Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Trzymajcie kciuki za Furke...tak bardzo sie boje...w poniedzialek wieczorkiem mam nadzieje wszystko sie wyjasni po dokladnych badaniach. Dzisiaj mnie scielo z nog ale wierze, wierze ze to pomylka, ze wet konowal, ze to sie nie dzieje naprawde...wierze tak bardzo w to wierze :(
Trzymajcie kciuki za moja pregowana wredotke...ta cholerna niepewnosc mnie wykonczy, nie wiem jak dotrwam do poniedzialku.
Niby wiem ze dzisiajsze badanie, diagnoze mozna sobie wsadzic gleboko...ale i tak sie boje ze to nie pomylka, ze mial racje...cholernie sie boje...nie teraz, nie tak...zbyt wczesnie...nie moje pregowana ksiezniczka........nie wyrobie do poniedzialku chyba.

Link to comment
Share on other sites

W poniedzialek sie okaze co sie dzieje...jedziemy do Torunia, do dobrego, zaufanego weta...weta ktorego diagnozie zaufam...narazie wbrew logice, wbrew zdrowemu rozsadkowi panikuje i wyje...w poniedzialek napisze co sie dzieje...narazie nie wiem, a w to co dzisiaj uslyszlam nie wierze...ale i tak panicznie sie boje;/

Link to comment
Share on other sites

Gosia bedzie dobrze!! pamietam jak mi opowiadalas o konowalach w anglii, tez wielkie diagnozy stawiali wielcy lekarze wiec sie nei martw, wszystko bedzie ok...

:glaszcze:
[SIZE=1]a swoja droga tez bym ocipiala do poniedzialku:shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Chrzanić debila konowała (wiem, łatwo się mówi...). Papla głupek pewnie co mu ślina na język przyniesie.
Trzymaj się :glaszcze:. Oby do poniedziałku, kiedy wszystko się wyjaśni. A wtedy, już z uśmiechem na ustach, pojedziesz do pseudoweta i lutniesz mu w ryło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']...Oby do poniedziałku, kiedy wszystko się wyjaśni. A wtedy, już z uśmiechem na ustach, [B]pojedziesz do pseudoweta i lutniesz mu w ryło![/B][/QUOTE]
I ja się przyłączam do tej wypowiedzi, bo oddaje w pełni to co myślę i co czuję;-)
Z całych sił zaciskam:thumbs:I czekam na wieści w poniedziałek;-) Będzie dobrze, musi być:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarek, z którego dochód wspomoże między innymi również podopiecznych furciaczkowej, czyli corsiaki w potrzebie na które tak mało jest deklaracji
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207432-SUPER-GAD%C5%BBECIARSKO-BI%C5%BBUTERYJNO-PSI-bazar-na-BB-i-nie-tylko-do-20.05?p=16839570#post16839570[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...