskiego było mega zabawne hihi 

Najłatwiej było sie dogadać wieczorami, wiadomo...wytrenowali mnie w piciu w ciągu tygodnia tak ze spokojnie mogę jechać do Rosji na wycieczkę i mnie nie wykończą. 

Przywieźli mi tyle prezentów ze po prostu nie miałam gdzie tego pochować, bardzo fajni, szczerzy ludzie...jakie ja miałam szczęście ze na nich trafiłam i od nich kupiłam Żopulka :) 

 

Żopcio na swojej pierwszej wystawie zachowywał sie super, dumna z niego byłam. Kolejnego dnia jeszcze lepiej, Najlepsze Szczenie w rasie u rosyjskiej sędziny. Baska pierwszego dnia wystawy spanikowana bidula, ale następnego juz super i miejsce 2 na 4 suki :) W niedziele byłyśmy w Radomiu i wyniki super  Junior Winner i  BOB Junior. 

 

Z Poznania przywlekłam do domu kaszel kennelowy, wszystkie psy chore...tylko Pikusia ominęło. Prezio napędził mi stracha bo dostał bardzo wysokiej gorączki i juz myślałam ze z tego nie wyjdzie...na szczęście szybko wrócił do siebie.  

Za tydzień sterylka Mendziowa, juz mam stresa dramatycznego....

 

Wieczorem może z fotami wpadnę :) 

Link to comment
Share on other sites

Najłatwiej było sie dogadać wieczorami, wiadomo...wytrenowali mnie w piciu w ciągu tygodnia tak ze spokojnie mogę jechać do Rosji na wycieczkę i mnie nie wykończą. 

 

:D
Szklankami piliście? ;)

 

Z Poznania przywlekłam do domu kaszel kennelowy, wszystkie psy chore...tylko Pikusia ominęło. Prezio napędził mi stracha bo dostał bardzo wysokiej gorączki i juz myślałam ze z tego nie wyjdzie...na szczęście szybko wrócił do siebie.

 

 

 

O kurde...

Już zdrowe?

 

Za tydzień sterylka Mendziowa, juz mam stresa dramatycznego....

 

 

Kciuki już zaciśnięte. Będzie dobrze!

 

Wieczorem może z fotami wpadnę :)

 

Czekamy!

W sumie juz jest wieczór. I to kolejnego dnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha Maciaszku z tymi szklankami zgadłaś...wygłupiłam sie stawiając kieliszki na stół..ich miny bezcenne były :P 

 

A psiska już zdrowe na szczęście, szaleją jak zawsze :) 

 

12314614_737536033012954_186566635216761 

 

Rodzeństwo :P 

12307492_737563836343507_263831667837616 

 

12303990_737743979658826_542504775892561 

 

12322541_738608056239085_699760122322338 

 

Subtelność Gnidy jest powalająca :P 

12339164_738615516238339_830429161523644 

 

 

Problem mam teraz z Baska, w ogóle nie chce jesc ;/ Juz wszystkiego chyba próbowałam...zero apetytu ehh

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hahaha Maciaszku z tymi szklankami zgadłaś...wygłupiłam sie stawiając kieliszki na stół..ich miny bezcenne były :P

 

Nie zgadłam, jeno wiedziałam :P Tz spędził 5 lat na wschodzie, sporo opowiadał. O piciu szklankami również :D

 

W listopadzie miała drugie urodzinki :)

 

JUż drugie?! Ale ten czas leci...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę kurde chodzić na spacery do miasta...zawsze spotkam jakiegoś idiotę. 

 

W niedziele wzięłam do miasta Queenie i Baśkę, przywykłam do wiecznego zaczepiania bo jednak nasze stado wzbudza spore zainteresowanie...zwłaszcza w połączeniu z moim gabarytem 153 i 40kg żywej wagi.

Zaczepiła mnie pewna babeczka, początkowo całkiem normalnie...po chwili leci litania ze duży pies na pewno rozszarpie małego i nie powinny razem mieszkać, tu padł dość obrazowy opis rozszarpywanej Basi, do tego standardowe hasło ze tym dużym to w pewnym wieku odwala i zagryzają właścicieli i mniejsze pieski... spojrzałam na zamulona Queenie, która znudzona prawie już zasypiała i próbowałam sobie wyobrazić jak ona może mnie rozszarpywać...a babie idzie w agresje w międzyczasie i zaczyna mi smycz Basi z rak wyrywać i mówić ze ona Basie weźmie, ze się zaopiekuje i ze u niej będzie mieć dobrze...no to w długą, ta wariatka za nami...przyspieszam a ta dalej za nami...w akcie desperacji odpięłam Queenie smycz, pokazałam ciacho, rzuciłam w kierunku babki i wydarłam sie na cale gardło "ZABIJ"... Queenia jak z procy ruszyła kierunku ciastka i tej wariatki zarazem...normalnie taki piruet wykonała laska ze szok, po czym sie wypierdzieliła w sposób tak cudny ze az ciężko opisać, wstała i zwiała z prędkością światła :P Jak miałam początkowo mega stresa ze będę musiała sie z idiotka o baśkę szarpać tak teraz po prostu rechotałam sie jak skończony debil...ludzie sa popierdoleni na maxa ehhh 

 

Księżniczki moje :) 

 

10519765_739499086149982_917737567744074 

 

12307587_739508459482378_290752684822542 

 

Gnida to jednak świr jest...:P

12309783_739782732788284_301550183667704

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...