Jump to content
Dogomania

~~~Splacamy mega dlug za pszczynskie psy...BUDRYSEK sama nie da rady...pomozmy~~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="red"]W tym dziale [B]NIE TRZEBA CZĘSTO PODRZUCAĆ[/B], bo wątki nie spadaja poza pierwsza stronę.

Tu trzeba DZIAŁAĆ: rozsyłać apele o pomoc, robić bazarki, zbierać kasę wśród osób nie związanych z dogo (krewnych, znajomych, psiarzy z podwórka, współpracowników).
Wtedy się uda!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua'][COLOR="red"]W tym dziale [B]NIE TRZEBA CZĘSTO PODRZUCAĆ[/B], bo wątki nie spadaja poza pierwsza stronę.

Tu trzeba DZIAŁAĆ: rozsyłać apele o pomoc, robić bazarki, zbierać kasę wśród osób nie związanych z dogo (krewnych, znajomych, psiarzy z podwórka, współpracowników).
Wtedy się uda!!![/COLOR][/QUOTE]
Podpisuję się pod tym, Naczelna Oddłużaczko na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przyznac sie kto to jest Sylwia C , z fb? :)

Paypal do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tylko prosze o dopisek "dlugi"
reszta moze byc wplacan na monika083


[FONT=Times New Roman][B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]mbank 12 1140 2004 0000 3202 5721 0875 [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]MONIKA FLORKIEWICZ[/B][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]moge tez podac konta lecznic[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]moze na fb wkleicie pisemka z lecznic?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]1[/SIZE][/FONT]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/dscf4656k.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5827/dscf4656k.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL]

nr 2

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf4659.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/152/dscf4659.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']kochane przydało by się jakieś rozliczenie żeby było widać czy ten dług się zmniejsza czy nie[/QUOTE]

kasiorke zbiera monika083 z bazarku cegielkowego
bazarek Nikaragua jeszcze trwa
dzwonilam przed chwila do lecznicy zeby przyslali ma na razie na @ obecny dlug, Pawelek dopiero jutro wychodzi z lecznicy
u Oczko jeszcze troche sie nazbieralo ale niestety nie uda sie jej uratowac :( (*) tak samo jak Poziomki :( (*)
za to 60 zl za krew Amigo jest juz uregulowany...dzieki Danusiek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']BUdrysku ja to rozumiem ale ludzie są różni, i może Ci ktoś zaraz zarzucić że wpłacił a nie ma żadnej informacji że to zrobił, lepiej wcześniej się zabezpieczyć

pozdrawiam:)[/QUOTE]

poprosze Monike zeby przekleila tu informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']kasiorke zbiera monika083 z bazarku cegielkowego
[/QUOTE]czy zatem monika083 jest skarbnikiem całego długu? czy jak? bo nie wiem gdzie ma przelać kaskę z bazarków (jak się skończą oczywiście). Bo dobrze gdyby był skarbnik. i oczywiście potrzeba aby kliniki dawały pisemne potwierdzenia dokonywanych wpłat (godzą się na małe wpłaty?, bo nasz wrocławski musielismy spłacą w dużych kwotach)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']czy zatem monika083 jest skarbnikiem całego długu? czy jak? bo nie wiem gdzie ma przelać kaskę z bazarków (jak się skończą oczywiście). Bo dobrze gdyby był skarbnik. i oczywiście potrzeba aby kliniki dawały pisemne potwierdzenia dokonywanych wpłat (godzą się na małe wpłaty?, bo nasz wrocławski musielismy spłacą w dużych kwotach)[/QUOTE]

tak, ja jestem skarbnikiem i co wieksze wplaty po kilkaset zloty .bede przelewac bezposrednio do klinik.

a z bazarku cegielkowego uzbieralo sie juz 445 zl:) czekam na wwplaty i mysle, ze kolo 500zl sie uzbiera w sumie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']kochane przydało by się jakieś rozliczenie żeby było widać czy ten dług się zmniejsza czy nie[/QUOTE]

kochana, w tej chwili trwaja dopiero pierwsze bazarki na dlug, do lecznic nic jeszcze nie zostalo wplacone, cegielkowy konczy sie 3siego, mysle, ze ok 500zl sie uzbiera, przeleje do lecznicy i wtedy wpisze to rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']czy zatem monika083 jest skarbnikiem całego długu? czy jak? bo nie wiem gdzie ma przelać kaskę z bazarków (jak się skończą oczywiście). Bo dobrze gdyby był skarbnik. i oczywiście potrzeba aby kliniki dawały pisemne potwierdzenia dokonywanych wpłat (godzą się na małe wpłaty?, bo nasz wrocławski musielismy spłacą w dużych kwotach)[/QUOTE]

mysle, ze nie bedzie problemu z potwierdzeniami nawet malych wplat,tylko ze wetka z lecznicy nr1 w przylym tyg ma urlop, ale jutro pogadam z Nia o tym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...