Jump to content
Dogomania

zwarjowana HUBA


alban87

Recommended Posts

Hej Marek ja swoim daje ciagle gotuje i zyja jeszcze :eviltong: ale wydaje mi sie ze to im na zdrowie idzie.Bardzo sie ciesze ze malenstwo zdrowe.Znasz moze forum stake -out ?? Duzo wiadomosci i fajni ludzie jak by co to podam Ci adres:p ale przy takiej liczbie psów powinienes je kojarzyc :roll:
A powiec trenujesz gdzies z nimi?? bo Huba to jeszcze za mała jest, a i miałam zapytać z jakij hodowli ja masz ?????????
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30694[/URL]
:p Ays, Figa i ja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Hej Marek ja swoim daje ciagle gotuje i zyja jeszcze :eviltong: ale wydaje mi sie ze to im na zdrowie idzie.Bardzo sie ciesze ze malenstwo zdrowe.Znasz moze forum stake -out ?? Duzo wiadomosci i fajni ludzie jak by co to podam Ci adres:p ale przy takiej liczbie psów powinienes je kojarzyc :roll:
A powiec trenujesz gdzies z nimi?? bo Huba to jeszcze za mała jest, a i miałam zapytać z jakij hodowli ja masz ?????????
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30694[/URL]
:p Ays, Figa i ja[/quote]
Ale przeciez on ma tylko jednego psa :razz: Hube... Tamte inne psiaki na fotkach to rodzina Huby-foty robione jeszcze w hodowli... ;)

Link to comment
Share on other sites

sprostuje:>:>huba jest z warszawskiej hodowli HAPARANDA...to pierwszy miot w tej hodowli wiec nikt niezna napewno:>:>a te psy to rodzina huby...kelly to siostra cioteczna huby...tez po TOGIAKU ale po innej suce...a ten czerwony lepek to GINA mamucica ktora mieszka z togiakiem(tata huby) i kelly...i Dexem takze malamutem...:>:>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...