Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Moja mamuśka bardzo cierpi z powodu tych imion...tata natomiast wpadł na pomysł ze jak kiedyś kiedyś jakiś samiec do rodziny przyjdzie to trzeba nazwać go Owsik żeby sie ładnie wkomponował:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

I Gnida w wersji na Conchite:diabloti::lol:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Re1pgTvbcZ4/U3zCt6rGPFI/AAAAAAAAOX8/6SAYX483qZ4/w680-h453-no/GP1A1127-2.jpg[/IMG]
ewentualnie chce sie do sznupa upodobnic:lol:


Agaga...padłam hahaha
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-z3d5aLVcX6w/U3zGaPEUJ2I/AAAAAAAAOYM/ieLBr-8wHrI/w700-h597-no/b.jpg[/IMG]

Edited by furciaczek
Link to comment
Share on other sites

"Pies na sprzedaż - za darmo w dobre ręce. wspaniały pies stróżujący. właściciel nie jest w stanie go dłużej utrzymywać, bo w okolicy nie ma już żadnego dilera narkotyków, złodzieja, mordercy ani zboczeńca do zjedzenia. większość zna go pod jego [I]orientalnym [/I]imieniem, Ho Lee Schitt" - co wymawia się mniej więcej "hoł-li-szit", tak jak "holy shit", czyli jasna cholera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a widzisz, ja dopiero opis na fejsie przeczytałam. no, imię to on ma najlepsze :D ho lee schitt :evil_lol:[/QUOTE]

:lol:
[quote name='Czekunia']Melduję, że przebrnęłam przez cały wąteczek i teraz już będę na bieżąco:evil_lol:.
No i wiem, kto jest kto:loveu:!
Mała Gnida przecudna, a wersja na Conchitę BOMBA! Przynajmniej odwala za Ciebie "wyczesywanie" kaukazów:diabloti:.[/QUOTE]

Ze tez chciało Ci sie to wszystko czytać:crazyeye:

[quote name='Izabela124.']Super, że mała Gnida tak wkomponowała się w stado :)[/QUOTE]

Taka kluske wprowadzić zdecydowanie latwiej jak podrostka, cale szczęście:p

[quote name='Pani Profesor']ale Ci zazdroszczę :placz:[/QUOTE]

U Ciebie jeden Pat robi za 5 moich:evil_lol::evil_lol:

[quote name='wilczy zew']Czy ktoś może przetłumaczyć mi ten opis?

Zmuszasz małego sceniacka do pracy,do wyczesywania kaukazów :mad:[/QUOTE]

Musi jakoś na żarcie zarobić:eviltong:

[quote name='Mała Nika']Ale masz fajne stadko :p I kociaste i psiaste- Aż zazdroszczę:loveu:
Mała Gnida przeurocza <3 Wygląda na straszną skodurzycę:diabloti:[/QUOTE]

Oj taka taka mała cholera to jest, ale najmniejsza wiec musi jakoś tak bardziej ekspresyjnie walczyć o swoje:lol:

Wczoraj na szczepionku byliśmy, dobija do 10kg...i tfu tfu przestała mi juz jojczyc w samochodzie, na początku darła ryj jak Prezes i juz miałam wizje 2 śpiewaków pokładowych:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']:lol:


Ze tez chciało Ci sie to wszystko czytać:crazyeye:


[/QUOTE]

Całkiem przyjemnie się czyta perypetie Waszego stada:diabloti:.
Poza tym śledziłam Was już kiedyś;), ale wtedy była tylko Furia i Prezio. Potem zginęliście mi w odmętach Dogomanii, no ale teraz nadrobiłam.

Przyznam się szczerze, że nigdy kaukazy mi się nie podobały, więc jak natknęłam się na Dogo na informację, że masz kaukazy, to pomyślałam: "OSZALAŁA!"... Weszłam do galerii z ciekawości i... Przepadłam!
Nie wiem, czy to możliwe, bo nie znam się kompletnie, ale Twoje kaukazy są jakieś takie wyjątkowe pod względem urody:evil_lol:.
No! Pienkne som! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Całkiem przyjemnie się czyta perypetie Waszego stada:diabloti:.
Poza tym śledziłam Was już kiedyś;), ale wtedy była tylko Furia i Prezio. Potem zginęliście mi w odmętach Dogomanii, no ale teraz nadrobiłam.

