Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='agaga21']no dokładnie. kiedyś będę miała na bank, ale póki co będę się twoim zachwycać :)
odkąd poznałam tą rasę, nie myślę o niczym innym. przeczytałam chyba wszystko co można było o bb przeczytać, oglądam mioty, zapowiedzi miotów, wyceny. no jednym słowem mam jobla na ich punkcie. mam wymarzonego, wyśnionego szczeniaka w mojej głowie i takiego kiedyś sobie sprawię.

genialne zdjęcie:evil_lol:
gosia, co to za wyżlica?
[URL]http://i61.tinypic.com/2a5k5xu.jpg[/URL][/QUOTE]

To Sara, przyjeżdża do nas od czasu do czasu....moje psy ja uwielbiają, my tez hihi i zawsze jest mile widziana.


[quote name='Tekla64']marzenia sie spelniaja!
moze nie wtedy gdy sa najintensywniejsze ale wiem ze sie spelniaja, czasem trzeba sie ino w cierpliwosc uzbroic.

ja mysle ze bedzie fajna para z malej i Preziolka

a no niestety nie ma mozliwosci przezycia calego zycia z jednym psem wiec .... zmiany sa bo bez ja bym nie umiala zyc[/QUOTE]

Niestety, nie mozna :(

[quote name='malawaszka']Ta "mała" zdaje się rz dwa przerośnie Prezesa :lol:[/QUOTE]

On lubi duze kobiety:evil_lol:

[quote name='ewaal1982']O Mamo, jakie piękne i ogromne stado :D[/QUOTE]

Witamy serdecznie :)


Jaka okropna pogoda, cala noc padało i teraz tez leje...na werandzie mam maaase dżdżownic:crazyeye: Dom po porannych spacerach wygląda jak podwórko...tyle błota:shake: Dobrze ze kaukazy nie chciały wejść do domu, wtedy to już totalny armagedon....skończyłoby sie malowaniem ścian:evil_lol:
Gdzie ta wiosna!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Daj linka :placz:[/QUOTE]

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=_L1pH09h-I0[/URL] :)

[quote name='Doginka']Pięknie zasypia podczas jazdy :lol: Słodziak:loveu:[/QUOTE]

Zazwyczaj jeszcze wymiotował przez sen hihi

[quote name='agaga21']celnik to już pewnie się tak ładnie nie mieści na przednim siedzeniu?:cool3:[/QUOTE]

On teraz nie wejdzie do przodu, albo tylna kanapa albo bagaznik:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj sie wzięłam za prace ogrodowe, posadziłam sobie bzy i porzeczki...zabrakło mi ziemi wiec skoczyłam do Obiego...trochę mnie poniosło i przywiozłam caaaly samochód dziwnych roślin, do tego plotek drewniany i jak pogoda dzisiaj pozwoli to będę szaleć:evil_lol:
Potem sobie jeszcze jakiś warzywniak zrobię:loveu: I malinki kupie, truskaweczki i agreścik:multi:

Maluchy sobie rosną:loveu:
[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1970741_691797524196948_1268920235_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Na cale szczęście nie uznane przez FCI...i oby tak zostało:p
Najbardziej to mi sie redy podobają i płowe, pregusy i łaciate jakoś do mnie nie przemawiają...ale kto wie może będziemy mieć pręgowane dziewczę. Wybierzemy jak poznamy cala kluskowa ekipę :)

Z prac ogrodniczych nici, pogoda nie bardzo:roll:
Jefreyka ma rujkę, doprowadza mnie to powoli do szalu...od paru dni łazi i tak drze mordę jakby żywcem ze skory obdzierali:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Najbardziej to mi sie redy podobają i płowe, pregusy i łaciate jakoś do mnie nie przemawiają..[/QUOTE]

to tak jak mi. obstawiam, że kupisz tą płową dziewczynkę :) mi najbardziej podobają się te ciemno płowe i czerwone ale z dużą ilością czarnego, tzn z dużą maską i tym ciemnym nalotem:loveu:

dlaczego jefreyki nie ciachniesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Ogrodniczo sie rozszalalas :-)

Dawaj wsie foty malych jakie dostajesz,prosze!

To gdzie je mozna ogladac jak nie na wystawie?[/QUOTE]

Organizowane sa tak zwane wyceny BB pod patronatem [COLOR=#000000][FONT=arial][I]SABT i [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial][I]EBBASA[/I][/FONT][/COLOR], w Pl chyba nie robią.
Ale jak byłam w Wawce na Klubowej Molosów to mi BB śmignęły, wiec wnioskuje ze coś się dzieje jednak w temacie pokazywania tej rasy. Moze Aga coś więcej będzie wiedziała.


[quote name='agaga21']to tak jak mi. obstawiam, że kupisz tą płową dziewczynkę :) mi najbardziej podobają się te ciemno płowe i czerwone ale z dużą ilością czarnego, tzn z dużą maską i tym ciemnym nalotem:loveu:

dlaczego jefreyki nie ciachniesz?[/QUOTE]

Jeff białaczkę ma wiec żadne zabiegi nie wchodzą w grę, a rujki ma od momentu jak zaczęłam pakować w koty Virbagen...wcześniej miała zahamowane...a teraz cierpię katusze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...