Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

U mnie jeśli coś ginie to znaczy, że mam szukać w kociej kuwecie albo za biurkiem, w koszu na śmieci (który od jakiegoś czasu jest kocim domkiem) - bo to znak, że kot schował do swojego skarbca :D. Trzymam kciuki za odnalezienie.

Kaukazice robią wrażenie! Uwielbiam duże psy, choć molosi charakter nie jest dla mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie jeśli coś ginie to znaczy, że mam szukać w kociej kuwecie albo za biurkiem, w koszu na śmieci (który od jakiegoś czasu jest kocim domkiem) - bo to znak, że kot schował do swojego skarbca :D. Trzymam kciuki za odnalezienie.

Kaukazice robią wrażenie! Uwielbiam duże psy, choć molosi charakter nie jest dla mnie ;)

 

Jestem zakręcona ale lampy do kociej kuwety raczej bym nie wsadziła haha  Przewaliłam wszystko i nie znalazłam...chyba muszę sie pogodzić ze strata ehh 

 

Kaukazy maja jak dla mnie idealny charakter, temperament i podejście do życia. Molosy to spora grupa o dość zróżnicowanych charakterach i temperamentach...może jednak coś znajdziesz dla siebie :P 

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie dzisiaj rano znowu aparat znalazłam w kuwecie (bo położyłam sobie nad ranem aparat na wierzchu, by nie zapomnieć zanieść dgo do serwisu), ale uwaga... teraz już działa :D

 

Co do molosów, podobają mi się leośki, ale jakoś ich nie widzę z malamutami i aussie u mnie :D. Zbyt duża rozpiętość, no ale może kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

fajnie tak kogoś zobaczyć po tak długiej przerwie. ja sióstr już z rok nie widziałam. zastanawiam się czy nie zrobic w Polsce niespodzianki i nie przyjechać na święta...  to by było coś po trzech latach emigracji świeta w Polsce z rodziną spędzić.... czas pokaże czy uda się ten pomysł mi zrealizować. A psy pewnie się ucieszą, że będzie w domu dodatkowa para rąk do miziania :)

Link to comment
Share on other sites

I nie przyjechała...a tak się kurde cieszyłam na to spotkanie :(

Ale nudzić się nie będę , w sobotę wycieczka do Wawy do okulisty z Basia na kontrolne badanie, w środę dla odmiany wycieczka z Queenia do kardiologa tez na kontrolne badania i RTG robimy wiec już teraz ma stresa związanego z narkoza . A za dwa tyg przyjadą hodowcy Zopcia z Białorusi w odwiedziny na kilka dni...będzie zabawnie bo oni nic po polsku a ja nic po rosyjsku hehe  Żeby było ciekawiej przyjadą z siostra i matka Zopulka....i ze swoimi znajomymi którzy przywiozą dwa amstafy. Nawet nie chce sobie tego jeszcze wyobrażać nawet :P 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie zacałują :)

 

No właśnie moje za gośćmi w domu to nie przepadają hihi

 

fajnie tak kogoś zobaczyć po tak długiej przerwie. ja sióstr już z rok nie widziałam. zastanawiam się czy nie zrobic w Polsce niespodzianki i nie przyjechać na święta...  to by było coś po trzech latach emigracji świeta w Polsce z rodziną spędzić.... czas pokaże czy uda się ten pomysł mi zrealizować. A psy pewnie się ucieszą, że będzie w domu dodatkowa para rąk do miziania :)

 

Ojjj to by była na pewno rewelacyjna niespodzianka! Taka rozłąka z rodzina jest straszna, byłam ładnych parę lat na emigracji i tęskniłam okropnie. 

Link to comment
Share on other sites

Wizyta u okulisty super, Basiowe oczka czyste na wszelkiego rodzaju grzywaczowe dolegliwości :) Zachowywała sie super, zero stresu. 

Basia spotkała swojego tatusia, ten jednak nie bardzo chciał się do niej przyznać :P 

Jutro jak będzie słoneczko to będzie sesja zdjęciowa psiaków, doczekać sie nie mogę....od dłuższego czasu przekładamy przez pogodę, mam nadzieje ze jutro już plan wypali.

Link to comment
Share on other sites


Kudłate moje dziewczynki, najwspanialsze laski pod słońcem :P

12030534_710073272425897_818459256895042

 

A skąd Ty takie fajne pompony wytrzasnęłaś ????
 

 

Kurde, od tygodnia chyba już szukam lampy błyskowej do aparatu i nie mogę znaleźć...cały dom przewaliłam i nic...nie mam pojęcia co sie z nią stało, pożyczyć na pewno nikomu nie pożyczałam...wywalić przypadkowo chyba raczej tez nie wywaliłam...chyba będzie trzeba kupić nowa...ale wtedy najpewniej odnajdzie się stara ;/  Skleroza potrafi jednak skomplikować życie :P

Buahahahaha .... mam to samo. Albo obiektywu szukam, albo permanentnie denek przednich.
Fiu .... też jestem na etapie szukania lampy. Gdzieś ją wcisnęłam. Z pewnością (z pośpiechu, jak zwykle) nie odłożyłam jej na miejsce :P

Link to comment
Share on other sites

Kaukazie ozdóbki robi znajoma, ma talent dziewczyna. Mogę podesłać namiar jak chcesz. Twoje azjaty tez pięknie by sie prezentowały podejrzewam w czymś takim :) 

Były zdjęcia, efekty obłędne...az szkoda wrzucać na dogo bo po zmniejszeniu efekt zupełnie inny i grzech niszczyć takie arcydzieła. 

 

Z miłością mojego życia <3 

12195111_724480530985171_129783238672388 

 

12191189_724484014318156_288863740090674 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...