Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Jak miło patrzeć na szaleństwa Prezia! Będzie miał dwie dziewczyny to dopiero będzie :multi:
Twoje zdjęcia z Celnikiem są obłędne, dopiero widać jakie to wielkie psisko :loveu:
Na ruskie widać nie mam mocnych, elektryczne czy nie, jak zechcą to i tak wejdą i zdemolują ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ja o zmianę tytułu, zmianę bannerków piszę zawsze do Vectry i szybko wszystko zmienia :)[/QUOTE]

[quote name='wilczy zew']Popieram,Vectra.[/QUOTE]

Dzieki, juz napisalam :)

[quote name='agaga21']błagam:placz::placz: zmień jej to "domowe" imie!!!:placz:[/QUOTE]

Na razie nic innego mi do głowy nie przyszło...może jak przyjedzie to cos mi wpadnie do głowy...:lol:

[quote name='weszka']Jak miło patrzeć na szaleństwa Prezia! Będzie miał dwie dziewczyny to dopiero będzie :multi:
Twoje zdjęcia z Celnikiem są obłędne, dopiero widać jakie to wielkie psisko :loveu:
Na ruskie widać nie mam mocnych, elektryczne czy nie, jak zechcą to i tak wejdą i zdemolują ;)[/QUOTE]

Oj tak, Preziolek odmłodniał nam o parę lat...a przy okazji Menda zaczyna się powoli jakoś zachowywać w miarę przyzwoicie bo wujek Hektor pozwala jej wchodzić na głowę...zdziwiona była po pierwszym wpierdzielu ale traumy nie ma:evil_lol:
A kaukazy to do gniazdka musiałabym chyba bezpośrednio podłączyć żeby impuls zrobił na nich jakiekolwiek wrażenie:lol:

Kociatych dawno nie bylo :)
[video=youtube_share;8kfHDHa5gLA]http://youtu.be/8kfHDHa5gLA[/video]

i pancio denerwujacy szczeniaka
[video=youtube_share;MatrYS8YSXI]http://youtu.be/MatrYS8YSXI[/video]

Link to comment
Share on other sites

no dzieje sie uwas dzieje a bedzie jeszcze weselej!!!
kwiatki.... albo w koncu dadza spokoj albo ty daj se na luz.
mnie sie jakos udawalo z moimi mlodymi dochodzic do ladu ,ale pracy bylo podwojnie, za to niestety jak sfora leci , leciala to napewno nie po sciezkach ino na przelaj i to mam do dzis wiec zawsze jakies straty sa i z tym juz musze zyc.
ja sie ino zastanawiam , ot tak z moich terazniejszych doswiadczen, jak to bedzie jak twoje male bedzie zaczynalo byc samodzielne i czy wtedy wsie psy beda delikatne i uwazne, u mnie Dona nie zauwaza Ali niestety a bawic sie zawsze musza najlepiej na mnie i na niej na raz, to co prawda jest zwiazane z zazdroscia ale nie umiem z tym do konca zrobic porzadku, nie tak jak z poprzednimi psami tamte zawsze na dzieci uwazaly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Cieszę się bardzo, że Prezio dogadał się z Mendą :loveu: Na pewno dobrze mu to zrobi :)[/QUOTE]

Oj tak :)

[quote name='weszka']Sporo tych kociatych ;) A polowanie na wodę bawi mnie za każdym razem jak psy to robią :)[/QUOTE]

Tylko 5 :P

[quote name='Tekla64']no dzieje sie uwas dzieje a bedzie jeszcze weselej!!!
kwiatki.... albo w koncu dadza spokoj albo ty daj se na luz.
mnie sie jakos udawalo z moimi mlodymi dochodzic do ladu ,ale pracy bylo podwojnie, za to niestety jak sfora leci , leciala to napewno nie po sciezkach ino na przelaj i to mam do dzis wiec zawsze jakies straty sa i z tym juz musze zyc.
ja sie ino zastanawiam , ot tak z moich terazniejszych doswiadczen, jak to bedzie jak twoje male bedzie zaczynalo byc samodzielne i czy wtedy wsie psy beda delikatne i uwazne, u mnie Dona nie zauwaza Ali niestety a bawic sie zawsze musza najlepiej na mnie i na niej na raz, to co prawda jest zwiazane z zazdroscia ale nie umiem z tym do konca zrobic porzadku, nie tak jak z poprzednimi psami tamte zawsze na dzieci uwazaly[/QUOTE]

Zobaczymy czy przetrwaja kwiaty, najgorzej to duze kaukazy...armagedon, depcza, wyrywaja, wykopuja...dramat;/

[quote name='agaga21']chwilę zastanawiałam się co mi za obca galeria wskoczyła do subskrypcji :D[/QUOTE]


[quote name='wilczy zew']To tak jak ja :-)[/QUOTE]

Tez tak myslalam:evil_lol::evil_lol:

[quote name='agaga21']ale gosia, w tytule zabrakło wzmianki o pikusiu :([/QUOTE]

Juz mi sie nijak nie chcial zmiescic:roll:
Dzisiaj gada chciałam ogolić...ale w połowie znowu mi maszynka padła...a to nowa bo poprzednia mi padła jak Prezia strzygłam:angryy:

Ksiegowa mi jeszcze PITu nie zrobila, jade ja zaraz mordowac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A jak wiadomo, kobiety w ciąży miewają humorki :D[/QUOTE]

A musze powiedziec ze mnie jakos to omija, cale szczescie...moglabym nie wytrzymac sama ze soba:evil_lol::evil_lol:
I tak najgorsze jest latanie po sklepach...więcej wydaje jak w zoologu a to dość przerażające jest:lol:

[quote name='Tekla64']a nie zlozyla go elektronicznie?[/QUOTE]

Nie, dzisiaj złoży...bo sie nie wyrobiła:roll:

Edited by furciaczek
Link to comment
Share on other sites

Wet był poszczepic towarzystwo, przy okazji Preziowi kontrolne badania zrobiłam...i niestety to co miało być guzkiem po zastrzyku okazało sie dość podejrzanym czymś...jutro jedziemy wycinać...ja już stres, stan przedzawałowy i najgorsze myśli:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a on się da tak wetowi dotknąć na miejscowym tylko?

trzymam nadal :kciuki:[/QUOTE]

Nie będzie miał wyjścia...rozpieszczony jest na max ale wie co to wkurzona Pańcia:diabloti:

Dzieki dziewczyny za kciuki...na 9 jedziemy...z nerwów kopce fajki:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...