Przyznam się szczerze, że nigdy kaukazy mi się nie podobały, więc jak natknęłam się na Dogo na informację, że masz kaukazy, to pomyślałam: "OSZALAŁA!"... Weszłam do galerii z ciekawości i... Przepadłam!
Nie wiem, czy to możliwe, bo nie znam się kompletnie, ale Twoje kaukazy są jakieś takie wyjątkowe pod względem urody:evil_lol:.
No! Pienkne som! :loveu:[/QUOTE]

Czy ja wiem ze one jakieś wyjątkowe, paskudne nie sa:evil_lol:

Queenia co mi zrobiła, normalnie miałam ochotę mordować mojego idealnego psa.
Jak co rano przed 5 ide zamknąć duze kaukazy żeby domowe mogły zacząć wychodzić na siq...Celnis leci wita sie, mizia...Queenie nie ma...dziwne.
Dre sie...stoje, czekam...nic. Zaczynam chodzić i krzyczeć...nic sie nie dzieje...zaczynam wiec w lekkiej panice biegać, śladu po psie nie ma...zajrzałam w każdy możliwy kat przerabiając w międzyczasie ze 3 zejścia na zawal. Celnika zamknęłam, sruuu do domu po kluczyki od auta i tel...wybiegam, otwieram drzwi od samochodu i słyszę szurniecie w garażu...otwieram, patrze..jest i ona..królewna moja. Nie raczyła sie słowem odezwać:angryy:
Gdyby nie szurnęła doniczka to byl pewnie pól dnia jeździła po wiochach, z tuzin ludzi bym z całego województwa ściągnęła o 5 rano bo mi pieseczek uciekł...a wtedy to przysięgam ukatrupiłabym i przerobiła na włochata narzutę na kanapę:diabloti:
Wyszłam z domu garażem i musiała mi sie suka przemknąć jakoś ze nie zauważyłam...biegając w panice do głowy mi nie przyszło żeby w domu jej szukać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']dowcipnisia z niej :lol:[/QUOTE]

Taak, za jakis czas jak mi ktorys taki numer wywinie to chyba rodzic zaczne ze stresu...ito doslownie nie w przenosni:lol:

[quote name='malawaszka']kruszynka się przemknęła niepostrzeżenie :lol:[/QUOTE]

No wiesz...wpominalam ze kiedyś kiedyś żółw mi uciekł?... no wiec to ze nie zauważyłam kaukaza czmychającego mi miedzy nogami nie było dla mnie jakimś większym zaskoczeniem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Opowiedz jak Ci żółw uciekł :crazyeye:[/QUOTE]

Normalnie...wyszłam z nim na spacer i mi nawiał:evil_lol:

[quote name='Vailet']ja kiedyś spotkałam dziewczynę która była z żółwiem na dworze, okazało się, że go właśnie znalazła i szuka jego właściciela :cool1:[/QUOTE]

Ooo może to mój był:lol::lol:

[quote name='Naklejka']Yyyy... ja kiedyś szukałam Jetsana po całym mieszkaniu, a leżał w moim pokoju za moimi plecami. Nie wiem jak go nie zauważyłam i to nie pierwszy raz mi się zdarzyło :evil_lol:

Fajna ta mała gnida :loveu:[/QUOTE]

Czasami te duże wbrew pozorom łatwiej zgubić:lol:


Preziolek zadowolony, ma kogo besztać:loveu: ... a młoda generalnie sie tym faktem nie przejmuje czym doprowadza Preziolka do czarnej rozpaczy:evil_lol: Imie jednak idealnie wybraliśmy:lol:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IsvynW7tsQE/U37MofDyzLI/AAAAAAAAOYg/KSG47DqOQ_s/w680-h453-no/GP1A1493-3.jpg[/IMG]

i troche wariactwa
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fXe5vrAXLdo/U37M6iB-YsI/AAAAAAAAOYw/w1-COpM_DTo/w680-h453-no/GP1A1443-2.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OFFp6Q1nOw4/U37NAJrA5RI/AAAAAAAAOZA/Gdp5OYcraoo/w680-h454-no/GP1A1435-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-IsvynW7tsQE/U37MofDyzLI/AAAAAAAAOYg/KSG47DqOQ_s/w680-h453-no/GP1A1493-3.jpg[/URL]
Prezio jakie ma duże legowisko :diabloti:

Czym focisz ? :razz:[/QUOTE]

Przejal kocie legowisko..w zasadzie to domek dla kotow, tylko sie splaszczyl pod czarnym tylkiem:evil_lol:

Canon 5D markIII + canon 50mm f1.4 ... marzy mi sie canonek 70-200 f2.8:loveu: bo tym małym to latające psy foci się koszmarnie:roll:

[quote name='wilczy zew']...i nie mogłaś za nim nadążyć :evil_lol:[/QUOTE]

No...chwila nie uwagi i żółwia nie ma:evil_lol:

[quote name='Pani Profesor']moja kuzynka też zgubiła żółwia, da się :diabloti:

a mała jest...o matko :loveu: przesłodka! dwa małe burble na dogo to za dużo jak na mój stopień zasłodzenia :eviltong:[/QUOTE]

O dobrze wiedzieć ze nie tylko mi uciekł:lol:


Dzisiaj sie zorientowalam jak menda nam urosla...w szoku jestem ze juz takie duze nasze szczeniatko:loveu:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IX8z7Sb-GVo/U38xQ9jXomI/AAAAAAAAOZU/cUo3-Y6rwmo/w680-h454-no/GP1A1574-2.jpg[/IMG]
Ale rozumek dalej malutki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...