Jump to content
Dogomania

Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.


Karro

Recommended Posts

[quote name='understandme']No właśnie obawiam się bordera :evil_lol:, tych schiz, bo czytałam trochę o tym, ale na żywo nie miałam okazji zagłębić się w ten temat.[/QUOTE]

Ja się wkręciłam w światek borderowy przez koleżankę. Pewnie niedlugo poznam kolejne psy. Wiem, że to rasa nie dla mnie, nie odpowiadają mi te schizy i brak kreatywnego myślenia :eviltong: Fred z którym chodzę na spacery jest mega najarany na zabawki, miło się patrzy na to, jak zasuwa za dyskiem. Czasem żałuję, że Arni nie ma takiej korby, ale jednak Arnik jest bardziej myślący i dobrze pracuje na żarcie. No i to pasienie i zaganianie, maaasakraaa! Jetsana traktował jak owcę :evil_lol:
Sama się zastanawiam nad kolejnym psem i własnie myślę nad belgiem, holendrem, albo może będzie pudel, nad ONkiem użytkiem też myślałam, tylko jednak wolałabym mniejszego psa. Jeszcze po głowie chodzą mi teriery, uwielbiam uparte psy z charrakterkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
Ostatnio postanowiłam uświadomić Cesara, że pies nie tylko chodzi, biega, skacze, ale potrafi także pływać :D Na początku do śmiechu Cesarowi nie było, choć wyglądał komicznie, ale gdy oswoił się z wodą, po krótkich sesjach pływania brykał jak szczeniaczek przy brzegu :)
 
a56b5b1234287796gen.jpg
 
38024368f3e7fb7agen.jpg
 
b8869f1fb513441cgen.jpg
 
a644f4d3b7805b31gen.jpg
 
41554fb0e7ad0bb8gen.jpg
 
e995742f958d5456gen.jpg
 
127f69ca94b7348cgen.jpg
 
ecb7f98304fcf285gen.jpg
 
09cda7ac4d378c60gen.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...