Jump to content
Dogomania

DOJRZEWANIE


Aireedhelien

Recommended Posts

hyhy i umnie zaczal sie okres dojrzewania rosi ma 8 miesiecy bez tygodnia. objawia sie to wymuszaniem zabawy (warczy i szczeka, okazjonalnie ciagnie za smycz). pies jest ignorowany, a jak przestaje to ja chwale. kilka razy tez na nia powarczalam i poszczekalam. laduje tez czasem na plecach, ale to w domu. pracujemy i czekam na efekty.

Link to comment
Share on other sites

Mamy w domu to samo.. Graf niedawno skończyl 8 miesięcy.. :) Póki co jest jednak bardzo karny i grzeczny.. NIe próbuje nad nami dominować.. Tylko mojego młodszego brata czasem ustawia.. Ale bez obaw.. Jeden drugiemu krzywdy nie robi.. Czasem zastanawiam sie kto kogo bardziej męczy.. Hehe.. :) Raz Max ląduje na podłodze raz Graf.. Chłopaki dokonale się przy tym bawią.. Dodam,że Maxio ma prawie 5 lat.. I mam wrażenie,zę są na opdobnym etapie rozwoju.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ja nie staram sie jej dominowac. po prostu to skutkuje zeby sie uspokoila. bo naprawde jak sie rozszczeka wymuszacz jeden to az glowa boli :-?

ech zeby rosi byla taka karna. straszny z niej uparciuch, kluci sie i lubi stawiac na swoim choc jej nie wychodzi. a po chwili przychodzi, przytuli sie i spi. kochana jest i slodka, ale aniolkiem to ona nie jest :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

Mój Rodosek również dorasta, pierwszegod nia świąt skończył 7 miesięcy. Jak na razie nie rozrabia za bardzo, a nawet można powiedzieć że jest bardzo grzeczniutki (najbardziej jak śpi :lol: ) Tylko na spacerkach coś ma kłopoty ze słuchem jak zauważy innego psiaka :wink: lub jak zauważy że idziemy do domu. Będę chyba musiał zaczałć puszczać go na lince, bo pomimo że nie ucieka to jadnak nie przychodzi jak się go woła. Całe szczęście że nie ma z nim tyle problemu co z poprzednią moją boksereczką (odpukać w niemalowane) - ona poprostu uciekała jak ktoś chciał ją złapać. Mozna było do niej podejśćna jakieś 2 metry, ale jak ktoś próbował bliżej to zwiewała i latała wokół. Mam nadzieję że Rodoska uda mi się dobrze wytresować, lub może lepsze słowo ułożyć :) . Wam również tego życzę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Znam te napady chwilowej głóchoty na spacerkach :D , tylko na jedno słowo zawsze reaguje " chodź masz kiełbaskę" efekt natychmiastowy :wink:

Dota jeśli masz czas w sobote to zapraszam na Pola mokotowsie ( ok 14) będzie możliwość poznania naszych pupili.

Więcej info na ten temat w topiku: spacer po warszawie

Serdecznie zapraszam wszystkich Boxeromaniaków z Warszawy

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Agga, przekażę pozdrowienia :) . A co do spacerku to nie obiecuję że przyjdę bo w weekendy jeżdzimy na szkolenie z psiakami (na Sadybę). Tam dużo biegają i nie wiem czy potem będą miały siły no i czy nie zmarzną za bardzo. W każdym razie jeśli nie bedzie za zimno to może przyjedziemy.

Oczywiście życzę Wszystkim udanej zabawy sylwestrowej :grins:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeżeli Twój bokser spędza pół dnia na lizaniu krocza i dodatkowo występuje jakaś wydzielina to znaczy, że wystąpił stan zapalny. Jest na to jedna rada - przemyj koniecznie albo, tak jak pisałem roztworem nadmanganianu potasu, allbo zwykłym riwanolem. Musi pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...